Wszystko
Wszystkie
Archiwum
371
Sławomir Mentzen ws. zboża: Ukraińcy bezwzględnie wykorzystali frajerstwo polski
- Ukraiński minister rolnictwa Taras Kaczka zapowiedział, że Ukraina pozwie Polskę do WTO za utrzymanie zakazu importu do nas zboża. Dodatkowo Ukraina zamierza też nałożyć restrykcje na import polskich owoców i warzyw. Dostarczyliśmy naszemu sąsiadowi mnóstwo broni, amunicji i pieniędzy. Zaopiekowal
z- 42
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Teraz się skapłem jak brzmiał ten wpis, po prostu przydałaby się wam nauczka do końca życia za to co zrobiliście w tym kraju. Od reszty jest sąd
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #wybory
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #wybory
- 100
#konfederacja jak zwykle miała rację. Tak samo było z #pandemia i tak samo jest teraz z #ukraina. A lewackie czopki z tagu #neuropa jak zawsze się myliły. Ha tfu na ich ryje.
- Ivan_Sekal
- sebicix
- cardenas
- emlo999
- Aquamen
- +95 innych
- placebo_
- wintar
- entombet
- Tamerlan
- przekliniak
- +231 innych
jak zwykle miała rację
@ShinpuTokubetsu: Nie miała i nadal nie ma. To, że mamy konflikt z Ukrainą przez zboże nie zmienia nawet odrobinę faktu, że dalej nam się opłaca by wygrali z ruskimi.
- intjed
- To_ja_moze_pozamiatam
- ZenonBis
- kjmbfefbqjwh
- Tamerlan
- +262 innych
@Lukardio mam nadzieję że nie próżnujesz i nakręcasz modom makaron na uszy, trzem z siedmiu moredatorom wykopu siedziącym na discordzie neuropy. No bo kto jak nie ty, ty zawsze czówasz na sqocie. #ukraina #bekazlewactwa #bekazneuropkow #konfederacja #bekazpodludzi
- MurLand
- sebicix
- Lukaszek555
- ketiow
- kleopatrixx
- +7 innych
@zenek-stefan1: @Lukardio ale ty jesteś przegrywem, żeby tak angażować się w sprawy gówno portalu xDDD
- kleopatrixx
- NijuGMD
- 77023
- Jawytymyoni
- Latarenko
- +4 innych
Dbamy o dobro należących do siebie kobiet, ale nie traktujemy ich jako partnerów, ale jako część dobytku – prawicowy publicysta Ronald Lasecki.
#konfederacja
#konfederacja
- 10
Poseł Braun jak zawsze z rigczem, tymczasem fajnopolackie lewactwo zakłócające spotkanie:
https://www.youtube.com/watch?si=R32pKFv1a-PCJOQM&v=yBIkFmcaNbk&feature=youtu.be
#konfederacja
https://www.youtube.com/watch?si=R32pKFv1a-PCJOQM&v=yBIkFmcaNbk&feature=youtu.be
#konfederacja
- Kalifornix
- NijuGMD
- kleopatrixx
- pamareum
- typeczek
- +5 innych
@NimRoll: Braun musi wynająć jakiegoś karka żeby eliminował taki element, może kołodziejczak?
Dobra, to co się dzieje tylko jest ostatecznym dowodem na to co pisałem wcześniej, że konfederacja ma w przyszłości zastąpić platformę jak w rosji czy na węgrzech.
Jak w świetle tego co ma miejsce, afery gdzie miliardy złotych rozpłynęły się nie wiadomo gdzie, jak w świetle tego można mówić że pis równa się po? Bo pisowskie media donoszą o aferze wizowej za czasów tuska
Czyli wychodzi na to że z kukizem im
Jak w świetle tego co ma miejsce, afery gdzie miliardy złotych rozpłynęły się nie wiadomo gdzie, jak w świetle tego można mówić że pis równa się po? Bo pisowskie media donoszą o aferze wizowej za czasów tuska
Czyli wychodzi na to że z kukizem im
@czasnawybory666: Komuchy pisowskie już od tygodnia sondują prostytutki z PSL czy wejdą w koalicję po wynikach kiepskich wewnętrznych sondaży, więc twoje przewidywania możesz sobie schować.
@czasnawybory666: gdzie wady?
Chyba wszystkie błazenmany z neuropkami na spółkę, nie dadzą rady dziś z gotowaniem bigosu. W sumie trochę im współczuję, ale w sumie to nie.
Ej @BayzedMan powinieneś zmienić na "Pamiętaj Lasze, że zboże jest nasze" xD
#ukraina #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi
Ej @BayzedMan powinieneś zmienić na "Pamiętaj Lasze, że zboże jest nasze" xD
#ukraina #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi
- MurLand
- 77023
- Parias22
- USSCallisto
- karakanjaroslaw
- +33 innych
- 7
- 0

o xD w weekend grzano na tagach temat że lewary i platformerskie boty zajmują się mentzenem a nie aferą wizową, a teraz jak pisowskie szczujnie forsują narrację że wizami handlowano za rządu tuska to nagle do dyskusji włączyło się znane wszystkim hasełko że pis równa się peło
jacy wy jesteście żałośni to już nawet przekleństw na to nie ma xDDDD
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #wybory #lewackalogika
jacy wy jesteście żałośni to już nawet przekleństw na to nie ma xDDDD
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #wybory #lewackalogika
5
Bart Staszewski: Możemy zablokować konwencje Konfederacji w katowickim Spodku.

Fundacja Barta Staszewskiego zbiera podpisy, by zablokować zapowiedzianą na sobotę, 23 września konwencję Konfederacji w Spodku.
z- 27
- #
- #
- #
- #
- #
Oni teraz grzeją temat że w 2009-15 wydawano wizy, aha czyli 8 lat u władzy wiedzieli o procederze i albo ktoś u nich na nim korzystał, albo sami korzystali i teraz rżną głupa jak tylko się da
ale pamiętajcie, pis peło jedno zło
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
ale pamiętajcie, pis peło jedno zło
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
@czasnawybory666 a dobra juz wiem, bo otworzyli gębę, to dostali po pysku to jest polityka
@meehow97: odwracają kota ogonem
- 16
ABW zhakowało mu laptopa i zainstalowali zakładkę z pornosami.
Borze szumiący, nic bardziej żenującego już w tym roku nie przeczytam.
Czy oni nie mają jakiejś życzliwej duszy obok która podpowie "tomek, już nie pisz..."
#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
Borze szumiący, nic bardziej żenującego już w tym roku nie przeczytam.
Czy oni nie mają jakiejś życzliwej duszy obok która podpowie "tomek, już nie pisz..."
#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
41
Afera wizowa? Kolej na ekipe Tuska xD

Prokuratura Krajowa poinformowała, że wszczęto śledztwo ws. działań służb konsularnych w latach 2009-2015 dotyczące wydawania wiz.Tylko ryby nie biorą ×D
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
358
Konfederacja wystawia rachunek Ukrainie
Dotyczącego zakazu importu żywności i skargi WTO
z- 64
- #
- #
- #
- #
- #



















#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #wybory
@czasnawybory666: dobre dobre