@Spokesboy: A jednak ciągnie do czerwonej zarazy (Rosja) a nawet żółtej (Chiny) czy purpurowej (Fucktykan) dobrze że to nie oni zrobią nam drugą Wenezuelę czy Zimbabwe tylko kto inny, ktoś kto nie ukrywa swoich sympatii gospodarczych ale ukrywa sympatie polityczne.
-brakuje 25tys nauczycieli
-dwie trzecie nauczycieli myśli o odejściu ze szkoły i zmianie zawodu.
-w wielu miejscach klasy są przepełnione, a zajęcia trzeba planować na zmiany

ALE!!
Konfederacja naprawi to wszystko, bez dosypywania pieniędzy do edukacji.
Jak znajdą nauczycieli chętnych do pracy?
Wygląda na to, że to nie tylko miłośnicy niskich i prostych podatków, ale też cudotwórcy.

Zdaniem Zajączkowksiej, programy prezentowane przez partie takie jak PiS, Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga czy Lewica
Pobierz mango2018 - -brakuje 25tys nauczycieli
-dwie trzecie nauczycieli myśli o odejściu ze ...
źródło: xxx
@dodd: wiadomo 19 miejsce na liście, gdzie szanse na dostanie się do sejmu wynoszą jakieś 0.002137% to dokładnie to samo, co biorące miejsce na liście z miejsca 1 lub 2, gdzie na tych miejscach poumieszczano typów co chcą leczyć depresję plazmą, albo wierzą w to, że Żydzi budują tajne bunkry w Polsce, a UFO to spisek Szatana xD

Moja riposta na film Koroluka.


@dodd: O ile mi się wydaje to
https://wykop.pl/link/7204103/analiza-liderow-list-konfederacji-do-sejmu

Czym wy konfiarze się różnicie od starych pisowkich bab zakopując ten film? Jak fakty są niewygodne, to trzeba je ukryć? XD Koroluk tylko prezentuje kandydatów konfederacji i ich poglądy. Chyba powinniście wykopywać, a nie wstydzić się swoich przyszłych reprezentantów XD

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #4konserwy #polityka
@deziom: Moim zdaniem mohery byly madrzejsze, bo chociaz wiedzialy czym jest rosja i co potrafia rosjanie, rzadko albo wcale wierzyly w szurskie teorie (oprocz smolenska), a jak juz o tym slyszaly to to wysmiewaly.
A szury przeczytaja sobie jakies gowno od stonogi na facebooku i krzycza, i skacza ze zlosci na krzesle o zniszczeniu europy, jakis zakletych zolneirzach, smiercionkach elixirach i ukrainizacji polski. xD
Skoro Konfederacja to jedyna merytoryczna partia w sejmie, to liczę tym razem na merytoryczną dyskusję.

W jaki sposób Konfederacja ma zamiar pokryć dziurę w wysokości prawie 200mld zł?
Rozumiem, że łatanie tak wielkiej dziury budżetowej nie będzie finansowane kredytami i pożyczkami?

230mld złotych to prawie 1/3 budżetu kraju.

Więc oszczędności muszą dotknąć wielu aspektów, ja chciałbym wiedzieć jakich, tylko konkretnie.

#polityka #wybory #konfederacja #polska #andruszkiewicz

P.S
#lewica nawet nie pytam skąd wytrzasną
Pobierz mango2018 - Skoro Konfederacja to jedyna merytoryczna partia w sejmie, to liczę tym r...
źródło: sssss
@mango2018:

Póki co tylko Lewica i Konfederacja przedstawiły swoje programy wyborcze, a Trzecia Droga - znaczną jego część. Koalicja Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość jeszcze tego nie zrobiły, więc w ich przypadku wyliczenia bazują na dostępnych w przestrzeni publicznej obietnicach wyborczych i fragmentach programów.

- To zostało źle policzone, nie uwzględniło naszych propozycji w ustawie o VAT, źle policzyło koszty naszych propozycji podatków dochodowych - przekonywał w rozmowie z money.pl na
Absurdem jest mówienie, że konfederussji chodzi tylko o niskie podatki. Im w ogóle nie chodzi o niskie podatki, bo nie da się ich wprowadzić bez powiększania dziury budżetowej, a wydatków nie ma za bardzo z czego ciąć. Więc niskich podatków nie będzie, może być tylko uproszczone prawo i mówi o tym sam mentzen tutaj:

"Uprościć i obniżyć podatki, bo ludzie nie doceniają uproszczenia podatków, [...] chciałbym żeby ten kamień był mniejszy, czyli
Pozytywnygosc - Absurdem jest mówienie, że konfederussji chodzi tylko o niskie podatk...
Dlaczego oni mają takie brunatno-faszystowskie poglądy? Dlaczego tzw wolnościowa partia zbiera takich ludzi? Co wspólnego z wolnością i niskimi podatkami ma znakowanie i ewidencjonowanie gejów/lesbijek o której mówi ta partia "wolnościowa"? Serio wierzycie, że oni chcą wolności i niskich podatków?

Lider listy w Chełmie i szef sztabu Witold Tumanowicz (Konfederacja)- "... będziemy rejestrować pojedynczych pedałów... tak będziemy rejestrować..."

#polityka #konfederacja #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wybory