Słyszałem że Rybus wolny i Tymek Puchacz (atmosfera) też chętny do gry gdziekolwiek. Znając transfery Zielińskiego to ja bym się nie zdziwił gdyby tych dwóch panów było uzupełnieniem kadry na wiosnę xD
#mecz #legia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Jeśli Legia wypadnie z TOP8, to będzie wyłącznie winna Jacy. Skład węgla i papy przy kontuzjach kluczowych graczy, pojechał na ważny mecz, kończący Ligę Konferencji, dający lepsze rozstawienie i większą forsę #legia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi3L0nk4: zgoda, z drugiej strony kto mógł przewidzieć że taki Goncalves będzie ogorem. Przyszedł z mocnego Ludogorca, na papierze transfer wyglądał dobrze. Ale Gual na szpicy bo nie ma nikogo lepszego to jakaś kompromitacja
  • Odpowiedz
Bramkarz, który był za słaby na Radomiaka, okazał się też za słaby na Legię.
I nie dziwi to nikogo z 40 milionów Polaków oprócz jednej osoby - Jacka Zielińskiego, dyrektora sportowego Legii xDD
#mecz #legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrbarry tak samo debilne jak i w Polsce. Jeszcze w ostatniej kolejce, tym bardziej powinny być walkowery. Jakby z szatni nie wyszli przez 10 minut, to pewnie by mieli problemy. A zadymić sobie mozna do woli.
  • Odpowiedz