Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file8979961459942788181
PobierzDjurgarden [3] - 1 Legia; Aslund
MIRROR: https://streamin.one/v/be67274f
#golgif #mecz #ligakonferencji #legia
MIRROR: https://streamin.one/v/be67274f
#golgif #mecz #ligakonferencji #legia
![uncle_freddie - Djurgarden [3] - 1 Legia; Aslund
MIRROR: https://streamin.one/v/be6...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/68a0dda85f96d8445d6030c38d7e267eb26022d46516fb8cdb34435572f70eb5,w400.jpg)
- 1
Djurgarden 2 - [1] Legia; Wszołek
MIRROR: https://streamin.one/v/7859db6e
#mecz #ligakonferencji #golgif #legia
MIRROR: https://streamin.one/v/7859db6e
#mecz #ligakonferencji #golgif #legia
![uncle_freddie - Djurgarden 2 - [1] Legia; Wszołek
MIRROR: https://streamin.one/v/785...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/5a7f3a7e1e7937d251b7958f6ffe1ad7a132ad8ae5916617b312570f38b78eba,w400.jpg)
@derivatives: xD
- 5
- 5
@RwandyjskiFront: wychowanek Lecha i przyjaciel Rosji w Legii - no nie powiem, odleciałeś xD
- 1
@Zi3L0nk4: próbuje triggerowac kolegów z Warszawy. Usuń ten komentarz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@Zi3L0nk4: najlepsza to ławka Legii w dzisiejszym meczu xD
@Zi3L0nk4: zgoda, z drugiej strony kto mógł przewidzieć że taki Goncalves będzie ogorem. Przyszedł z mocnego Ludogorca, na papierze transfer wyglądał dobrze. Ale Gual na szpicy bo nie ma nikogo lepszego to jakaś kompromitacja
- 16
Djurgarden 2 - 0 Legia; Hummet
MIRROR: https://streamin.one/v/f4045ac4
#golgif #mecz #ligakonferencji #legia #ladnygol
MIRROR: https://streamin.one/v/f4045ac4
#golgif #mecz #ligakonferencji #legia #ladnygol

@uncle_freddie: Gabriel Kobylak w filmie "Biali nie potrafią skakać"
Mieli duet trenerski i uja grali, wzięli wuefiste z czwartej ligi i... zaczęli grać. WTF.
- 16
- 0
@Matpiotr: geograficznie zgadza się, ale językiem piłkarskim tak średnio bym powiedział
@mrbarry tak samo debilne jak i w Polsce. Jeszcze w ostatniej kolejce, tym bardziej powinny być walkowery. Jakby z szatni nie wyszli przez 10 minut, to pewnie by mieli problemy. A zadymić sobie mozna do woli.
Djurgarden 1 - 0 Legia; Nguen
MIRROR: https://streamin.one/v/7902c72a
#golgif #mecz #ligakonferencji #legia
MIRROR: https://streamin.one/v/7902c72a
#golgif #mecz #ligakonferencji #legia

@uncle_freddie: mało widać, daj bez mgły :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@prodiss-prodiss twarde chłopy
- 32
@enzojabol: 30 minut po racowisku a tam dalej mgła, parodia xD
@RwandyjskiFront: te debile przy zamkniętym dachu podobno to rozpalili ¯\(ツ)/¯
- 10
Przez ten ich dym co zrobili na stadionie, tylko gola straciliśmy, bo jest słaba widoczność. Dlaczego w ogóle pozwolono im grać dalej w takich warunkach. Brak słów
#mecz #pilkanozna #legia #przemyslenia
#mecz #pilkanozna #legia #przemyslenia
@tomwick55: dramat
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























#mecz #legia