Czy 76905 (Ford GT Heritage Edition i Bronco R) to jest Lego Shop exclusive i nie pojawi się taniej w szerszej dystrybucji? Bo w sumie to ostatnie SC, których mi brakuje z tegorocznego rzutu, a od dłuższego czasu jak obserwuje to najtaniej jest w Lego Shopie :D
#lego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dzień dobry, albo jakby jeden Mireczek na wygnaniu napisał - Szalom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szybkie pytanie:

Czy jest szansa na niższą cenę LEGO Creator Expert 10270 - Księgarnia 575.00zł? W sumie nie taki stary ten zestaw. Ewentualnie które modulary polecacie zakupić w pierwszej kolejności w przystępnej cenie? (Plac Zgromadzeń już mam (ʘʘ))
#lego #kiciochpyta
@kamzie ja kupiłem w 2017 roku młodemu, wtedy mówiono, że nakład będzie ograniczony ze względu na charakter serii, pomyślałem, że dostanie fajny prezent na 18 urodziny. Klepali to przez kolejne 4 lata, gdzie cena nieraz zbliżała się do 2k i dalej nie mają dosyć. A taką Barracude ludziom juz wycofali... Brzidko robią ;)
@Tam1ek: nigdy nie potwierdzili, że SW generuje największe zyski. W swoich raportach wypisują kilka serii i zawsze przy okazji piszą: w losowej kolejności:
https://www.lego.com/en-us/aboutus/news/2021/september/2021-interim-results/

Top-performing themes included LEGO® City, LEGO® Star Wars™, LEGO® Harry Potter™, LEGO® Creator Expert and LEGO® Technic.


W raporcie za 2020 napisali coś takiego:

Strong sales in 2020 were driven by more people of all ages building with LEGO bricks. They were inspired by a strong portfolio,
Pobierz damw - @Tam1ek: nigdy nie potwierdzili, że SW generuje największe zyski. W swoich rap...
źródło: comment_1638950740eWgzC03pckmpaV2tIZ31WB.jpg
@DejwiD: a ja jestem fanem promocji i ceny poniżej 70% ceny katalogowej. Nie patrzę na cenę za element, a te 83% nie odnosi się do ceny za element.
Jak już to stwórz sobie jakiś algorytm byś widział, cenę w porównaniu do katalogowej, cenę za element i coś mówiącego o jakości czyli o samych elementach.
@Moooris: przeczytaj co wrzucił powyżej @BIPTOA. Wcześniej uwzględniali to w cenie klocków czyli miałeś droższe klocki, ale tańszą przesyłkę. Obecnie wyciągnęli to do osobnej pozycji zmniejszając cenę zestawów i możliwe, że wyświetlają to razem z kosztami wysyłki (z tego co pamiętam, podobnie robi amazon - kurier + cło jako koszty wysyłki).
Wart jest składania i kupna bugatti chiron od lepin? Widać duże różnice między LEGO a lepinem, chiron z lepin 400pln+ a od LEGO wiadomo.. na olx troszkę jest tych lepinów sens jest kupna? #lego #lepin
@bruuh: Nie wiem czy to taka oszczędność, Lepin w zasadzie po ułożeniu, otworzeniu traci prawie całą swoją wartość, Lego później jesteś w stanie sprzedać z nie tak dużą stratą, dodatkowo za kilka lat Chiron używany będzie wart więcej niż teraz nowy - zaraz go wycofują. Zostają również kwestię powiedzmy moralne przy kupnie Lepina( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Zestawy LEGO Technic dostają dużo plusów, a ile plusów dostanie robotyczny cyber-pies Bittle, który dzisiaj do mnie w końcu dotarł? () Jest tu może jakiś inny użytkownik tego projektu? Ostatnio @Forbot zamieścili informacje o takim podobnym robocie którego konstruuje jeden z użytkowników ich forum, wygląda na nawet bardziej zaawansowanego. Jestem ciekawy czy są może inne projekty tego typu na świecie? Znalazłem jeszcze jeden ale chyba
Pobierz caribbean - Zestawy LEGO Technic dostają dużo plusów, a ile plusów dostanie robotyczn...
źródło: comment_1638885962tIy5xl0AT826OERGgTHPnD.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kurlapejter: @Czymsim: zapłaciłem dużo mniej ale cenę podbił dodatkowy moduł kamery do funkcji AI który dobrałem do koszyka, za całość dałem ~ 1250zl. Ta cena z botlanda, nie wiem dlaczego taka wysoka, gdyby dobrać u nich kamere którą dobrałem będzie nawet więcej, gdzieś z 2x tyle co zapłaciłem, dużo sobie liczą.
@FilozofujacaDzialka: akurat dzisiaj ubierałem choinkę więc jak robot będzie słaby to przynajmniej pilot się ostanie do lampek ¯(ツ)/¯
@nomadicgoogler: Jak wcześniej nie układał Lego to zerknij na serię Junior. Są w niej też superbohaterowie. Jak już się bawił to City i temat rzeka. Lekko powyżej budżetu jest stacja kosmiczna City 60227. Niestety ani to rycerze, ani samochody, ale bardzo fajny zestaw do zabawy. Może seria Stuntz? W tej serii motocykle są napędzane kółkiem zamachowym (rozpędzasz i sam jedzie)
Stało się. Dzisiaj wypadla mi dwójka z przodu i zastąpiła ja trójka. Myslalem ze to będzie oznaczać dorosłość. Ale nie jest tak. Jedynie w krzyżu mocniej rypie. A że nadal czuje się młodo to pojechałem taplac się w błocie i śniegu. Na jedno auto terenowe strach jechać, więc dostałem od mój #rozowypasek jeepa, którym będę się asekurował w razie niespodziewanej wklejki.

Nie mam zwyczaju obchodenia swoich urodzin, ale dzisiaj możecie wypić za
Pobierz ImeNs - Stało się. Dzisiaj wypadla mi dwójka z przodu i zastąpiła ja trójka. Myslalem...
źródło: comment_1638882440qGRjyqsHkPq9fyljx90Nph.jpg