Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 9
@FrasierCrane @BoTakChce @kuba_3231: Wydawało mi się, że po to się buduje lodowisko całoroczne żeby można uciec latem przed upałami. Zupełnie tego nie pojmuję.
- 2
Zaraz mam na #lodowisko iść a ledwo się na nogach trzymam i rękawiczek nie mam... Taki spontan. Dodam, że raz w życiu byłem na łyżwach X lat temu i to wszystko. Czy mam się czego obawiać? Pewnie albo się połamie albo mnie ktoś skróci o palca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oswadczenie #sport #niedziela
#oswadczenie #sport #niedziela
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via iOS
- 0
@Xavax: ja jak pierwszy raz jechałem padłem 7 razy. Ogólnie jezdzilem jak debil, ale za 2-3 razem już lepiej szło
Jak mnie w-----a to Januszerstwo na lodowisku co jeden sobie robi zdjęcia na łyżwach, inni jadą we 4 za ręce i zagradzają przejazd, inny jedzie tyłem bo chce się pochwalić swoimi zdolnościami po czym się w ciebie w-------a, a jak jest zmiana ruchu to i tak połowa ma to w dupie i oczywiście wyjebiesz się bo ktoś jedzie pod prąd #lodowisko #zalesie #takbylo
@AsuriTeyze: to jakie to lodowisko? Przecież jak normalnie zrobione to one będzie skute lodem bo je mrożą cały czas ... A jak gdzieś na jeziorze czy wylana tylko woda bez niczego to nie nazywaj tego lodowiskiem
- 0
@KosmicznyPolityk: Byłem jak było z parę stopni na plusie i normalnie woda pływała, w dodatku w niektórych miejscach takie dziury były lekkie że mogłeś zachaczyć i się w-----ć xD
- 1
Ahoj mireczki i węgierki, czy ktoś z #krakow był może w Parku Jordana / błoniach na #lodowisko #lyzwy ?
Tak sobie czytam regulamin i znalazłem następujący zapis:
Albo ja to źle rozumiem albo to ma ekstremalne ryzyko spiny na wylocie. No bo jak
Tak sobie czytam regulamin i znalazłem następujący zapis:
czas START karty – rozpoczyna się w momencie pierwszego wejścia na taflę
czas STOP karty – w momencie rozliczenia się w KASIE WYJŚCIOWEJ
Albo ja to źle rozumiem albo to ma ekstremalne ryzyko spiny na wylocie. No bo jak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@c_loud: a i jeszcze płatna szatnia do tego wszystkiego xD
#krakow gdzie w Krakowie jest lodowisko na które uczęszcza najmniej ludzi ? Zależy mi na tym żeby się nie odbijać od ludzi :D #lodowisko #kiciochpyta
Podobno na Obrońców Tobruku na Bemowie jest spoko lodowisko, no i zawsze zostaje Narodowy
@jumbson: tam gdzie wypożyczone łyżwy nadają się do czegokolwiek, chyba że macie swoje to każde lodowisko jest dobre ^^
w #radom na #lodowisko naj#$%ło tyle śniegu, że lepiej chyba z nartami przyjść
http://mosir.radom.pl/kategoria-152-kamera_live.html
http://mosir.radom.pl/kategoria-152-kamera_live.html
konto usunięte via Android
- 1
@konradzet "tu na razie jest lotnisko, ale będzie LO DO WISKO" xD
@konradzet: Z tego co wiem ma teraz z budżetu obywatelskiego powstać całoroczne lodowisko.
3
Lodowisko na Starówce w Warszawie - grzane wino, światełka i ludzie na...

Jeżeli doskwiera Wam brak powodów do radości, polecam zaproszenie mnie na lodowisko. W zeszły wtorek moja koleżanka ze studiów (i zarazem świetna fotografka!) nawet nie sądziła, jak zabawnie może na lodzie wyglądać osoba mająca łyżwy po raz pierwszy na nogach. Kurczak na lodzie to ja!...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@mavf: obok placu Europejskiego?
- 0
Nie koniecznie.. moze byc kilka przystankow dalej
@jotodupca Pomocny
A u was jak mija niedziela? Ja pilnuje czy lod się nie topi za szybko( ͡º ͜ʖ͡º)
#lodowisko #kichiochpyta #niedziela
#lodowisko #kichiochpyta #niedziela
źródło: comment_vMeZBdg4iRRJ0Y7MpZxlYBIZYJxM5o9N.jpg
Pobierz7
Piłka nożna na lodzie - niemiecki turniej

Dość ciekawa rozgrywka na lodzie, pierwszy raz coś takiego widzę. Borussia Mönchengladbach vs. St. Pauli całość do obejrzenia http://www.myspass.de/22253
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #























#pytanie #lodowisko #dolnyslask #wroclaw ?