#anonimowemirkowyznania
Miesiąc temu marzyłem o złapaniu BTC poniżej 20k, udało się nawet poniżej 19k. Mimo, że wtedy 23k było też oceniane jako dobra cena (ʘʘ)
https://www.wykop.pl/wpis/67016353/anonimowemirkowyznania-najbardziej-zaluje-ze-nie-k/
#kryptowaluty #bitcoin

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f221fc7c3f030d790c4bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
@prawiedobrze:

po co pisać "stwierdzam że sprawdze longi" zamiast po prostu 'sprawdzam longi"

Wszyscy posprzedawali czekając na spadki co powie Perwoll. Siedzieliśmy w tym dołku, tylko ja jeden głupi na longac


Mam wrażenie, że wydaje ci sie że jestes wyjątkowy i myslisz tak totalnie indywidualnie a prawda jest taka, że jak otwierasz longa to w tym czasie ktoś inny otwiera shorta, do tego dorzucasz jakieś nieistotne szczególy o swoim życiu tylko
Ile trzeba zarabiać na krypto, aby faktycznie zarabiać? W sensie, aby zredukować negatywny wpływ kosztów i prowizji?

Na takim binance prowizja wynosi 0.1% od transakcji.
Czyli podejmując 1000 akcji po 1$ typu long/short tracisz 0.1% czyli 1$ tak?
I aby wyjść na zero, twoje działania muszą przynieść zysk na poziomie tego 1$, dobrze rozumiem?
Musisz więc podejmować decyzję o 0.1% lepiej niż gdybyś rzucał kością (biorąc to od statystycznej strony)?

Są tu
@Ardeo: koszta używania mózgu, a to sprawia, że nie da się rzucać koscią inwestując i zawsze bedziesz kupował na górkach i sprzedawał na dołkach. to #!$%@? o rzucaniu kostką ktoś wyjął sobie z dupy teraz każdy tego używa, ale przecież tu liczy się czas + ilosc pozycji + zapasowe depo + strategia wejscia/wyjscia + brak czarnych łabędzi + wiele innych czynników, weź znajdz taką kostkę która Ci pokaze kiedy i na
kurde.. czekam załadowany od kilku miesięcy w fiaty na jakiś złoty strzał w krypto, ciekawe ilu ludzi na świecie myśli podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak skończy się wojna (przynajmniej jej aktywna faza) to może być niezły wystrzał wszystkiego (oprócz ropy i gazu)
#kryptowaluty #bitcoin