Kobylak Kapuadi Pankov Wszolek Kun Celhaka Kapustka Morishita Chodyna Luquinhas Gual
Wracamy do podstawy, tylko Vinagre brak.
#legia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kontynuacja mojego wpisu sprzed paru dni.
Co prawda w Kazachstanie delikatnie się już ociepliło, jest tylko minus 11 stopni ale i tak Chelsea się zesrała i wysłała do Astany drugi garnitur - 9 rezerwowych i 11 chłopaków z akademii.
Dokoptowali na ten mecz do sztabu nawet jakiegoś speca od odmrożeń w górach xdd

Anyway, jest potencjał na strate punktów
#mecz #legia #jagiellonia
thorgoth - Kontynuacja mojego wpisu sprzed paru dni.
Co prawda w Kazachstanie delikat...

źródło: Gd8riVXXQAA4Lr1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze jak trener przeciwników pierdzieli kocopoły z generatora typu "Legia to silna drużyna, ma potężego napastnika i świetnego bramkarza" to robi mi się jakoś spokojniej na serduszku.

Wiem wtedy że zrobili wuja a nie risercz i nasze szanse na zwycięstwo rosną.
#mecz #legia
thorgoth - Zawsze jak trener przeciwników pierdzieli kocopoły z generatora typu "Legi...

źródło: Gd8riVXXQAA4Lr1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
a co ma powiedzieć nawet po riserczu?


@pwone: nie wiem, może jakieś faktyczne atuty Legii, jak to że generujemy dużo xG dzięki mobilnym dziesiątkom, albo że mamy stoperów z prawie największą liczbą czystych odbiorów piłki w LKE.
Wuj, nawet jakby powiedział że mamy zajebistego lewego obrońce - który i tak nie zagra - to by świadczyło przynajmniej że widział jednym okiem jakiś nasz mecz.
  • Odpowiedz

ILE DZISIAJ PUNKTÓW WARIACIE

  • 0 ( słownie: zero ) 11.0% (8)
  • 1 5.5% (4)
  • 2 2.7% (2)
  • 3 9.6% (7)
  • 4 12.3% (9)
  • 5 ( O S T R O Ż N I E ) 20.5% (15)
  • 6 16.4% (12)
  • 9 ( O S T R O Ż N I E ) 21.9% (16)

Oddanych głosów: 73

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ekstraklasa #mecz DZIEŃ DOBRY! DZISIAJ CZWARTEK, DZISIAJ LIGA KONFERENCJI! ZACZYNAMY W WARSZAWIE #legia

WARSZAWA.

  • WYGRA LEGIA 64.3% (36)
  • WYGRA LUGANO 21.4% (12)
  • REMIS 14.3% (8)

Oddanych głosów: 56

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi3L0nk4: Masz rację. 25 % sorki ogólnie. Ja czytam nie po kolei co mi wrzuciłeś i przeczytałem 0 %, a stawiałem na Mladę i mi nie gra, ale już wszystko wiem. Dzięki za extra zabawę;)
  • Odpowiedz
#mecz #legia #pilkanozna

Młodzieżowcy Legii dzisiaj pełna kontrola porażki i spokojne oraz pewne 0-7 z młodzieżowcami Midtjylland. W pierwszym meczu dużo lepiej, bo tylko 0-2 u siebie z aż 3 celnymi strzałami na bramkę Duńczyków przy zaledwie 9 celnych strzałach rywala. Zdolną młodzież mamy w tej Legii.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest prawie połowa grudnia a Legia dopiero 4 z 6 meczów zagrała w LKE w fazie zasadniczej xD niedługo wymyślą, żeby w święta i sylwestra grać bo więcej ludzi przed TV będzie siedzieć, dramat. Zamiast zaprosić kibica na stadion jak jest ciepło to najlepiej zadbać tylko o kibica przed TV

