@heremorie: bardzo ciężko wyrokować przy takim kotle jaki tam jest. Prawdopodobnie by była, tak, jak Jadze starczyło 14 pkt więc nawet gdyby wzrosło do 20 to git a Legia ma 30+. Scenariusz typu 98% szans bo teoretycznie mogą wszyscy z lepszych lig podpadać do LKE jeszcze xd
  • Odpowiedz
EDIT: Jednak d--a zbita. Wiki linkuje do starego regulaminu, a ten zmienił się i teraz w małej tabeli po różnicy bramek jest większa ilość strzelonych bramek jeszcze, więc jednak Górnik out. No nic, fajna to była zabawa, żeby sprawdzić te warianty

@thorgoth - jednak miałeś rację

#mecz Oficjalnie. Górnik jeszcze nie stracił szansy na mistrza. Jest możliwość, że 4 zespoły będą miały tyle samo punktów. Potwierdzone z zasadami Ekstraklasy. Mała tabela
Erimar - EDIT: Jednak d--a zbita. Wiki linkuje do starego regulaminu, a ten zmienił s...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakoś tak smutno się robi, jak się odpala mecz Barcelony ze świadomością, że jest to jeden z ostatnich meczów Lewego w tym klubie :( a prawdopodobnie nawet jeden z ostatnich w Europie :( co człowiek będzie oglądał. Mógłby chłop jeszcze przejść gdzieś do Europy na rok, lub dwa, zagrać Euro i wtedy też będzie smutno, ale przynajmniej za dwa lata :(
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za każdy mecz 0:0 powinno być -1 pkt. Taki wynik jest niesportowy i obrzydliwy. Wiadomo kto lubi takie rzeczy.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach