Uwielbiam tych doradców finansowych:

Najważniejsza w budowaniu majątku jest dywersyfikacja. Bitcoin jest ryzykownym aktywem, więc aby nie przytłoczyła nas zmienność, zainwestujcie w niego maksymalnie 0.5% wartości swojego portfela inwestycyjnego. Pamiętajcie: inwestujcie tylko te pieniądze, które możecie stracić.


Jak ktoś ma 20k zł, to nie może w BTC władować więcej niż 100 zł, bo przecież ryzyko zmienności. A co będzie jak kurs spadnie o 1k? Zakupy polecam również robić na giełdzie Binance, wtedy
Pobierz
źródło: comment_1663776593mtbV6hLX8AkB9kmdpx968x.jpg
@ArtBrut: Podobnie było jak #!$%@?ły ceny pszenicy - BĘDZIE GŁÓD! Oczywiście żadnego głodu nie ma a ceny na rynkach (też mocno spekulacyjnych) wróciły do niższych poziomów. Oczywiście Czaruś nie brał pod uwagę, że ludzie nie #!$%@?ą tylko chleba produkowanego z mąki. Jego zadaniem jest straszenie giga-kryzysem by opchnąć swoje marne szkolenia, bo do normalnej roboty to ten chłop się nie nadaje.
Dzisiaj o 18 czasu polskiego kolejna runda Learn & Earn na #binance. Do zdobycia tokeny $KNC, $BURGER i $OM + część wcześniejszych których jeszcze nie zaliczyliście. Odpowiedzi postaram się wrzucić jak zwykle w ciągu dnia na swoich socjalach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #darmowekryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_1663757282W0fnmPHCNI9xuDwVa7iLBh.jpg
@interpenetrate faktycznie staking z zewnątrz wygląda trochę jak lokata bankowa bo blokujesz środki za określony procent.
W rzeczywistości mechanizm jest taki, że zastawiasz swoje Eth jako zabezpieczenie tego że węzeł sieci którym walidujesz bloki działa zgodnie z regułami. Czyli możesz dostać karę tzw slashing za złe zachowanie.
W nawiązaniu do komentarza @Corona_Beerus

Bitcoin jest zakładem przeciwko QE, nadmiernemu zadłużaniu się państw, rolowaniu długu, rozpasaniu społeczeństwa socjalem oraz helikopter money. Równie dobrze mogl upasc na covidowym crashu i sie juz nie podniesc a jednak rzady wspolnie podjely decyzje zeby dodrukowac pierdyliard pustych pieniedzy. Dlaczego nie pozwolili upadaść źle zarządzanym nierentownym firmom oraz spekulacyjnym aktywom jak Bitcoin?

To tak sobie jeszcze myślę, że cofnąć socjal jest bardzo trudno, raz wprowadzone 500+