Lego store Arkadia, 45zł. Na allegro dodałem do koszyka białe płytki 6x8, te okna duże, wszystkie pomarańczowe i już się zrobiło 45zł. A gdzie tu reszta... Przy okazji pytanie, gdzie kupujecie części do moców? Do kolejnego Technica planuję po prostu kupić zestaw jako dawcę. Z tym że nawet w u----i się chyba nie opłaca bawić bo zamiast dać 450 dam 400zł na przykład.
#lego
puchacz22 - Lego store Arkadia, 45zł. Na allegro dodałem do koszyka białe płytki 6x8,...

źródło: comment_1644064862pkVmamz2xyGuLFX7p68N3Z.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tydzień temu dotarły 2 zestawy kupione na promocji al.to dzień lego. Wczoraj dopiero dorwałem je w swoje ręce i powiem, że tym razem zapakowane konkretnie. Batwing i baza podwodna bez żadnych uszkodzeń i zadrapań, karton trochę się popsuł, ale dali tyle folii, że wszystko przetrwało.
#lego
Qullion - Tydzień temu dotarły 2 zestawy kupione na promocji al.to dzień lego. Wczora...

źródło: comment_1644063216Otq3ex2taJyyv5yBAYTwM4.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam miruny,
Sprawa taka, że saturn upadł i sobie wiadomo co, parę części wyparowało jakimś cudem. Jest jakaś strona, gdzie mogę zamówić te 3-4 klocki?
#lego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto kupować teraz zestaw Kevin sam w domu czy lepiej poczekać?
O ile może spaść cena takiego zestawu?
To byłoby moje pierwsze LEGO więc jestem nie w temacie :)
#lego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym Wam drodzy Mirkowicze, jako samozwańczy ekspert ds. LEGO +/- 90', jedną z ciekawszych wg mnie podserii Town jaka wyszła w bardzo trudnym dla The Lego Group czasie. Zapraszam do obejrzenia (prawie) całej serii RES-Q, jaką udało mi się zebrać.
(Dlaczego prawie? Bo Brickset podaje jeszcze 1069 oraz 2962, ale tych nie było w katalogu i się nie liczy ;) Plus do tego paczki ze sprzętem)

Garść suchych danych:
- Seria wydana w 1998 i
janusz_mustermann - Chciałbym Wam drodzy Mirkowicze, jako samozwańczy ekspert ds. LEG...

źródło: comment_1643985457entrPPDeO9CE9hjdNwUZPt.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach