#mecz Makuch przysnął na chwilę i ja mu się nie dziwię
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#mecz legia w eliminacjach LKE byłaby rozstawiona we wszystkich rundach?
@heremorie: bardzo ciężko wyrokować przy takim kotle jaki tam jest. Prawdopodobnie by była, tak, jak Jadze starczyło 14 pkt więc nawet gdyby wzrosło do 20 to git a Legia ma 30+. Scenariusz typu 98% szans bo teoretycznie mogą wszyscy z lepszych lig podpadać do LKE jeszcze xd
- 0
@tyrytyty: no to c--j, to może i dobrze jakby awansowali w miejsce jakiegoś GKSu
- 1
EDIT: Jednak d--a zbita. Wiki linkuje do starego regulaminu, a ten zmienił się i teraz w małej tabeli po różnicy bramek jest większa ilość strzelonych bramek jeszcze, więc jednak Górnik out. No nic, fajna to była zabawa, żeby sprawdzić te warianty
@thorgoth - jednak miałeś rację
#mecz Oficjalnie. Górnik jeszcze nie stracił szansy na mistrza. Jest możliwość, że 4 zespoły będą miały tyle samo punktów. Potwierdzone z zasadami Ekstraklasy. Mała tabela
@thorgoth - jednak miałeś rację
#mecz Oficjalnie. Górnik jeszcze nie stracił szansy na mistrza. Jest możliwość, że 4 zespoły będą miały tyle samo punktów. Potwierdzone z zasadami Ekstraklasy. Mała tabela
źródło: image
Pobierz- 15
#mecz
Śmiejemy się z naszej Ekstraklasy a tymczasem w lidze hiszpańskiej różnica między miejscem spadkowym a premiowany pucharami wynosi raptem 6 pkt :o
Śmiejemy się z naszej Ekstraklasy a tymczasem w lidze hiszpańskiej różnica między miejscem spadkowym a premiowany pucharami wynosi raptem 6 pkt :o
źródło: Screenshot_20260513_205509_LiveScore
Pobierz- 0
makuch to jest takie drewno XD
#mecz
#mecz
- 0
- 3
- 0
Jakoś tak smutno się robi, jak się odpala mecz Barcelony ze świadomością, że jest to jeden z ostatnich meczów Lewego w tym klubie :( a prawdopodobnie nawet jeden z ostatnich w Europie :( co człowiek będzie oglądał. Mógłby chłop jeszcze przejść gdzieś do Europy na rok, lub dwa, zagrać Euro i wtedy też będzie smutno, ale przynajmniej za dwa lata :(
#mecz
#mecz
@Loszczyk: nie ma psychy wrócić do ekstraklasy
- 3
Od 0-0 w meczu Ekstraklasy lepsze są tylko dwa mecze po 0-0 w systemie back to back #mecz
- 3
źródło: 1000015446
Pobierz- 0
@k-syy: remis (lepszy niż w dupe benis)
- 3
Za każdy mecz 0:0 powinno być -1 pkt. Taki wynik jest niesportowy i obrzydliwy. Wiadomo kto lubi takie rzeczy.
#mecz
#mecz
#mecz blisko Makuch
#mecz skąd jest ten sędzia?????
Te 50 pkt :D
#mecz
#mecz
źródło: 1000009562
Pobierz@SynMirasaKMWTW: nawet poprawna mała tabela xD
@SynMirasaKMWTW: Szkoda ostatnich remisów Gieksy z Piastem i Koroną, siedzieliby na ogonie dla Lecha
Ciekawe co Wojtek przeskrobał, że go za karę Hansi wystawia w pierwszym składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #fcbarcelona #laliga
#mecz #fcbarcelona #laliga

#mecz groźnie Bulat




















Po kim wy tacy chytrzy na gole?