Wszystko
Najnowsze
Archiwum
ale ladny tylko 100 zl kosztuje i mogliby go do gazety za 15 zl w--------c #lego
źródło: comment_1645356205DFRyfYqLkXiAMR6TdeT4Q6.jpg
Pobierz- 2
@Godir17: to wersja z 2020 a ty masz z 2014
- 1
@qfefgbythr: z kilku zrobilem taki zróżnicowany oddział
źródło: comment_1645360181mTYu6D7FvXguTKRqFO8mVQ.jpg
Pobierz- 4
@M_longer: Te nowe koła zębate przez to, ze są węższe to będą się stykać z belkami, pomiędzy którymi siedzą, tylko w okolicach osi a nie na całej powierzchni bocznej, więc nie będą już ciorać belek po całej powierzchni tylko w okolicach osi podczas obrotu. Według mnie ma to sens. Pisałem już o tym na tagu: https://www.wykop.pl/wpis/63789351/ej-no-kurde-fajne-nawet-lego/#comment-226089961
Pytanie czy da się na nie założyć łańcuch tak jak na te: https://rebrickable.com/parts/94925/technic-gear-16-tooth-reinforced-new-style/ -
Pytanie czy da się na nie założyć łańcuch tak jak na te: https://rebrickable.com/parts/94925/technic-gear-16-tooth-reinforced-new-style/ -
- 2
@d0n_chich0t: Ciorać ciulu ( ͡° ͜ʖ ͡°), czyli szurać w miejscu najbardziej oddalonym od osi koła zębatego, gdzie prędkość liniowa krawędzi koła względem belki jest największa.
- 0
Kupował ktoś z kitstore.pl?
#lego
#lego
3 zestawy #lego
1 za 200 zl
2 za 550
3 za 1100
przy sianie bylo troche smiesznie bo zle włożyłem zębatkę i musialem rozbierac okolo 1000 elementow bo gdy przednie kola krecily sie do przodu to tylne do tylu :(
ogolnie to sian dał najwiecej frajdy i satysfakcji ze składania. podoba mi sie kolor i mnogość różnych elementow. widac ze poszli po rozum do glowy po bugatti ktore mialo
1 za 200 zl
2 za 550
3 za 1100
przy sianie bylo troche smiesznie bo zle włożyłem zębatkę i musialem rozbierac okolo 1000 elementow bo gdy przednie kola krecily sie do przodu to tylne do tylu :(
ogolnie to sian dał najwiecej frajdy i satysfakcji ze składania. podoba mi sie kolor i mnogość różnych elementow. widac ze poszli po rozum do glowy po bugatti ktore mialo
źródło: comment_16453490096hWkzCWH4AHyQyjeVABzcf.jpg
Pobierz- 28
- 53
#lego #humorobrazkowy
Nawiedził Cię rzadki klockowy Pepe. Jeśli nie zaplusujesz tego wpisu nigdy nie znajdziesz brakującego klocka na podłodze.
Nawiedził Cię rzadki klockowy Pepe. Jeśli nie zaplusujesz tego wpisu nigdy nie znajdziesz brakującego klocka na podłodze.
źródło: comment_1645342150MRlf1q2FwPTWk0pDyMrFJx.jpg
Pobierz- 5
- 2
- 1
@Wolvi666: są 2 kubki do wyboru: mały za chyba 45 i duży za 80.
Za drugim razem możesz iść ze swoim kubkiem i wtedy zapłacisz o 2zł mniej (za mały) i chyba 3 zł mniej (jeśli masz duży)
Za drugim razem możesz iść ze swoim kubkiem i wtedy zapłacisz o 2zł mniej (za mały) i chyba 3 zł mniej (jeśli masz duży)
Po kilku tygodniach walki udało mi się ukończyć mapę świata. Niemal 12k elementów. Niesamowicie nudne i bezsensowne. Myślałem już że nie uda mi się dokończyć.
Ale na ścianie wygląda nawet spoko.
#lego
Ale na ścianie wygląda nawet spoko.
#lego
źródło: comment_1645300403ESj779r6U1GBNBkXy1gfZC.jpg
Pobierz- 0
- 2
@fizzly: Możesz importować do rebrickable.com na stronie My LEGO -> My setlist -> Sync Sets FROM Brickset a potem sprawdzić na stronie konkretnego elementu np. https://rebrickable.com/parts/11214/technic-axle-pin-3l-with-friction-ridges-lengthwise-and-1l-axle/ ile ich masz w sekcji "Your Colors"
- 0
@CCCCC: dziękuję :)
Znalazłem stare zestawy pirackie z dzieciństwa i zmontowałem to coś się dało.
Niestety brakowało więcej niż myślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
Niestety brakowało więcej niż myślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
źródło: comment_16452872097ESSUQ9IHeW0vjbdBFy0bw.jpg
Pobierz- 5
w miarę dokładna recenzja nowego zestawu technic 42140, sprytne jest ten transformowanie i fajna nowa ramka, ale ja zestaw odpuszczę bo nie wnosi nic nowego względem np. 42095 czy 42065
#lego
#lego

@kamdz: Jezus kiedy ci jutuberzy oduczą się tych kretyńskich min w miniaturach. To jest jakaś tradycja zkretyniała czy o co biega?!
@TomgTp: zdaje się, że jakiś pajac zrobił kiedyś jakiś poradnik jak najlepsze minuatury robić, ale bajtujacy tytuł artykułu i teraz wszystkie p----y tak robią ¯\_(ツ)_/¯
LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów na Nintendo Switch z bonusowym Steelbookiem za około 223 zł z wysyłką na francuskim Amazonie: https://amzn.to/3nVNAuQ
#kolekcjonerki #lego #nintendoswitch #starwars
#kolekcjonerki #lego #nintendoswitch #starwars
źródło: comment_1645284885gQgX4yfthDqxRNPlVAH5tF.jpg
PobierzKolejna produkcja, pierwszy raz inaczej niż przez shittoka.
#lego
#lego

- 9
- 4
@Wojtas_elo: Dorobylem chwyt pistoletowy i voila, jestę asasynę

@kobiaszu: bardzo mi miło, że spróbowałeś mojego pomysłu oraz pokazałeś jak wygląda efekt, propsuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 24
- 30
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Dzisiaj nie będzie nowych zestawów. Uzbierało mi się tyle nowych figurek w kolekcji, że pora je pokazać :)
No a teraz wracam do dalszej budowy farmy do MOC westernu :)
#lego
Dzisiaj nie będzie nowych zestawów. Uzbierało mi się tyle nowych figurek w kolekcji, że pora je pokazać :)
No a teraz wracam do dalszej budowy farmy do MOC westernu :)
#lego
źródło: comment_1645266384wdQHuVOWuTZmxsV5sigL28.jpg
PobierzW tamtym roku kupiłem sobie 31109, bo za dzieciaka zawsze chciałem mieć statek piracki. Bo zbudowaniu wyglądał dużo gorzej niż na zdjęciach, więc postanowiłem nieco go zmodyfikować. Chciałem zachować kilka jego charakterystycznych elementów (również kolorystycznych). Mocno inspirowałem się i czerpałem z kanału MOC YOUR BRICKs, który buduje fenomenalne moce żaglowców. Całość budowy zajęła mi trochę ponad pół roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
#lego
#lego
źródło: comment_1645265802bwpIGxfhsKCsc59wxtMTMb.jpg
Pobierz- 5
- 3
- 1
Witam specjalistów, macie jakieś techniki i protipy odświeżania kilkunastoletnich+ klocków? No standardowo woda i płyn do naczyń, ale może są jakieś lepsze specjalistyczne metody. Może są też jakieś metody, aby takie klocki pozbawić rys czy "śladów zębów", kąpiel w jakimś płynie reagującym z plastikiem czy cuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
#lego
- 3
@Wolvi666: a tak serio to osobiście nie podoba mi się monotonna kolorystyka tych zestawów, powtarzalna tematyka, smutne figurki, bardzo wysoka cena/klocek. Oraz ogólnie nie podoba mi się co z marką robi Disney, ale oczywiście rozumiem, że mogą być fani serii czy konstrukcji, dla każdego coś miłego ;)
- 1
Też pozmieniali od oryginału
źródło: comment_1645225975CZuBT6pb4m2dAXiZXGRdcJ.jpg
Pobierz






















#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego BrickHeadz 40539
Liczba elementów 164
Zestaw z roku 2022
źródło: comment_1645358159J0KuBaCV5fErPMqZXvkOVq.jpg
Pobierz