Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy są tutaj jacyś katolicy, którzy nie głosują na pis lub konfę?


@MIODNIK_KOWAL: Tak, ja jestem katolikiem i otwarcie sprzeciwiam się Konfederacji i PiS, a dzięki partii PiS przestałem uczestniczyć w życiu kościoła i nabożeństwach, po tym jak kościół otwarcie zaczął popierać tych antypolskich złodziei.
  • Odpowiedz
Jaką legitymację do mówienia o praworządności ma teraz Tusk i cały rząd, po tym jak ogłosili, że zignorują nakaz aresztowania wydany przez MTK i pozwolą zbrodniarzowi Netanyahu na swobodny wjazd do Polski?

Tak na marginesie, ten człowiek jest również osobistym wrogiem Polski i Polaków, a zignorowanie tego faktu wystawia piękną laurkę co do lojalności wobec Polski ze strony Tuska i rządu. No i Dudy, ale ten człowiek jest tak skompromitowany, że nawet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrasierCrane: A co on ma zamiatać, on ma tego samego oficera prowadzącego co Donald, hodowany był przez Sorosa od dawna, w koncu przyszedl jego czas, aby mamić polaków kolejne kadencje, takich polityków hoduje sie 30 lat na przód
  • Odpowiedz
@theOstry:

problemem Bosaka jest, to ze wyglada jak przewodniczacy samorzadu uczniowskiego w jakims wiejskim liceum a nie prezydent kraju.


I kolejny, który zwraca uwagę na wygląd, a nie na to co głosi. Do pieruna z takimi wyborcami jak ty! Siedź w chacie lepiej i nie głosuj w ogóle.
  • Odpowiedz