Zaraz mam na #lodowisko iść a ledwo się na nogach trzymam i rękawiczek nie mam... Taki spontan. Dodam, że raz w życiu byłem na łyżwach X lat temu i to wszystko. Czy mam się czego obawiać? Pewnie albo się połamie albo mnie ktoś skróci o palca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswadczenie #sport #niedziela
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mnie w-----a to Januszerstwo na lodowisku co jeden sobie robi zdjęcia na łyżwach, inni jadą we 4 za ręce i zagradzają przejazd, inny jedzie tyłem bo chce się pochwalić swoimi zdolnościami po czym się w ciebie w-------a, a jak jest zmiana ruchu to i tak połowa ma to w dupie i oczywiście wyjebiesz się bo ktoś jedzie pod prąd #lodowisko #zalesie #takbylo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ahoj mireczki i węgierki, czy ktoś z #krakow był może w Parku Jordana / błoniach na #lodowisko #lyzwy ?
Tak sobie czytam regulamin i znalazłem następujący zapis:

czas START karty – rozpoczyna się w momencie pierwszego wejścia na taflę

czas STOP karty – w momencie rozliczenia się w KASIE WYJŚCIOWEJ


Albo ja to źle rozumiem albo to ma ekstremalne ryzyko spiny na wylocie. No bo jak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lodowisko dla początkujących z małą liczbą osób i ściankami z dobrym dojazdem z śródmieścia? ;)
Napewno nie tor stegny -brak barierek. Ktoś coś?
#warszawa #lodowisko
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecacie jakieś fajne #lodowisko w #katowice? Ale nie takie małe jak na rynku, tylko większe, oraz z możliwością wypożyczenia łyżew. Ktoś coś?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach