Wpis z mikrobloga

#csgo #komendy #fps #komputer

Mam problem z fpsami w csie.W innych grach mam taka wydajnosc jaką powinienem miec.
Wykonujac benchmark wbudowany w grze osiagam srednią 142 fps na ustawieniach low na niskiej rozdzielczosci. O dziwo ustawiajac max detale w full hd, spadek fps jest niewiele mniejszy bo srednia to 124 fps. Wydaje mi sie, ze na takich ustawieniach, wydajnosc powinna byc troche lepsza. Miejscami spada ponizej 60 fps i gra nie jest w 100% plynna.
Wszystkie sterowniki aktualne, z reszta tak jak pisalem wczesniej, grajac w wiedzmina czy borderlands 3 fps sie zgadzają.
W ustawieniach radeon software daje wydajnosc na max w cs.O co chodzi? Karta to RX580 8GB, procesor ryzen 3 1200. Jak byscie chcieli wiecej info odnosnie sprzętu to oczywiscie podam.
Komendy startowe mam takie: -novid -tickrate 128 -refresh 144 -high -nojoy +fps max 0 +rdrawparticles 0 +clforcepreload 1 +matqueuemode 2 -heapsize 4194304. Skopiowalem je z ktorejs strony.
  • 10
@Barttson przecież niska rozdzielczość i niskie detale, to typowo na procka siada, wysoka rozdzielczość i detale idą w kartę, dlatego różnica w fps między tymi ustawieniami jest praktycznie żadna
@Barttson: #!$%@? losowe argumenty startowe z ktorych wiekszosc jest w ogole niedzialajaca xD wyjeb wszystko i wsadz tylko -novid -tickrate 128
grasz w ogole na serwerach 128tick (faceit, esea)?, jesli nie to ten drugi argument to mozesz #!$%@?;
benchmark benchmarkiem, ile masz fpsow na 128tickrate deathmatch mirage (jakis serwer spolecznosci), tam tez jest lipa? na jakichs popularnych rozdzialkach typu 1280x960 powinienes miec te 200fps
jakie ramy? ryzenki lubia mocne ramy wiec
@minecraftkoxik2008: PamięćRAMDDR4 Patriot 8GB(2x4GB) 3000MHzCL16 Viper 4, Dokladnie takie. Faceity czasami gram, aczkolwiek dopiero wrocilem do csa po przerwie od 2016 wiec ogrywam sobie mmy poki co i komendy moga tez byc z tamtej epoki xd