Rafauuu wruuuuć
Nie tylko ja się stęskniłem (ja za Twoim pozycjami które kopiuję od prawie dwóch lat) ale też Twoi antyfani, popatrz tylko jak się produkują :)
#gielda #zaorski #kryptowaluty
Nie tylko ja się stęskniłem (ja za Twoim pozycjami które kopiuję od prawie dwóch lat) ale też Twoi antyfani, popatrz tylko jak się produkują :)
#gielda #zaorski #kryptowaluty


























Miesiąc temu marzyłem o złapaniu BTC poniżej 20k, udało się nawet poniżej 19k. Mimo, że wtedy 23k było też oceniane jako dobra cena (ʘ‿ʘ)
https://www.wykop.pl/wpis/67016353/anonimowemirkowyznania-najbardziej-zaluje-ze-nie-k/
#kryptowaluty #bitcoin
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f221fc7c3f030d790c4bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
@AnonimoweMirkoWyznania: A kogo to obchodzi? Idź mamie poopowiadaj story