#komputer #pc
Mam dziwne objawy pracy PC-ta. Lubi po wejściu w uśpienie niby się wybudzić (coś tam pracuje) ale ekran jest czarny.
Zdarza się jak działa niby Ok (jest obraz) że słyszę jak startuje HDD taki rozruch i zwolnienie rozruch i zwolnienie i nagle otwiera mi jakieś foldery otworzy kilka okien ja je zamknę i powtórka słychać dyski zwolnienie przyspieszenia i znowu otwiera te same okna...
Ostatnio po takiej akcji ekran
Mam dziwne objawy pracy PC-ta. Lubi po wejściu w uśpienie niby się wybudzić (coś tam pracuje) ale ekran jest czarny.
Zdarza się jak działa niby Ok (jest obraz) że słyszę jak startuje HDD taki rozruch i zwolnienie rozruch i zwolnienie i nagle otwiera mi jakieś foldery otworzy kilka okien ja je zamknę i powtórka słychać dyski zwolnienie przyspieszenia i znowu otwiera te same okna...
Ostatnio po takiej akcji ekran


























Przeznaczenie: gry w full detalach i możliwie najwysza wydajność oprogramowania Adobe.
Platforma: Intel
Chciałbym zacząć od płyty głównej oraz obudowy.
Możecie mi zarekomendować jakieś płyty główne, na najnowszą podstawkę intela oraz obudowę?
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: xD
Komentarz usunięty przez autora