@L3gion: nie wiem jak to robią ale tak, nawet przednie skręcają xd

@kacappylon: pojazdy chcesz robić? jeśli tak to poszukaj na yt poradnika z autobusem szkolnym. typ tam robi dla cs amerykanski autobus.
  • Odpowiedz
Pojawiła się jakaś meksykańska knajpka z dobrym jedzonkiem? jak znacie coś smacznego, to dajcie znać
Zawsze brakowało takiego miejsca i była taka jedna słaba i tylko tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin Jaka pralnia sprawdzona do wyprania garnituru? Mam nieprzyjemne doświadczenie z pralnią w Vivo, a zależy mi żeby nie zniszczyli garniaka.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,
Jaka jest na najłatwiejsza aktualnie droga na przerejestrowanie auta na siebie w #lublin po zakupie używanego auta?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@guria: rejestrowałem jakieś 2 miesiące temu, całość zajęła mi jakieś 0,5 godziny wliczając w to zdjęcie na parkingu przed urzędem starych tablic i założenie nowych. Oczywiście po około 3 tygodniach musisz pojechać jeszcze raz aby odebrać stały dowód rejestracyjny.
  • Odpowiedz
@Razenix_1 Stare miasto gdzie są spoko knajpki, zamek, skansen, Majdanek jak ktoś lubi takie klimaty. Poza tym jest jeszcze kilka miejscowości obok, np. Kazimierz Dolny, roztocze, pojezierze łęczyńskie, Kozłówka, itd
  • Odpowiedz
Wybór opinii na temat sklepu Action z Lublina, stosującego segregację sanitarną. Jak niewiele trzeba, żeby uszczęśliwić szurów covidiańskich - wystarczy chronić ich od niezaszczepionych. Refleksja na temat tego, że skoro szczepienie chroni przed zakażeniem to nie mają się czego bać, a jeśli nie chroni to także nie ma sensu izolowanie ich od niezaszczepionych nie przemknie przez przestrzenie ich głów. Podobnie jak refleksja nad tym, dlaczego, skoro są zaszczepieni i w gronie zaszczepionych,
n.....m - Wybór opinii na temat sklepu Action z Lublina, stosującego segregację sanit...

źródło: comment_16399905364n7JNhgxefQTxHUbdbRvPt.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@YaYco:

Zebraliśmy atrakcyjne aktualne oferty zatrudnienia, które zostały opublikowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie.

Wynagrodzenie na tych stanowiskach wynosi powyżej 3 tys. zł
  • Odpowiedz
Mikrony i Mikronezje, nie wiem gdzie na ogół kupujecie choinkę, ale całkiem niezłe jodły są w Leroyu za 60 zł (takie ponad 2,20 metra). Na stoiskach gdzie indziej były po ponad 200...
#lublin #cebuladeals
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach