• 9
Nareszcie skończyłem przebudowę księgarni wg instrukcji z rebrickable.

Nie był to najlepszy build, po drodze wydawało mi się że brakowało mi klocków i sztukowalem z tego co miałem w zbiorach a później okazało się że zostały ale w innych kolorach, także odcienie w instrukcji mogłyby być lepsze ale generalnie jest ok.
Samo rozkładanie i segregowanie pierwotnego modelu to była droga przez mękę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Oststecznie jednak jestem zadowolony z tego jak wyszło
Qrier - Nareszcie skończyłem przebudowę księgarni wg instrukcji z rebrickable. 

Nie ...

źródło: comment_1645386337nkIgdaaVh9eYy0BlPZMmCW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Słyszeli o ministerstwie magii 990 el 100$ i wrzeszczącej chacie 777 el 90$?

#lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzareq: slyszalem, slyszalem. Wrzaszczaca chata brzmi super, mam nadzieje ze bedzie pasowala do Hogsmead z zeszlego roku i dostaniemy nowe wersje minifigów no i wilka i psa. Podobno maja tez byc dwa nowe moduly do Hogwartu z 2k21 - biuro Dumbledore'a i ucieczka Syriusza (i tutaj moze bedzie znowu Hardodziób) - z tego sie ciesze. No ale to ministerstwo mnie martwi. Liczylem na duzy zestaw z koncowki zakonu feniksa, sporo
  • Odpowiedz
Ma ktoś z was jakimś cudem regał z IKEA Idanas i trzyma w nim modulary? szerokość trzech modularów wychodzi około 76,5 cm. W danych regału niby piszą, że szerokość to 76 cm, ale po przymiarkach osobistych w IKEI wychodzi troche ponad 76cm. Głupio byłoby kupić regał i nie dać rady wepchnąć modularów bo zabraknie paru milimetrów, stąd pytanko, help

https://www.ikea.com/pl/pl/p/idanaes-regal-bialy-80487827/

#lego
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach