Specjalnie dla tagowiczów #f1 przygotowałem również porównanie rozmiarów bolidów.
Przy okazji widać również różnice w kołpakach na kołach oraz ciekawe rozwiązania aerodynamiczne za przednim nosem i tuż za kokpitem w postaci pustek umożliwiających swobodny przepływ powietrza w tych rejonach.
Oj! Coś czuję, że będzie to przedmiotem długich dyskusji w biurach Komisji Technicznej FIA.
#f1 #lego
Najmilszy_Maf1oso - Specjalnie dla tagowiczów #f1 przygotowałem również porównanie ro...

źródło: comment_1644319265pdSuZk7MLHbOwzECpvMD8A.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolekcjonerki_com: ukladałem go, ale nie wiem, dla mnie jakiś taki nijaki, cienkie te sćiany, z boku słabo wygląda ta konstrukcja, elementów niby duzo, ale połowa to małe pierdoły które srednio przydają się do czegoś, jak bedzie za 600(a nie bedzie) to sobie kupie XD
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Aha. Lubie star wars i kupuje tylko to. Wogole kupuje malo lego. W 2021 wydalem na lego 151zl(4 rzeczy) i juz trzy z czterech chce sprzedac. W tym roku kupilem juz tak:
70882 najlepsi przyjaciele kici rozek za 25 zl i wogole nie chce mi sie tego skladac
lego city 1/2022 magazyn (radiowoz) serio nie wiem po co i juz chce sprzedac
2 magazyny star wars 2/2022 ze snowtrooperem
  • Odpowiedz
Chcvialbym miec ucs lego i w maju bedzie ucs landspeeder. Dla mnie moze byc. Ucs gunship jest za duzy a r2d2 nie chce. Star destoryera i falcona nie licze. Jeszcze a wing jest ale wole landsppedrea luka #lego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zblazowany_anon: szczerze mówiąc z USC jakie mam on jest najnudniejszy. Głownie dlatego że jest cały biały i ma płaskie powierzchnie, a inne modele mają jakieś kolory czy szczegóły... nie licząć niszczyciela ;)

No ale Imperial Shuttle jest już dawno wycofane. Z wycofanych to pewnie bym polecał Slave One, ten w skali mini fig. Kolorowy, fajne szczegóły, elementy ruchome ma, nie był za drogi i w ogóle ciekawie wygląda.

Ogólnie to
  • Odpowiedz
Pora na update z #salvadorbuduje
Porobiłem okrutne zdjęcia, na których nic nie widać xD W każdym razie główna hala powoli zbliża się do końca wykończenia. Dodałem "testowanie repulsorów" i Dum-E'go z gaśnicą by tchnąć w to wszystko trochę życia. Poza główną halą na tym poziomie znajduje się coś na kształt reaktora oraz mały warsztat. Poziom wyżej mamy sejf i gablotę z Ultronem.
Przede mną właściwie najcięższe w budowaniu, ponieważ nigdy
salvador94 - Pora na update z #salvadorbuduje
Porobiłem okrutne zdjęcia, na których n...

źródło: comment_1644230707Mz94SclB7tzD7oYR7lDmwO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xiv7: ja kupilem kiedyś lepina na probe, bylo kiepsko, model wyglada dobrze, ale klocki śmierdzą i maja niedoróbki. Z chinczykow podobal mi sie tylko enlighten, maja fajną serie 'war of glory'. Najlepszy zamiennik lego jaki znam to cada, maja świetną jakosc, momentami lepszą od lego, fajne funkcje i niską cene
  • Odpowiedz