Jak byłem mały. Miałem a z 6 latek i byłem na wakacjach u dziadków na wsi. Było wspaniale. Ten krajobraz był zacny. Chciałbym kiedyś to poczuć znów...
Były to lata 90. Początek. Moi dziadkowie mieli taką sukę typu Doberman. I wysmarkała z 8 szczeniąt. Taki byłem szczęśliwy, bo wiedziałem że sobię wezmę jednego do domu :)

I kiedyś szedłem pogłaskać te psiny - nie było ich. I nagle usłyszałem taki pisk. Bum i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W zeszłą Wielkanoc coś zeszło na kociarskie tematy, żona kuzyna złapała mnie bez gardy i się zgodziłem przechować ich kota, jak pojadą na wakacje. I błyskawicznie o tym zapomniałem.
Wtem dziś:
"Hej, @guovens pamiętasz o czym gadaliśmy w Święta?"
Słowo się rzekło, Kociołek u płota.
Pytam o imię i jakieś zdjęcie
No
guovens - W zeszłą Wielkanoc coś zeszło na kociarskie tematy, żona kuzyna złapała mni...

źródło: temp_file4513708952133368725

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach