#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #debata #tvn24
#neuropa wyłącza telewizory, miał być pocisk na konfederacje a wyszło odwrotnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#neuropa wyłącza telewizory, miał być pocisk na konfederacje a wyszło odwrotnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
2. Lepper i Giertych też szli z PISem... Gdzie skończyli???
4. PIS obecnie ma mniejszość! Gdyby nie posłowie z Lewicy i Platformy których PIS kupiło, to dawno by nie rządzili...
296
![Krzysztof Bosak o współpracy PiS i PO [wideo]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/a1f1281d678742d32a991416bbb63a86c44129cf32e9dcdb5b5d3c8936d44960,w220h142.png)
Fragment programu Kawa na ławę, w którym poseł Konfederacji Krzysztof Bosak wypowiada się na temat współpracy PiS-u i PO.
z
9

Kandydat Konfederacji wysyła Korwin-Mikkego na emeryturę xD
z
z jakiegoś sputniknews.pl
Gdyby nie komuchy to byście dzisiaj nie mieli gdzie mieszkać
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żebyś próbował sprostowywać jakąś rzecz odnośnie PO. Dzisiaj choćby wrzucałeś zdjęcie samochodu z wulgarną tabliczką z założeniem, że jest to na pewno samochód pani posłanki z ramienia KO. Nie wspomniałeś, że to jak na razie tylko podejrzenia, tylko że jest "złapana za rękę"
Na pewno nie propagujesz jawnie PiS - prowadzisz kampanię dla innej partii - ale twoje sympatie są bardzo
jesteś politycznym analfabetą
373

Pan Bosak to jednak Superman. On jeden przeciwko reszcie. Tak jakby opozycja w Polsce nie istniała i próbują jak mogą oblać czarą goryczy Nową Nadzieję czyli Konfederację chociaż wiemy kto obecnie rozkrada kraj przez błędne decyzje. Ile to już kasy poszło na bezmyślne decyzje PiS widać od dawna.
z19

Obok koniecznych propozycji usprawnienia działania UE, zawiera on bowiem także propozycje rysujące drogę do "Europy wielu prędkości", co nie jest scenariuszem przynoszącym szczególnie optymistyczne perspektywy dla Polski.
zWykop.pl
#polityka #tvn #debata