#lego
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Lego store Arkadia, 45zł. Na allegro dodałem do koszyka białe płytki 6x8, te okna duże, wszystkie pomarańczowe i już się zrobiło 45zł. A gdzie tu reszta... Przy okazji pytanie, gdzie kupujecie części do moców? Do kolejnego Technica planuję po prostu kupić zestaw jako dawcę. Z tym że nawet w u----i się chyba nie opłaca bawić bo zamiast dać 450 dam 400zł na przykład.
#lego
#lego
źródło: comment_1644064862pkVmamz2xyGuLFX7p68N3Z.jpg
Pobierz- 4
Takie ludziki trafiły się w saszetkach ostatnio. #lego Seria 22 to nawet całkiem fajna jest.
źródło: comment_164406397844gOEhoEXJcqmqorwNZuDw.jpg
Pobierz- 2
@Qullion: kupione w sklepie z zabawkami na zadupiu.
Serie 22 to widziałem w smyku, ale po 20 zł. Upadli chyba na głowę.
Serie 22 to widziałem w smyku, ale po 20 zł. Upadli chyba na głowę.
@janusz_mustermann ja najnowszą serię w Leclercu kupowałem w cenie katalogowej, ale mieli jeden karton i od kilku wizyt nic nie ma. Carrefour miał na pewno 21 serie jak promocja świąteczna na zabawki była
- 14
Córka złożyła bazę podwodną 60265, fajny zestaw powiem wam, kilka rzeczy do niej dodaliśmy, zabawy co nie miara. #lego Córka bawi się w leczenie zwierzątek morskich, ale myślę, że chyba po leczeniu popłyną w stronę Barracudy.
źródło: comment_1644063537R86geWJaY8OBrj57fny2ep.jpg
Pobierz- 6
Tydzień temu dotarły 2 zestawy kupione na promocji al.to dzień lego. Wczoraj dopiero dorwałem je w swoje ręce i powiem, że tym razem zapakowane konkretnie. Batwing i baza podwodna bez żadnych uszkodzeń i zadrapań, karton trochę się popsuł, ale dali tyle folii, że wszystko przetrwało.
#lego
#lego
źródło: comment_1644063216Otq3ex2taJyyv5yBAYTwM4.jpg
PobierzGdy rano przeglądasz sobie niemieckie ogłoszenia Lego. Kisnę motzno. (ʘ‿ʘ). Tak tak wiem, że znak szczęścia ale …. Przypadek? Nie sądzę ;).
#lego
#lego
źródło: comment_1644056204ZpHn8XxUxBUXJImV5rspUn.jpg
Pobierz- 1
Trzeba zebrać pierwszą serię zanim wyjdą te sztosy w marcu…
#lego
#lego
źródło: comment_1644055452ciq11WtVacCmFSn97YzuMR.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Van_Zavi: Jeśli chcesz coś kupić w dobrym stanie to zapraszam do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyprzedaje z bólem serię SC żeby się od niej odciąć i nie wydawać więcej kasy bo zbieram na Titanica https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/SKpn7/
- 13
- 1
Możliwe jest, że lego reaktywuje serie LoTR z okazji serialu?
#lego
#lego
- 15
Ciekawostka: na Lego macie podany wiek, np 6-12, ale możecie złożyć taki zestaw mając np 14 lat, NIKT TEGO NIE SPRAWDZA!
#lego #ciekawostki
#lego #ciekawostki
źródło: comment_1644033752wQaCWRCwGRiyR7NjswCzxt.jpg
PobierzCzy 75895 będzie wyglądać w miarę proporcjonalnie przy 76897? Audi S1 i 911 Turbo
#lego
#lego
@MaxVerstapen: jednak jest różnica między 6 a 8 stud
źródło: comment_16440173040MnAAqVYnJ1Td4ZkKMmrRo.jpg
Pobierz- 0
@sakson: dzięki
Witam miruny,
Sprawa taka, że saturn upadł i sobie wiadomo co, parę części wyparowało jakimś cudem. Jest jakaś strona, gdzie mogę zamówić te 3-4 klocki?
#lego
Sprawa taka, że saturn upadł i sobie wiadomo co, parę części wyparowało jakimś cudem. Jest jakaś strona, gdzie mogę zamówić te 3-4 klocki?
#lego
- 104
Jaram się jak norka podczas rui. W moim domu rodzinnym odkryto artefakty z poprzedniego tysiąclecia. Takie i kilka innych ale nie pamiętam jakich.
#lego #wykop30club #wykop30plus
#lego #wykop30club #wykop30plus
źródło: comment_1644000240Ss2B34loZtc4XqMiKXCFQT.jpg
Pobierz- 4
@blogger: A gdzie tam Panie kochany. Kupiony na targach Lego w Łodzi w hali sportowej. Tata mi dołożył 100 tysięcy złotych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
LEGO Creator 10292 Mieszkania z serialu Przyjaciele za 629 zł w sklepie al to: https://kolekcjonerki.com/2tz3
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego #przyjaciele #friends
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego #przyjaciele #friends
źródło: comment_1643996966uwEe2uCwicFnEu3LhnHH2A.jpg
Pobierz- 0
Warto kupować teraz zestaw Kevin sam w domu czy lepiej poczekać?
O ile może spaść cena takiego zestawu?
To byłoby moje pierwsze LEGO więc jestem nie w temacie :)
#lego
O ile może spaść cena takiego zestawu?
To byłoby moje pierwsze LEGO więc jestem nie w temacie :)
#lego
- 11
No to moja kolekcja piratów. Każdy na sprzedaż. Używane i kupione na początku lat dziewięćdziesiątych. Jakby co piszcie na PW którymi jesteście zainteresowani czy całością.
#lego
#lego
źródło: comment_1643993631ndhsgZ8xFiOIngoRV63wb6.jpg
Pobierz- 19
Chciałbym Wam drodzy Mirkowicze, jako samozwańczy ekspert ds. LEGO +/- 90', jedną z ciekawszych wg mnie podserii Town jaka wyszła w bardzo trudnym dla The Lego Group czasie. Zapraszam do obejrzenia (prawie) całej serii RES-Q, jaką udało mi się zebrać.
(Dlaczego prawie? Bo Brickset podaje jeszcze 1069 oraz 2962, ale tych nie było w katalogu i się nie liczy ;) Plus do tego paczki ze sprzętem)
Garść suchych danych:
- Seria wydana w 1998 i
(Dlaczego prawie? Bo Brickset podaje jeszcze 1069 oraz 2962, ale tych nie było w katalogu i się nie liczy ;) Plus do tego paczki ze sprzętem)
Garść suchych danych:
- Seria wydana w 1998 i
źródło: comment_1643985457entrPPDeO9CE9hjdNwUZPt.jpg
Pobierz- 28
@janusz_mustermann: Katalog 1998:
źródło: comment_16439855691W2AJlB3z0WizcteZKQhcX.jpg
Pobierz@janusz_mustermann: Dlaczego nie zrobią reboota takich fajnych zestawów jak chociażby Lego Classic Space ¯\_(ツ)_/¯




























#lego #legomoc #chwalesie
W kom reszta zdjęć dookoła
źródło: comment_1644070850LK9RoKyImkYrD2LzI1UXKa.jpg
Pobierzźródło: comment_1644070870DqVJHk1vOVj6lhAGJRqY3n.jpg
Pobierzźródło: comment_1644070887zchRqfXmkUHV2FqXrxGgJF.jpg
Pobierz