Wpis z mikrobloga

Witam,
Chciałbym zwrócić uwagę na to, że za nieco ponad miesiąc, 2 marca 2020r. zostaną usunięte strony, korzystające z darmowego hostingu cba.pl. Informacja na ten temat dostępna jest na stronie hostingu.

Nie jestem związany z cba.pl, ale z racji braku informacji na ten temat w sieci piszę o tym tutaj.

"Nowe funkcje i aktualizacje"

Wersje 3.2.0 - 3.2.3:


Zmieniono:

Plan hostingowy FREE wygasa jeden rok po utworzeniu i może być jedynie ulepszony do płatnego planu. Plan FREE może mieć jedynie dwie darmowe domeny oraz jedno konto e-mail. Konta FREE założone ponad rok temu, będą ważne do 2 marca 2020, po tym czasie trzeba będzie zapłacić za konto płatne.


Źródło: https://www.cba.pl/panel/pl/main

#hosting #cba #cba.pl #darmowyhosting #free #www #internet #webdev #webmastering #informatyka #komputery #komputer #it
Wybaczcie dużą liczbę tagów, ale zamieściłem je nie dla swoich korzyści, a po to, aby informacja dotarła do jak największej liczby osób.
  • 3
@klocus: Między innymi dlatego o tym napisałem.

Swoją drogą, ktoś wie, gdzie/jak skutecznie skontaktować się z archive.org właśnie w sprawie niechybnego zniknięcia sporej liczby stron hostowanych w cba.pl? Dobrze byłoby zorganizować projekt utworzenia kopii (migawek/snapshotów) tych stron w Internet Archive: Wayback Machine.