@tyrytyty Tyszka jaki dzban xd to właśnie Gajewska była pierwsza osoba w sejmie która temat gwałtów w warszawskich uberach nagłośniła w 2022 przez co zaczęły się masowe akcje kontrolne policji nocami
#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

1. Konfederacja miała w pierwszym pół roczu tego roku 0 (zero) sekund na TVP. PIS miał 200 godzin.

Gošcie z PO i od Hołowni mają.czelność mówić, że pójdziemy z PISem.

2. Lepper i Giertych też szli z PISem... Gdzie skończyli???

3. Konfederacja już miała pójść z PISem 4 lata temu. I co? no nic.

4. PIS obecnie ma mniejszość! Gdyby nie posłowie z Lewicy i Platformy których PIS kupiło,
#andruszkiewicz #konfederacja #polityka #4konserwy #neuropa

4 lata temu konfederacja miała:
- się rozpaść
- pójść w PISem
- być jednorazowa.

Wykopowe nostradamusy z PISu i KO oraz LEWICY się tyle znają na Konfederacji co ja na ortografii.

( ͡ ͜ʖ ͡)

Z kim dogada się Kaczyński? I dlaczego to właśnie Tusk?

  • Z Tuskiem 40.7% (68)
  • Z Czcigodnym Panem Donaldem Tuskiem 59.3% (99)

Oddanych głosów: 167

Moim skromnym zdaniem jesteśmy zgubieni, nieironicznie weźcie się za siebie by móc wyjechać do niemiec czy innego kraju bo tutaj będzie tylko gorzej a te wybory jedyne co zmienią to udowodnią czym tak naprawdę jest ten naród.

Bycie przeciwko platformie, lewicy, trzeciej drodze tylko dlatego bo kiedyś tam coś tam źle zrobili to mem, dosłownie pis i konfa non stop robią coś źle a wy jeszcze ich bronicie zamiast zejść na ziemię
Dlaczego jak się już zbierze na debatę tylko kobiety to non stop mówi się o "prawach" kobiet i o tym jak mają ciężko, a nie ma mówi się o prawach mężczyzn gdy w debacie są tylko faceci. To już wygląda jakby kobiety były jakimś oddzielnym gatunkiem albo żyły w rezerwacie.

#konfederacja #neuropa #4konserwy #debata #polityka #bekazlewactwa #tvn
Pobierz Nighthuntero - Dlaczego jak się już zbierze na debatę tylko kobiety to non stop mówi ...
źródło: Screenshot_20230924_194715_Opera
#wybory #pis #po #ko #konfederacja #trzeciadroga #lewica

Jakbym chciał, żeby PiS wygrał, to co bym zrobił?

Wiadomo, że PiS wygra jeśli frekwencja będzie niska (bo żelazny elektorat i tak pójdzie, im więcej ludzi pójdzie, tym mniej wśród nich będzie tych co głosują na PiS). Czyli im więcej ludzi pójdzie, tym mniejsza szansa na wygraną PiS. Jak zrobić żeby jak najmniej ludzi poszło na wybory?

Mówić, że nie ma na kogo głosować.

Bo
@mk321 jak bym chciał by PiS wygrał to bym jednoczenie krzyczał że nie ma na kogo głosować i nie opłaca się iść na wybory i w tym samym czasie pompował po cichu sondaże grupy która byłaby mi najbardziej bliska ideologicznie, np. Zawyżał poparcie Konfederacji w sondażowniach ze wsparciem rządowym co PiS robi od wielu miesięcy.
Mówić, że nie ma na kogo głosować.


@mk321: oczywiście, że tak. Pis0wcom jest na ręke zohydzać politykę jak największej ilości osób i przy okazji karmić swój betonowy elektorat szambem z tvpis.

