Dobra, to co się dzieje tylko jest ostatecznym dowodem na to co pisałem wcześniej, że konfederacja ma w przyszłości zastąpić platformę jak w rosji czy na węgrzech.

Jak w świetle tego co ma miejsce, afery gdzie miliardy złotych rozpłynęły się nie wiadomo gdzie, jak w świetle tego można mówić że pis równa się po? Bo pisowskie media donoszą o aferze wizowej za czasów tuska

Czyli wychodzi na to że z kukizem im
o xD w weekend grzano na tagach temat że lewary i platformerskie boty zajmują się mentzenem a nie aferą wizową, a teraz jak pisowskie szczujnie forsują narrację że wizami handlowano za rządu tuska to nagle do dyskusji włączyło się znane wszystkim hasełko że pis równa się peło

jacy wy jesteście żałośni to już nawet przekleństw na to nie ma xDDDD

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #wybory #lewackalogika