#mecz #pilkanozna #legia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vajroos mecze w wakacje nie mają sensu, bo ciężko ludzi na stadion zagonić, wszyscy w rozjazdach. Na święta jak dla mnie byłaby świetna opcja na mecze, wszyscy w domu i moznaby zrobić tradycyjną kolejkę w 2 dzień świąt. Dla mnie sztos.
  • Odpowiedz
Czy wchodząc na stadion #legia, a dokładniena trybunę rodzinną sprawdzają czy numer pesel na bilecie zgadza się z osobą wchodzącą?
Zmieniłem imię i nazwisko na bilecie i zostawiłem pesel poprzedniej osoby...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tyrytyty: w ramach ciekawostki w tej kolejce Chelsea jedzie do Kazachstanu.
Obecnie na stepach centralnej Azji rozpoczeła się siarczysta zima i temperatury spadły do -20 / -25 stopni celsjusza.

W tych warunkach kazachowie mogą mieć ogromny handicap względem gwiazdorów z Londynu. Ja czuje że Chelsea nie wywiezie z Astany kompletu
thorgoth - @tyrytyty: w ramach ciekawostki w tej kolejce Chelsea jedzie do Kazachstan...

źródło: Gd8riVXXQAA4Lr1

Pobierz
  • Odpowiedz
@thorgoth: Oby ich pogonili Kazachowie przy -21 stopniach na dworze. Szczęsny Ojciec gdzieś miał wywiad jak w Moskwie bronił w LM późną jesienią, 5 bramek dostał i cały mecz mu było mega zimo, a te -21 stopni to w krótkich spodenkach biegać 90 minut, nawet z getrami pod spodem ból na to patrzeć, ale może Anglicy chcą zagrać o pełną pulę i to im nie przeszkodzi. W końcu w filmie
  • Odpowiedz
Średnio widzę czwartkowe mecze pucharowiczów. Jaga jedzie na bardzo trudny teren, Mlada jest w gazie. Odbudowali się po klęsce z Noah a sympatyczni Białostoczanie złapali zadyszkę.

Legia z kolei normalnie byłaby raczej faworytem, ale brak Augustyniaka, Vinagre, Urbańskiego znacznie zmniejsza potencjał Wojskowych. Lugano za to też złapało gaz, jest liderem ligi szwajcarskiej.

Zobaczymy, ale myślę że każde punkty będą dużym osiągnięciem w czwartek.

#legia #jagiellonia #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obiektywnie patrząc to remis Legii będzie dobrym wynikiem. Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że w Sztokholmie może być jeszcze trudniej i warto spinać poślady, żeby z Lugano w Warszawie wygrać.
  • Odpowiedz
@marcelus: Jeżeli tego meczu z Lugano nie da się wygrać to trzeba go zremisować, bezpośrednie starcie ze Szwajcarami będzie arcy-ważne w kontekście walki o 15 miejsce w rankingu.

Mlada faktycznie w gazie ostatnio ale też nie ma co klękać, mam nadzieje że czasy gdy mistrz polski bał się czeskiego średniaka który ma budżet równy budżetowi Zagłębia Lubin to już może słusznie minęły.
Jak Imaz nie będzie strzlał w trybuny to
  • Odpowiedz
Gdyby byli realni do wyjęcia, to kogo byście chętniej widzieli na Ł3?

#legia
#mecz

No kogo

  • Källman 66.7% (22)
  • Koulouris 33.3% (11)

Oddanych głosów: 33

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: w ciemno Kallman jest gorszym wyborem bo znowu byśmy powtórzyli błąd kupowania zawodnika który dobrze gra w jednym systemie i zdziwienia, że nie działa w innym, ale akurat Feio by sobie z tym poradził
  • Odpowiedz
@thority: trudne się wylosowalo.
Chciałem napisać że Kallman ale on w zasadzie cała karierę nie miał nic wspólnego z poważną piłką, Cracovia to najlepszy klub w jakim grał

Kuluris to taki profilic striker, jak piłka jest na skrzydle to atakuje ten bliski słupek odruchowo. To nie jest Marc Gual że będzie szukał zakosow i dzikich węży na środku boiska, on jest królem pola karnego. Klepkę też z nim zagrasz, piłka
  • Odpowiedz