najlepszy klient pocztowy na #pc ? #windows dokladniej #windows81 a niedlugo #windows10

obecnie korzystam z #mozilla #thunderbird ale starsznie to powolne, toporne, setki opcji na wierzchu i 99% niepotrzebne no i brzydkie...

potrzebuje podpiac 4 konta emailowe z 3 folderami kazde (odebrane,wyslane,spam/kosz), najelpiej zeby było tak proste jak aplikacja #mail na #ios oraz aby mialo opcje
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może polecić ktoś jakieś dobre rozszerzenie do chrome dla klientów poczty mail, żeby można było podpiąć dwie skrzynki mailowe i były sprawdzane automatycznie. Do tej pory używałem x-notifer ale przy dwóch skrzynkach się krzaczył.

#chrome #mail #software #helpdesk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki macie jakiś sposób na oczyszczenie skrzynki mailowej? Kiedyś za młokosa, rejestrowałem się tu i ówdzie i masa syfów i newsletterów zbędnych przychodzi mi na skrzynki,a obecnie zainstlowałem The Bat!, i chciałbym mięć trochę porządku.
Skrzynki na o2 i gmail.

#informatyka #mail #kiciochpyta #technologia #email
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#spam #mail #dhl #agito #pytanie

Dostałem ostatnio maila niby z DHL o śledzeniu trasy przesyłki, którego gmail nie potraktował jako spam. Oczywiście od razu zorientowałem się, że w załączniku znajduje się niemiła niespodzianka, a nie informacje o paczce, której nie oczekiwałem. W dodatku mail został wysłany z poczty interii, ale zawierał w nazwie imię i nazwisko - myślałem, że fałszywe. Z głupoty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co zamiast web klienta gmaila?

W gmailu brakuje mi strzałeczki oznaczającej, że udzielono już odpowiedzi. Hello, XXI wiek here, a wujek wciąż nie chce tego supportować ?! - ktoś go rozumie?

Czy tylko roundcube, czy są jakieś alternatywy?
Potrzebuje labelek i strzałeczki, wątki nie sa konieczne.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fanfarek: Jeśli każdego maila odbierasz, to kliknięcie archiwizuj jest szybsze.
Natomiast jak na maila odpowiadasz to możesz tak w opcjach czy tam labolatorium zrobić, aby klawisz wyślij nazywał się "wyślij i archiwizuj". To mega upraszcza sprawę, to albo archiwizujesz, albo odsłyasz i archiwizujesz.
A jeśli chodzi o etykiety to zainteresuj się gwiazdkami. Można tak ułozyć skrzynkę odbiorcza, aby u góry były najpierw wiadomości z gwiazdk, a potem te bez. W
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie mireczki używające e-maila nie przez Outlooka: w jaki sposób wysłać jednego maila do bardzo wielu odbiorców (jakieś 200-300), by żaden z nich nie zobaczył olbrzymiej listy adresów, do których został wysłany? Będzie tam jakaś specjalna opcja do zaznaczenia? (mam pocztę na Interii)
#internet #mail #januszeemaila #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Sepang - Drogie mireczki używające e-maila nie przez Outlooka: w jaki sposób wysłać j...

źródło: comment_Wg8PdsyLXFxqpEqnAjQQxx0WqECNlsdm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apr0ksymator: spokojnie, swoje i tak zarabiają. Wbrew pozorom wciąż istnieją ludzie którzy łapią się na taki scam albo fejkowe oferty pracy w przypadku których wysyłają kopie swoich dokumentów albo inny przelew weryfikujący.
  • Odpowiedz
Interia wprowadziła możliwość dodania różnych adresów pocztowych do swojego konta pocztowego na ich portalu. Czyli wszystkie maila jak np. z wp, czy tam z gmaila mogą przychodzić na nasz adres pocztowy interii. Jest jakaś poczta która ma taką funkcję?

#interia #poczta #mail #pytanie #informatyka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach