Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@cotamguwniaki: rynkowa może być niższa od katalogowej jak nie będzie popytu. A na grupach fanów lego raczej więcej krytyków niż entuzjastów tego modelu
@Najmilszy_Maf1oso: ale na każdy wyścig na mokrych wyjada to będą dzwonić jak wściekli, ABSu może w Danii zabraknąć
Specjalnie dla tagowiczów #f1 przygotowałem również porównanie rozmiarów bolidów.
Przy okazji widać również różnice w kołpakach na kołach oraz ciekawe rozwiązania aerodynamiczne za przednim nosem i tuż za kokpitem w postaci pustek umożliwiających swobodny przepływ powietrza w tych rejonach.
Oj! Coś czuję, że będzie to przedmiotem długich dyskusji w biurach Komisji Technicznej FIA.
#f1 #lego
Przy okazji widać również różnice w kołpakach na kołach oraz ciekawe rozwiązania aerodynamiczne za przednim nosem i tuż za kokpitem w postaci pustek umożliwiających swobodny przepływ powietrza w tych rejonach.
Oj! Coś czuję, że będzie to przedmiotem długich dyskusji w biurach Komisji Technicznej FIA.
#f1 #lego
źródło: comment_1644319265pdSuZk7MLHbOwzECpvMD8A.jpg
Pobierz@Najmilszy_Maf1oso: nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków na podstawie modelu Lego xd
- 22
@cotamguwniaki: Co ja wiem to ja wiem.
@Najmilszy_Maf1oso wspaniały
@Najmilszy_Maf1oso: w------y
- 0
Mirki buduje sobie cos w klimatach classic space i potrzebowałbym szybke w tym kolorze trans yellow, moze byc np taka z zestawu 70821, jak ktos ma to lub jakies inne elementy z tej serii to chetnie kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
#lego
źródło: comment_1644317726xT7YAIyc5UlBjUZApwawTa.jpg
Pobierz- 3
Hej @promoklocki robicie jakiś grubszy update strony? Używam formuły importhtml w google spreadsheets do zaciągania aktualnych cen zestawów które posiadam ale przestało mi wyświetlać i teraz widzę że pojawiły się nowe elementy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
#lego
źródło: comment_16443162160rR9MKenzYyPU2kx9By6ju.jpg
PobierzZestaw LEGO Ideas 21330 Sam w domu dostępny za 1099 zł w al to: https://kolekcjonerki.com/5n4l
#kolekcjonerki #lego
#kolekcjonerki #lego
źródło: comment_1644307693gVOV7mosl6mPjjG92LQ446.jpg
Pobierz- 1
@kolekcjonerki_com: dla mnie cena nie do przeskoczenia jednak
- 2
@kolekcjonerki_com: ukladałem go, ale nie wiem, dla mnie jakiś taki nijaki, cienkie te sćiany, z boku słabo wygląda ta konstrukcja, elementów niby duzo, ale połowa to małe pierdoły które srednio przydają się do czegoś, jak bedzie za 600(a nie bedzie) to sobie kupie XD
#lego Jak myślicie - czy ceny serii Speed Champions zaczną spadać? Np, 75895, 76900, 75890? Człowiek by chętnie coś poskładał, zrelaksował, ale ceny się trzymają jak z okresu świątecznego
źródło: comment_1644274800HXHMd4pPGdDyc5GNC1ivex.jpg
Pobierz@dasistfubar: tych co wyszły już z ogólnej dystrybucji to nie
- 2
@dasistfubar: tych wycofanych to nie będą spadać ale czasami się trafiają na olx np w dobrej cenie
- 18
- 1
- 1
Zapraszam do komentarzy - najlepszy set lego to:
#lego
#lego
Zajebisty ten lego service. Zareklamowalem helm mando to przyslali jeszcze gorszy
#lego
#lego
- 1
@bucimierz: nie mam telefonu. Po prostu nadruk jest za nisko ale to nie tak ze tylko moj tylko ze wszystkimi helmami od lata 2021 https://www.youtube.com/watch?v=RVobp8pYn_w
- 1
@piotrveyner: Aha. Lubie star wars i kupuje tylko to. Wogole kupuje malo lego. W 2021 wydalem na lego 151zl(4 rzeczy) i juz trzy z czterech chce sprzedac. W tym roku kupilem juz tak:
70882 najlepsi przyjaciele kici rozek za 25 zl i wogole nie chce mi sie tego skladac
lego city 1/2022 magazyn (radiowoz) serio nie wiem po co i juz chce sprzedac
2 magazyny star wars 2/2022 ze snowtrooperem
70882 najlepsi przyjaciele kici rozek za 25 zl i wogole nie chce mi sie tego skladac
lego city 1/2022 magazyn (radiowoz) serio nie wiem po co i juz chce sprzedac
2 magazyny star wars 2/2022 ze snowtrooperem
Futurystyczny pojazd lądowo-powietrzny, wypuszczający drony zwiadowcze xd #lego
źródło: comment_16442474608UTInfwafxieTqEV6yFok6.jpg
Pobierz- 2
@lukaszcba1989: wygląda jak zestaw Time Travelers xD
- 6
- 5
- 5
Chcvialbym miec ucs lego i w maju bedzie ucs landspeeder. Dla mnie moze byc. Ucs gunship jest za duzy a r2d2 nie chce. Star destoryera i falcona nie licze. Jeszcze a wing jest ale wole landsppedrea luka #lego
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
@zblazowany_anon: szczerze mówiąc z USC jakie mam on jest najnudniejszy. Głownie dlatego że jest cały biały i ma płaskie powierzchnie, a inne modele mają jakieś kolory czy szczegóły... nie licząć niszczyciela ;)
No ale Imperial Shuttle jest już dawno wycofane. Z wycofanych to pewnie bym polecał Slave One, ten w skali mini fig. Kolorowy, fajne szczegóły, elementy ruchome ma, nie był za drogi i w ogóle ciekawie wygląda.
