Wpis z mikrobloga

Rozpierdziela mnie, że ktoś kto urodził się w 2006 i skończył podstawówkę w 2021 może teraz iść na wybory do europarlamentu i wybierać Brauna, bo haha śmieszny gość, będą dymy xD hehehe xD unia zła bo korki są przymocowane do butelki, dawaj Braun ogniaaaa!!!

Żeby jeszcze Polska była jakimś podupadły gospodarczym krajem lub miała problemem z nielegalną migracją jak chociażby Francja, ale tu naprawdę się dobrze żyje, stabilnie się rozwijany i jest to ogromna zasługa wolności jaką daje nam Unia Europejska.

Ludzie nie potrafią docenić tego co mają.

#wybory #konfederacja #braun #neuropa #bekazprawakow
  • 17
  • Odpowiedz
@Clefairy: jest jeszcze gorzej. Ta sama osoba może iść i zagłosować na Biedronia albo Śmiszka, bo mają fajny magnes na lodówce. (°°
  • Odpowiedz
  • 1
@pawciok_ nie mam problemu z głosowaniem tych osób, po prostu jak sobie policzyłem w głowie, kto teraz głosuje to uświadomiłem sobie, że to osoby które nie pamiętają biedy lat 90/00 i od małego wychowane są z androidem w ręku.
  • Odpowiedz
  • 6
@L3stko to też prawda, Biedroń i te jego "ja chcę aby wszyscy się pogodzili i byli uśmiechnięci" to taka sama populistyczna odklejka polityczna jak Konfederacja.

Ale Ty tego nie przyznasz sekciarzu.
  • Odpowiedz
@Clefairy sporo tych gówniarzy z rocznika 2006, jakieś 100k! I wszyscy w jednym okręgu, to pewnie zorganizowana akcja i robili sobie jaja tak mocno, że wybrali szura, którego słowa zazwyczaj mają poparcie w prawdzie prędzej lub później. Ehh, ci gówniarze
  • Odpowiedz
@L3stko: Bo prawicowi politycy zawsze żyją w zgodzie z tym co twierdzą. XD

Taka sama populistyczna odklejka, tylko, że akurat hasełka bardziej na topie to trafia do większej ilości ludzi.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Po pierwsze to wasza ulubiona broń (zawsze jak wspomnieć o jakiejś prorosyjskiej wypowiedzi prawicy to musi ktoś napisać "a co z lewicą która chce wpuszczać imigrantów"), a po drugie jaki whataboutism jak kontekstem wypowiedzi było porównanie populizmu prawicowego i lewicowego i tego dokładnie dotyczyła moja wypowiedź?

Zanim zaczniesz rzucać fajnym słówkiem to chociaż sprawdź jego znaczenie.
  • Odpowiedz