Tak zwani "nie ma na kogo głosować" to najwięksi pożyteczni idioci pisu, oprócz samych pisowcow
#konfederacja
Czy Rosja jest naszym wrogiem?
Korwin w 2016: "Gdyby Rosja połknęła Ukrainę, to by stała się naszym wrogiem"
„Ja tłumaczę Polakom, że zsyłka to nie była katorga, a tak naprawdę ludzie dostawali wypłatę, mieszkali sobie, mieli na utrzymanie. Oni mi po prostu nie wierzą, są przekonani, że zsyłka wyglądała tak, że ludzie siedzieli z uwiązaną kulą do nogi. Ludzie mają wpojoną tę propagandę piłsudczykowską”.
https://web.archive.org/web/20220225211500/https://pl.sputniknews.com/20160820/Janusz-Korwin-Mikke-o-Rosji-PiS-Ukrainie-Clinton-ABW-Krymie-i-Donaldzie-Tusku-Leonid-Swiridow-3725156.html

No i co, stała
KawaJimmiego - #konfederacja 
Czy Rosja jest naszym wrogiem?
Korwin w 2016: "Gdyby Ro...
Zgnitka z was że dla was coś takiego jak budowanie mieszkania przez państwo to abstrakcja. Gdyby nie komuchy to byście dzisiaj nie mieli gdzie mieszkać patrząc na to jak wygląda budownictwo w tym chlewie.

Program mieszkaniowy lewicy ma sens przy realnych wartościach gdzie 20-30mld zł = 100tys mieszkań rocznie

Oczywiście polaczki jak zwykle są na nie, a potem przez 20 lat płaczą że nie ma gdzie mieszkać, tak samo jest z energetyką,
https://noizz.pl/opinie/donald-tusk-jak-mentzen-i-kaczynski-lider-po-przekroczyl-granice/dqhjqf8

Cały czas myślę co tu się wydarzyło, że "demokratyczna opozycja" po raz kolejny i to przed samymi wyborami zalicza takie krytyczne potknięcie.

Jak zwykle jakoś ciężko mi uwierzyć w to co innym przychodzi łatwo, czyli "łuny so głupie".

I tak przy okazji afery wizowej PiSu, Tusk spróbował swojego szczęścia, żeby z tej sprawy brać obiema garściami - czyli uruchomić nie tylko temat samej afery jakotakiej ale i spróbować ugrać coś na
Pobierz albowutkaalbo_buk - https://noizz.pl/opinie/donald-tusk-jak-mentzen-i-kaczynski-lider...
źródło: temp_file1311160411593739852

Czy po tegorocznych wyborach platforma obywatelska rozpadnie się?

  • Tak 36.4% (28)
  • Nie - będą pudrowali trupa 63.6% (49)

Oddanych głosów: 77

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

@colliee

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żebyś próbował sprostowywać jakąś rzecz odnośnie PO. Dzisiaj choćby wrzucałeś zdjęcie samochodu z wulgarną tabliczką z założeniem, że jest to na pewno samochód pani posłanki z ramienia KO. Nie wspomniałeś, że to jak na razie tylko podejrzenia, tylko że jest "złapana za rękę"


Na pewno nie propagujesz jawnie PiS - prowadzisz kampanię dla innej partii - ale twoje sympatie są bardzo
@theOstry

Mówisz o pokoleniowo bardzo bardzo wysoko postawionym człowieku, który jak się okazało przed tymi wyborami wydawał w swoim twitterowym chlewiku polecenia trollom, kogo i za co atakujemy a kogo nie ruszamy.

Giertych nie trzyma żadnych istotnych papierów, poprostu nie może przeżyć że go Kaczyński wyruchał tak samo jak wszystkich innych, jak zwykłego Jasia Kowalskiego. Oczywiście na takim szczeblu na jaki stać Giertycha a na jaki stać Jasia.

Rób screena, żadnych kwitów
@Aokx Kapitalizm opłaca się ludziom z kapitałem i tylko im, nie bez powodu na całym zachodzie odeszło się już od tego gowna w formie postulowanej przez konfederacje a kraje z najwyższym poziomem życia i zadowoleniem obywateli to socjaldemokracje.