Hehe kupiłem ostrzałkę Lansky, bo kobita ciągle mi śmiałą się że ma tępe noże i jaki ja facet skoro nawet noże pomidora nie kroją. Tak se pomyślałem że jest przed okresem i szuka awantury no ale naruszyła moje ego a noże są w miarę ostre używałem osełki do kosy raz na tydzień więc tępe nigdy nie były. zakupiłem to co na obrazku bo nie chciałem jakiejś super ostrzałki z jakimiś prętami do
AleksanderRoz - Hehe kupiłem ostrzałkę Lansky, bo kobita ciągle mi śmiałą się że ma t...

źródło: comment_AfSSWtg0hxbKrPT7hb0n6oeTKp7BnOTp.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andradite: no to jest na razie najlepsze co miałem i jeszcze nigdy nie miałem takich skalpeli w domu, myślę sobie co by zrobiły te ostrzałki za kilka stów z nożami za kilka stów, przecież to tnie łączenia w atomach jak się machnie.

Jestem w szoku.
  • Odpowiedz
Pytanie do wszystkich dziewcząt, kobiet, pań i dam (nazywanych tutaj „różowymi paskami”):
Czy skomplementowanie kobiety tekstem „masz ładne wąsy” będzie faux pas? Chciałabyś usłyszeć taki komplement?
#rozowepaski #kobiety
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaczęłam przeglądać artystyczne kompozycje z paniami z got i dostrzegłam w tym pewien motyw i to jak różnią się one od siebie ideowo, pomyślałam więc, że to interesujący temat do podjęcia.
Jaki typ kobiety was najbardziej pociąga? Tu skupimy się na głównych paniach z GOT, każda w końcu reprezentuje sobą coś innego.
1. Kobieta typu Daenerys
Pewna siebie, wie czego chce, idealistka, dość urocza w swoim postrzeganiu świata, trochę w tym wszystkim dziecinna, ale

Jaki typ wg Ciebie jest najlepszy?

  • 1 29.9% (32)
  • 2 21.5% (23)
  • 3 33.6% (36)
  • 4 15.0% (16)

Oddanych głosów: 107

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Dzień Dobry Mirki,

chciałabym się poradzić chyba w najgłupszej kwestii na Mirko i zadać pytanie czy faceci to takie flejtuchy?

Poznałam przez tindera faceta, nazwijmy go Marka. Spotkaliśmy się na mieście 3 razy. Mamy po 23 lata, studiujemy oboje mieszkamy w akademikach które dzieli pół miasta. Dosłownie wczoraj wpadłam do Marka na film Cudowny Chłopiec (swoją drogą dobre 8/10) i zastanowiła mnie jedna sprawa ( ͡° ʖ

Brać Marka?

  • Nie 57.1% (88)
  • Tak 42.9% (66)

Oddanych głosów: 154

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem różową i nienawidzę syfu. Ale mieszkam w mieszkaniu z innymi randomami, którym syf nie przeszkadza. Z biegiem czasu po prostu nie chce mi się sprzątać za wszystkich, więc zaczęłam mieć na to w------e. Skoro mieszka w akademiku, to pewnie w module i łazienke mają na dwa pokoje, czyli na 4 osoby. Jeśli Twój Książe dba o siebie to prawdopodobnie cała 3 ma wyjebongo na to. A Twój
  • Odpowiedz
"Nędzne realia kobiecego kolarstwa"

Organizatorzy kpiący z najlepszych zawodniczek, żenujące zarobki, obietnice rzucane na wiatr, a wszystko to okraszone kapitalnymi wyścigami i emocjami sięgającymi zenitu – witajcie w żeńskim peletonie!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Każdy niedzielny fan sportu musiał zauważyć, że w ostatnim czasie coraz chętniej promowane są kobiece dyscypliny. W Polsce jest to akurat trudniejsze, bowiem każdy sukces jest na wagę złota, a utalentowanych dziewczyn u nas nie brakuje. Nie zmienia to faktu, że do tej
MSKappa - "Nędzne realia kobiecego kolarstwa"

Organizatorzy kpiący z najlepszych z...

źródło: comment_0vpneZN8pJ86TBEHyp2oHytr28Us77p7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MSKappa: @Gandisima: mało kogo obchodzi kobiece kolarstwo, zbyt niski poziom, a i facetów w tym sporcie (nie tylko na poziomie pro) jest zdecydowanie więcej, a faceci to lubią sobie popatrzeć na babki w nieco innych 'sportach', więc. Taka prawda i tego się nie zmieni. Zawsze będzie to niszowa konkurencja, która podupadnie, jak wprowadzą limity, bo organizatorom jeszcze bardziej przestanie się opłacać tworzenie wyścigów kobiecych.
  • Odpowiedz
Poziom kobiecych wyścigów przypomina juniorów albo jakieś zawody półamatorskie. Zero jakiejkolwiek taktyki czy współpracy w peletonie. Da się uciec solo na całkowicie płaskim doskonałym asfalcie i wygrać wyścig z dwuminutową przewagą nad peletonem, co w męskiej rywalizacji jest nie do pomyślenia.


@Gandisima: coś w tym jest. Analogiczna sytuacja jest w kobiecym MMA gdzie teoretycznie mistrzynie mogą w każdej chwili zebrać oklep od zupełnie nieznanych zawodniczek.
  • Odpowiedz