Stary screen jeszcze z debaty człowieka mema z człowiekiem memem.

Niech mi ktoś wyjaśni czemu kuce mają taką awersję do notatek? W sensie wolą jak ich kandydat odpowie
- "nie wiem",
- "nie pamiętam",
- "jam jest dohtur",
- "xD",
- "ojojoj czas się skończył, jaka szkoda"
niż odpowie jakkolwiek na zadane pytanie? Nawet błyskotliwie wykręcając się?

#codziennykonfiarz #kupamilosci #konfederacja #bekazprawakow #mentzen #petru #heheszki #neuropa #polityka #bekazkonfederacji #debata
Pobierz Kryspin013 - Stary screen jeszcze z debaty człowieka mema z człowiekiem memem. 

Niec...
źródło: Screenshot 2023-06-21 at 00-11-43 Mikroblog
@Kryspin013: Mentzen dzięki social mediom (które naprawdę dobrze ogarnia lub ma od tego kompetentnych ludzi) osiągnął fotel prezesa partii. Ale to jest już jego sufit, bo social media w poważnej polityce nie wystarczą, co pokazała ostatnia kompromitacja z Petru.

No ale co zarobił na sprzedaży swojego piwa i wynajmie figurki Morawieckiego to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: to bardzo proste, oni wiedzą że politycy Konfederacji to ściemniacze ale mają to w dupie bo głosują na nich z zupełnie innych powodów niż ich pseudoprogram gospodarczy. Prawdziwych kucy jest może 3-4% (albo nawet mniej, bo wyrośli), reszta to soft-naziole wychowane na filmach z YT o Żydach i Wołyniu. Oni mają w dupie jakiś program, chodzi o to żeby #!$%@?ć całej reszcie.
Nie głosujcie ani na PiS ani na PO – jak już to PL2050 albo Konfederacja!

PiS to każdy wie co jest i co było – głos na nich to głos na biedę oraz zezwolenie na rozkradanie państwa i łamanie konstytucji…

PO (i w sumie Lewica też) – ludzie błagam, gospodarczo to samo co PiS ale jeszcze nawpuszczają więcej migrantów, większa uległość #!$%@? pomysłom z Brukseli i ogólne rozwalenie rynku, nie pamiętacie jak
Petru, czy Mentzen w wyborach? Obaj startują w Warszawie, a wbrew pozorom wybór wcale nie jest taki oczywisty.

Obaj mają kompromitujące wypowiedzi i wpadki.
Wprawdzie oddanie głosu na Petru to również głos na Hołownie, ale głos na Mentzena to również głos na narodowców czy Korone Brauna
Podejście do gospodarki? Wydaje mi się, że w tej debacie rmf bardziej wolnościowe podejście prezentował Petru

Wiadomo, że nie podejmę decyzji na podstawie komentarzy na wykopie,
Po jakich wypowiedziach widać, że jakieś 35% użytkowników Wykopu to zwolennicy Konfederacji. Jest na głównej artykuł:

"Wrocław zbudował im tramwaj pod samymi oknami. Na obrazkach tory były dalej"

Dotyczy on bloków z lat 70-tych, którym miasto niedawno zbudowało tramwaj pod oknami, wcześniej pokazując wizualizacje. Oczywiście prawie nikt tego nie doczytał i jest festiwal "mocnego merytorycznego orania" mieszkańców tych bloków.

Wykopki uznały, że obrazki to były wizualizacje dewelopera, bloki są nowe a mieszkańcy
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do której frakcji Konfederacji jest Ci najbliżej?
#konfederacja #4konserwy #korwin #konserwatyzm #polityka #wybory #sondaz #ankieta #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Do której frakcji Konfederacji jest Ci najbliżej?

  • libertarianie 27.9% (24)
  • neoliberałowie 8.1% (7)
  • anarchokapitaliści 7.0% (6)
  • paleolibertarianie 5.8% (5)
  • neokonserwatyści 9.3% (8)
  • minarchiści 3.5% (3)
  • monarchiści 10.5% (9)
  • ewolucjoniści 2.3% (2)
  • ekokonserwatyści 7.0% (6)
  • inna/żadna z powyższych 18.6% (16)

Oddanych głosów: 86

co mogliby nam zrobić amerykanie gdybyśmy:
- wprowadzili monarchię
- wprowadzili środek karny którego członkowie unii europejskiej nie mogą mieć w swoim repertuarze
- dokonali pokazowego procesu morawieckiego, szumowskiego, niedzielskiego, andrzeja dudy
- dogadali się z rosją na dostawy gazu na np. 10 lat, w bardzo okazyjnej cenie i płacone w złotówkach w zamian za kilku miesięczny remont jesionki
- zablokowali tranzyt czegokolwiek z ukrainy przez Polske (trzeba ustawić pod siebie klase
@siadatajta: Jak ci odpowiada poziom życia krajów pokroju KRLD i Wenezuela, Somalia i Nigru, to w sumie masz rację. Mogą nam naskoczyć.
Tylko nie wiem co na to społeczeństwo, którego poziom życia obniży się diametralnie.
Nie sądzę, żeby Polacy byli zadowoleni z życia na poziomie KRLD.

A nie czekaj, mój błąd.
W przeciwieństwie do KRLD czy Iranu, nie mamy swojego przemysłu zbrojeniowego.
Byłoby jeszcze gorzej.