@Van_Zavi: bardzo mi się nie podoba, że LEGO coraz częściej leci w ch... I zamiast dawać prawilnych klocków do świateł, to daje naklejki. Rozumiem poniekąd to posunięcie, chcą, żeby chociaż po światłach auto było rozpoznawalne, no ale c'mon, to wyglada slabo
  • Odpowiedz
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Mały update western MOC'a.
Jak już wspomniałem wcześniej, farmerów mieszkańcy wywalili z miasta. Musieli więc znaleźć sobie nowe miejsce, gdzie zwierzęta będą mogły srać i śmierdzieć.

Jestem zadowolony z efektu, ponieważ poprzednia wersja wyglądała tak:
damw - #legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://bricks...

źródło: comment_1645613754Kq2493KFFWY36x6IKBgXyy.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem,
Chciałem się podpytać czy ktoś próbował kupować osobno klocki na zestaw: 31199, Iron Man #lego.
Bo mam jeden zestaw ale zastanawiałem się nad zrobieniem potrójnego obrazu ale cenowo trochę przekracza to mój budżet i do głowy przyszło mi #aliexpress i zakup dodatkowych klocków.
Tylko po przejrzeniu ofert mam pewne wątpliwości co do kolorystyki i kompatybilności z oryginałem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Długo trwa wysyłka brakujących klocków ze strony #lego ? Zastanawiam się czy uzupełnić zgubiony element stamtąd czy na Allegro nie poszukać jeśli to by trwało dłużej niż 2-3 tygodnie.

Ewentualnie może w #warszawa można kupić gdzieś pojedyncze klocki?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porządkuje moje stare LEGO i nie będę spamowal tagu, ale wrzucę jeszcze to cudo z 99 roku z 1 edycji Lego SW () kto miał? *proszę nie pytać o wyprzedaż klocków, najpierw chce poskładać zestawy, podomawiać braki i porobić sobie zdjęcia, może wtedy
#lego
xiv7 - Porządkuje moje stare LEGO i nie będę spamowal tagu, ale wrzucę jeszcze to cud...

źródło: comment_1645582119918MwAsZsTvrLEPrc0icO8.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@xiv7: miałem. Ojciec mi rozwiązał krzyżówkę w świerszczyku, wysłał rozwiązanie i mi wygrał xD Jeszcze taki wózek serwisowy powinien być do tego.
  • Odpowiedz
mclaren f1 tj 42141, wyglada na zywo znacznie lepiej niz na zdjeciach, chociaz te kolpaki rodem z fiata uno nie przekonuja. niestety klocki sa z gownolitu i podczas montowania halo, wygial mi sie klocek podczas wkladania pina 43093 w ramie 33299, chinole co prawda sie rozsypuja od samego patrzenia na nie ale klocki nie wyginaja sie od wlasnego ciezaru.
a sam bolid jest przeogromny.
#lego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wreszcie miałem trochę czasu żeby złożyć kuter z Brick link designer program. :)

Kuter jest ok. Ale widać że to nie projekt Lego. Kilka połączeń jest trudnych do ogarniecia. Dodatkowo podobne kolory elementów powodują że trzeba się skupić i zastanowić jaki kolor klocka dać w danym kroku. Luki pomiędzy kadłubem i pokładem trochę irytuja. Napewno nie jest to jakość Titanica. Ale za to jest trochę fajnych detali. Więc ogólnie na plus. Za
l_lucky - Wreszcie miałem trochę czasu żeby złożyć kuter z Brick link designer progra...

źródło: comment_1645569193khcCLCIMr6C09t7FuXPDru.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuter jest ok. Ale widać że to nie projekt Lego. Kilka połączeń jest trudnych do ogarniecia.


@l_lucky: kakapo też jest dziwna pod tym względem. Część połączeń widać, że jest robiona tak jakby lego tego nie robiło i też pod względem praktycznym przez to słabo się trzyma w porównaniu do typowych projektów lego.
  • Odpowiedz
Zobaczysz kurła, że wydadzą ten set ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hoppek: Jak zobaczyłem konkurencję w tej edycji to też uznałem, że kolega @l_lucky nie jest na straconej pozycji. Poprzednie edycje jakieś takie silniejsze się wydawały, w tej obecnej jego biuro szeryfa jest zdecydowanie w tej "lepszej połowie" propozycji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
8-studowe Speed Championsy to najfajniejsza aktualnie seria, a na pewno z najciekawszymi technikami budowania
#lego
kamdz - 8-studowe Speed Championsy to najfajniejsza aktualnie seria, a na pewno z naj...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak oceniacie klocki CADA? Jest jeden zestaw, który chcę kupić testowo żeby porównać z prawilnymi LEGO, ale zastanawiam się czy jakość podobna do Lepin czy gorzej?

#klocki #lego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krabowski: raz miałem okazję układać czołg CADA, instrukcja to droga przez mękę, pokazuje wiszące w powietrzu klocki, elementy i strzałki pokazujące gdzie je umieścić, zupełnie inaczej niż w LEGO. Jakość klocków bardzo dobra ale sama konstrukcja słabo trzymała się kupy.
  • Odpowiedz