18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sorek: hehe konfiarze naprawdę wierzą, ze pis to po, a po to pis niezłe jesteście urobieni xD konf to banda szurow, zamordystów i ruskich onuc. A memcen to śmieszny typek z tiktoka dla dojrzałych ludzi wiec z tych 10 procent to się powinien cieszyć xd

Oho Tusk niemiec, widzę propaganda z tvp mocno wchodzi. Eh z konfiarzami gadać o polityce to jak w szachy z psem grać.
Dobrze, ze są takie
ze pis to po


@NLatifundium: ja to wiedziałem zanim Konfederacja powstała xD Dokładnie gdy wyjechałem za PO w 2013 i potem pamiętam że PiS robił dokładnie to samo. Wystarczy popatrzeć na głosowania - PiS i PO mają większość zgodność niż Konfederacja z PiS lub PO :) Ja się skupiam na faktach a nie na propagandzie TVN :)

ruskich onuc


@NLatifundium: i co? I mieli racje co do Ukraińców xD i
To uczucie, gdy chyba od 10 lat albo i więcej, czytam na wykopie o LEWACKIM CANCEL CULTURE, a gdy wychodzi film niezgodny z poglądami wykopowych (i nie tylko) prawaków, to dostają oni takiej wścieklizny jak by ktoś psy spuścił ze smyczy xDDD. Mamy takie cyrki jak:

1) Review bombing na filmwebie
2) Cała machina propaganda pisu odpalona, a co drugi polityk jeszcze dodaje że filmu nie oglądał xDDD
3) Nawet prezydent się
Bezpłatne, pozalekcyjne, artystyczne zajęcia sportowe dla uczniów zaproponowana teraz KO. Patrzę co oni proponują i pytam z czego to wszystko sfinansują? Każdemu wyborcy teraz przed wyborami włażą w tyłek byleby na nich zagłosował, a założę się że nawet połowy tych obietnic nie zrealizują. Wciąż nie przedstawili kosztów, ani z czego zrealizują ten ich program #lewica #neuropa #konfederacja #polityka
Konfederacja: Program gospodarczy. Oto co oferuje na wybory 2023.


@kleopatrixx: Niestety, ale ruinę.
Punk 7 i 8 programu Konfederacji to niestety, ale zabójstwo dla polskiej gospodarki.
Zaprzestanie płacenia UE ETS i nieprzestrzeganie prawa klimatycznego, to strzał w kolano i jeszcze większy syf, niż PiS narobił wizami.

Konfederacja sprzeciwia się fit2055, ja też.
Natomiast tak jak ja, to i Konfederacja nic nie może w tej sprawie zrobić, poza wyrażaniem oburzenia.

Polityka na
Za niecały miesiąc #wybory, a jutro mamy premierę #zielonagranica.

#wojskopolskie 115 tysięcy żołnierzy
#wot 35 tysięcy żołnierzy
#policja 100 tysięcy funkcjonariuszy
#strazgraniczna 15 tysięcy funkcjonariuszy

Prawie 270 tysięcy potencjalnych wyborców. Dochodzą do tego ich rodziny i emerytowani mundurowi. A później płacz, że #pis albo #konfederacja rośnie w sondażach.

Nie mówię że każdy mundurowy teraz pójdzie i zagłosuje na pis, ale wystarczy, że planował głosować na opozycję, a teraz w ogóle
Parafrazując JE Romana Dmowskiego: neuropa bardziej Konfederacji nienawidzi, niż pis zwalcza. Widać to nawet po znaleziskach, jak pis ma dużo w sondażu to tam rybka, ale jak tylko gdzieś spada Konfie to ich discord przemienia się w piec hutniczy produkujący seriami triumfalne znaleziska i wpisy. Lewizna to siedlisko nieskończonej destrukcji, dlatego zawsze biorą na celownik ludzi oraz ugrupowania twórcze, które mają pomysł na zmiany, chcą polepszyć życie obywateli, odciążyć ich fiskalnie czy
Pobierz Ryneczek - Parafrazując JE Romana Dmowskiego: neuropa bardziej Konfederacji nienawidz...
źródło: knf