Ogólnie to
No ale Imperial Shuttle jest już dawno wycofane. Z wycofanych to pewnie bym polecał Slave One, ten w skali mini fig. Kolorowy, fajne szczegóły, elementy ruchome ma, nie był za drogi i w ogóle ciekawie wygląda.
Ogólnie to
@szumowina_wadowicka: to niesamowite, że znowu przez/dzięki lego mamy leaka takich informacji. Wcześniej akcja z grą lego star wars gdzie była cała fabuła pierwszego z prequeli przed premierą filmu, teraz nowy McL XDDDD
@szumowina_wadowicka: ale ze na mokrych wyjedzie HAAATFFUU LEGO!!! czekam na wersje by lepin (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Pora na update z #salvadorbuduje
Porobiłem okrutne zdjęcia, na których nic nie widać xD W każdym razie główna hala powoli zbliża się do końca wykończenia. Dodałem "testowanie repulsorów" i Dum-E'go z gaśnicą by tchnąć w to wszystko trochę życia. Poza główną halą na tym poziomie znajduje się coś na kształt reaktora oraz mały warsztat. Poziom wyżej mamy sejf i gablotę z Ultronem.
Przede mną właściwie najcięższe w budowaniu, ponieważ nigdy
Porobiłem okrutne zdjęcia, na których nic nie widać xD W każdym razie główna hala powoli zbliża się do końca wykończenia. Dodałem "testowanie repulsorów" i Dum-E'go z gaśnicą by tchnąć w to wszystko trochę życia. Poza główną halą na tym poziomie znajduje się coś na kształt reaktora oraz mały warsztat. Poziom wyżej mamy sejf i gablotę z Ultronem.
Przede mną właściwie najcięższe w budowaniu, ponieważ nigdy
źródło: comment_1644230707Mz94SclB7tzD7oYR7lDmwO.jpg
Pobierz- 4
Wyższy poziom. Wszystko próbuje robić, aby było modułowe
źródło: comment_1644230771NkBRRiwc24p3XMaHNYOerx.jpg
Pobierz- 5
Gablota z Ultronem
źródło: comment_1644230788zhQZs8ORyxBygCvuJe9fFZ.jpg
Pobierz- 0
Najlepszy zamiennik tych 3mm rurek do MOC?
#lego
#lego
Każdemu kto nie ma, to polecam. Zestaw mały, a frajdy dużo przy budowaniu. Jak dorwę w dobrej cenie to dorwę jeszcze kilka sztuk i będą czekały w kolejce do jakiegoś MOCa.
#lego
#lego
źródło: comment_1644220437elsX7uXHLf5blQwQ1WLKaY.jpg
Pobierz- 0
@kamdz 31111
@salvador94: ja mam juz dwa i kolejny kupie jak w jakiejs promocji gdzies trafie
- 9
Rok temu popelnilem grzech ciężki i kupilem chińskie figurki, ale brakowało mi żołnierzy gondoru na półce(lego takich nie wydało), dzisiaj ich odkopalem i kurde na prawde sie postarali przy tych figurkach XD
#lego
#lego
źródło: comment_1644187048GmmkNt2GYFYRUqoUxndXsl.jpg
Pobierz- 1
@xiv7: ja kupilem kiedyś lepina na probe, bylo kiepsko, model wyglada dobrze, ale klocki śmierdzą i maja niedoróbki. Z chinczykow podobal mi sie tylko enlighten, maja fajną serie 'war of glory'. Najlepszy zamiennik lego jaki znam to cada, maja świetną jakosc, momentami lepszą od lego, fajne funkcje i niską cene

















#zalesie #chwalesie #mustang
moze ktos chce mi prezent zrobic i ogrody miasta ninjago kupic? #heheszki (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
źródło: comment_16443255930bbKiLzVIQ82KgeSelbGb0.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora