Nie głosujcie ani na PiS ani na PO – jak już to PL2050 albo Konfederacja!
PiS to każdy wie co jest i co było – głos na nich to głos na biedę oraz zezwolenie na rozkradanie państwa i łamanie konstytucji…
PO (i w sumie Lewica też) – ludzie błagam, gospodarczo to samo co PiS ale jeszcze nawpuszczają więcej migrantów, większa uległość #!$%@? pomysłom z Brukseli i ogólne rozwalenie rynku, nie pamiętacie jak
PiS to każdy wie co jest i co było – głos na nich to głos na biedę oraz zezwolenie na rozkradanie państwa i łamanie konstytucji…
PO (i w sumie Lewica też) – ludzie błagam, gospodarczo to samo co PiS ale jeszcze nawpuszczają więcej migrantów, większa uległość #!$%@? pomysłom z Brukseli i ogólne rozwalenie rynku, nie pamiętacie jak
- schweizer
- konto usunięte
- asaz1
- The_Lost_Vikings
- Kopyto96
- +7 innych


































Niech mi ktoś wyjaśni czemu kuce mają taką awersję do notatek? W sensie wolą jak ich kandydat odpowie
- "nie wiem",
- "nie pamiętam",
- "jam jest dohtur",
- "xD",
- "ojojoj czas się skończył, jaka szkoda"
niż odpowie jakkolwiek na zadane pytanie? Nawet błyskotliwie wykręcając się?
#codziennykonfiarz #kupamilosci #konfederacja #bekazprawakow #mentzen #petru #heheszki #neuropa #polityka #bekazkonfederacji #debata
No ale co zarobił na sprzedaży swojego piwa i wynajmie figurki Morawieckiego to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)