Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Za 40minut, pewien jegomość zagra koncert.
Zatrzęsie sceną albo zniknie ze sceny w ciszy.
O 20 wchodzi support żeby rozgrzać nas do jego występu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #kryptowaluty #dolar #stopyprocentowe
Zatrzęsie sceną albo zniknie ze sceny w ciszy.
O 20 wchodzi support żeby rozgrzać nas do jego występu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #kryptowaluty #dolar #stopyprocentowe
- Plokij
- Maniek145
- Tom458
- hugoprat
- gustowny_dzikus
- +4 innych
- 0
I jakie Panowie prognozy na dziś dla Btc?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
spadnie
- andrzej96
- prawiedobrze
- wariacik3090
- chlodna_kalkulacja
- poleglem
- +15 innych
nie wiem
- andrzej96
- prawiedobrze
- wariacik3090
- chlodna_kalkulacja
- arektokox
- +15 innych
Uwielbiam tych doradców finansowych:
Jak ktoś ma 20k zł, to nie może w BTC władować więcej niż 100 zł, bo przecież ryzyko zmienności. A co będzie jak kurs spadnie o 1k? Zakupy polecam również robić na giełdzie Binance, wtedy
Najważniejsza w budowaniu majątku jest dywersyfikacja. Bitcoin jest ryzykownym aktywem, więc aby nie przytłoczyła nas zmienność, zainwestujcie w niego maksymalnie 0.5% wartości swojego portfela inwestycyjnego. Pamiętajcie: inwestujcie tylko te pieniądze, które możecie stracić.
Jak ktoś ma 20k zł, to nie może w BTC władować więcej niż 100 zł, bo przecież ryzyko zmienności. A co będzie jak kurs spadnie o 1k? Zakupy polecam również robić na giełdzie Binance, wtedy
- 4
@CzulyTomasz: pamiętajcie inwestujcie maksymalnie 1% w ryzykowne aktywa takie jak bitcoin
pozostałe 99% należy wrzucić w pewne, stabilne spółki z warszawskiej giełdy papierów wartościowych
pozostałe 99% należy wrzucić w pewne, stabilne spółki z warszawskiej giełdy papierów wartościowych
- 33
- dzangyl
- CzeczenCzeczenski
- bakro
- Aleale2
- mcxero
- +28 innych
@Mavos Oooo nie xD Wielki specjalista od gadania głupot.
- Mavos
- maz00rskie_mleko
- stylap
- konto usunięte
- pq18
- +12 innych
- 7
@ArtBrut: Podobnie było jak #!$%@?ły ceny pszenicy - BĘDZIE GŁÓD! Oczywiście żadnego głodu nie ma a ceny na rynkach (też mocno spekulacyjnych) wróciły do niższych poziomów. Oczywiście Czaruś nie brał pod uwagę, że ludzie nie #!$%@?ą tylko chleba produkowanego z mąki. Jego zadaniem jest straszenie giga-kryzysem by opchnąć swoje marne szkolenia, bo do normalnej roboty to ten chłop się nie nadaje.
- maz00rskie_mleko
- floojd
- onionspirit
- pq18
- nsx324
- +2 innych
- 12
Drill jest prosty. Shortuj, scalpuj, dokupuj więcej Jasmy i Grapha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #inwestycje
#kryptowaluty #inwestycje
@PiterLyncz: Xd jasmy. To ty go kupiles za 100k w dolku i #!$%@? sie dalej?
- pawqoo
- elementarz1
- Kolczaneiro
- cr_7
- Wepalgumetypie
- +6 innych
Komentarz usunięty przez moderatora
2022 crypto market be like #kryptowaluty
- 1
@NoKappaSoldier73: Do Kwon jeszcze wróci i pociągnie za sobą luniarzy ale to dopiero na fomo xd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
- 3
@dean_corso: Najlepszy polski wątek to był bank w Skierniewicach.
- 2
Dzisiaj o 18 czasu polskiego kolejna runda Learn & Earn na #binance. Do zdobycia tokeny $KNC, $BURGER i $OM + część wcześniejszych których jeszcze nie zaliczyliście. Odpowiedzi postaram się wrzucić jak zwykle w ciągu dnia na swoich socjalach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #darmowekryptowaluty
#kryptowaluty #darmowekryptowaluty
- 1
- 4
Czyli jak rozumiem, Ethereum przeszło na większościowe wynagradzanie tych użytkowników którzy dają obracać swoimi zasobami w sieciz a więc wynagradza oprócz losowego przydziału niekiedy, tych którzy mają już dużo? #kryptowaluty #ethereum
@interpenetrate faktycznie staking z zewnątrz wygląda trochę jak lokata bankowa bo blokujesz środki za określony procent.
W rzeczywistości mechanizm jest taki, że zastawiasz swoje Eth jako zabezpieczenie tego że węzeł sieci którym walidujesz bloki działa zgodnie z regułami. Czyli możesz dostać karę tzw slashing za złe zachowanie.
W rzeczywistości mechanizm jest taki, że zastawiasz swoje Eth jako zabezpieczenie tego że węzeł sieci którym walidujesz bloki działa zgodnie z regułami. Czyli możesz dostać karę tzw slashing za złe zachowanie.
- 2
@theoforos1: no szkoda ze troche abstrakcyjnego myslenia Cie przerasta :)
Tez przeczytaj sobie pytanie od ktorego zaczal sie watek. Op pyta o to jak dziala stake porownujac go typowego mechanizmu lokat w ktorym za depozyt dostajesz procent.
Tez przeczytaj sobie pytanie od ktorego zaczal sie watek. Op pyta o to jak dziala stake porownujac go typowego mechanizmu lokat w ktorym za depozyt dostajesz procent.
Wczoraj dostałem trochę ethw na binance.
Chce to szybko sprzedać, ale nie widzę na rynku spot.
Da radę się to opchnąć? Czy zabawy z inną gielda?
#kryptowaluty
Chce to szybko sprzedać, ale nie widzę na rynku spot.
Da radę się to opchnąć? Czy zabawy z inną gielda?
#kryptowaluty
@nobodyknows: zobacz czy nie masz opcji zamiany na bnb jak jest tego stosunkowo mało
@nobodyknows: w apce wchodzę na portfel -> spot, i tam mam taką opcję
Piękny, długi i pouczający był to run naszego eksportowego spekulanta #zaorski Nie zapomnę go nigdy przez to jak można jasno, transparentnie i zgodnie ze złożonymi deklaracjami handlować wszystko pokazując niedowiarkom! Na pohybel siusiaczkom!
#inwestycje #gielda #kryptowaluty #spekulacja
#inwestycje #gielda #kryptowaluty #spekulacja
- tomosano
- dtmo50
- ol_Io
- ghandi92
- Pelen_watpliwosci
- +23 innych
- 18
@vabun-classic: Tam to jeszcze nic, najlepsze było to, że dzbany które nie znają się na giełdzie inwestowały swoje pieniądze kopiując ruchy Zaora xD
- iam1994
- WschodZachodPolnocPoludnie
- misund
- Ki3mon
- hugoprat
- +13 innych
- 7
@kkefirek: nie dla kazdego hajs jest najwazniejszy. Gosciu zdobył najwięcej poplecznikow slusznie krytykujac brak transparentności trejderow z exela, potem okazuje się ze byla to hipokryzja i Rafalek jak mu idzie to spamuje #mojejestwugranko wszędzie a jak idzie nie pomysli to nagle nie chce pokazać lub występuję przerwa techniczna.
Koparki Bitcoina nie konsumują energii, a dodatkowo kiedyś słyszałem, że niwelują uwalnianie metanu do atmosfery... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin
#kryptowaluty
#bitcoin
#kryptowaluty
@kamil-wasniewski: perpetuum debile
- kamil-wasniewski
- mazaken
- Seekator
- dean_corso
- Dwudziestydrugi
- +5 innych
- 3
@kamil-wasniewski: przy takim natłoku durnej propagandy o szkodliwości miningu to oczywiste rzeczy na temat odzysku ciepła, czy redukcji emisji metanu wydają się niewyobrażalne
- 3
Stablecoin Issuer Tether Ordered to Produce Documents Showing Backing of USDT
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.coindesk.com/markets/2022/09/21/stablecoin-issuer-tether-ordered-to-produce-documents-showing-backing-of-usdt/
#kryptowaluty
6
Lido Dao - sieć i kryptowaluta, która w rok zebrała 13 mld USD

- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Krypto zaczęło się w latach 90 od digicash
Najnowsza implementacja w Pythonie ze wsparciem LN
https://twitter.com/CashuBTC?t=saj4m8tL_gnwWvecToPKMA&s=09
#cashu
#bitcoin
#kryptowaluty
Najnowsza implementacja w Pythonie ze wsparciem LN
https://twitter.com/CashuBTC?t=saj4m8tL_gnwWvecToPKMA&s=09
#cashu
#bitcoin
#kryptowaluty
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 16
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@dean_corso: dzieki za info, jeszcze nie robilem dzisiaj krucjaty informacyjnej
PROCES RIPPLE VS SEC kto wygra?
- Ripple 71.1% (54)
- SEC 28.9% (22)
W nawiązaniu do komentarza @Corona_Beerus
To tak sobie jeszcze myślę, że cofnąć socjal jest bardzo trudno, raz wprowadzone 500+
Bitcoin jest zakładem przeciwko QE, nadmiernemu zadłużaniu się państw, rolowaniu długu, rozpasaniu społeczeństwa socjalem oraz helikopter money. Równie dobrze mogl upasc na covidowym crashu i sie juz nie podniesc a jednak rzady wspolnie podjely decyzje zeby dodrukowac pierdyliard pustych pieniedzy. Dlaczego nie pozwolili upadaść źle zarządzanym nierentownym firmom oraz spekulacyjnym aktywom jak Bitcoin?
To tak sobie jeszcze myślę, że cofnąć socjal jest bardzo trudno, raz wprowadzone 500+
@kamil-wasniewski: Nie jest lepszy. Po prostu dostarczył wszystko co potrzeba i jego kopie są niepotrzebne do niczego.
- Jah00
- To_The_Moon
- Corona_Beerus
- kexus512
- eron2894
- +1 innych
Tesla ma niemal 20x wyższą wycenę pomimo znacznie niższej produkcji
@gysnde: pytanie na ile byłaby wyceniana Tesla gdyby nie miała za lidera naganiacza showmena który doskonale manipuluje tłumem i pompuje bańkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sukces Coca Coli nie wynika z tego, że ludzie je wolą, tylko dlatego, że ludziom się pierze mózgi od młodości
@gysnde: podobnie jak Tesla, marketing działa cuda
- 4
Ktoś wie skąd nagle tyłu naganiaczy na xrp?
#kryptowaluty
#kryptowaluty


































#kryptowaluty