Co za rok - El Nino i ocieplenie dały nam imponujący rekord - 0,16°C cieplej niż w rekordowy (do tej pory) 2014. Aż 10 z 12 miesięcy biło rekordy temperatury. Rok był najcieplejszy na lądzie i oceanach na obu półkulach. Jeżeli ktoś twierdzi jeszcze, że ocieplenia nie ma - trudno to obronić.
#nauka #swiat #liganauki



![Globalny klimat - 2015 i grudzień 2015 najcieplejsze w historii [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_PVIE2Jf9mbELs1ubvlFHyeLCEZepUXmC,w220h142.jpg)
















Ciekawy art. z wyborczej (w komentarzu jest całość tekstu, a w powiązanych źródło oraz rycina z artykułu) na tytułowy temat.
Spiderman nie mógłby istnieć z punktu widzenia nauki.
Dlaczego? Problemem jest masa, a dokładniej to stosunek powierzchni do masy.
źródło: comment_tNeWjOg1ZDWYVb0WhvwT5vcZZ5pmenqS.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora