@Qzi666: reklama spoko, sam tu wszedłem bo dokładnie tego szukałem, a na YT pod filmem komentarze wyłączone, nie wiem dlaczego.

Aczkolwiek. Myślałem że to Adi Nowak rapuje. Bardzo podobny styl
wojciech_s - @Qzi666: reklama spoko, sam tu wszedłem bo dokładnie tego szukałem, a na...
  • Odpowiedz
@kanasta: chcę pozbyć się całego słoika groszaków jakie mam, a tak się składa, że osoba której bardzo nie lubię jest kasjerem w maku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakbyś trafił na mnie to bym poszedł po liczarkę i tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mcdonalds wycofał na stałe kartofelki i łudeczki. Przecież to było lepsze niż zwykle frytki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie w-------ą ludzie, którzy szkalują drwala, albo że "niby jest dobry, ale nie wiem jak się można tym podniecać i cały rok na niego czekać"
Zamykałbym takich w kamieniołomach bez internetu na cały okres trwania obecności drwala w #mcdonalds
Glacial - Ale mnie w-------ą ludzie, którzy szkalują drwala, albo że "niby jest dobry...

źródło: comment_1605443645zbuthfNhRejk3ZQp24TlTq.jpg

Pobierz

Też was wkurwiają tacy podludzie?

  • TAK 61.3% (57)
  • Jeszcze jak! 38.7% (36)

Oddanych głosów: 93

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mcdonalds czy na tych znizkach pracowniczych na których big mac jest za 4.50, jest sałatka , albo sałatka z kurczakiem ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach