Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Ruiny gorzelni w Chrobrzu

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Szajwus
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

batmanck
- 0
@Szajwus: godzina 21+ nigdy nie widziałem patroli.
- 764
@AlkoholToNieZabawka: to ja korzystając z okazji przypomnę, że wychodzi się na dwór, a nie na pole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 360
Ej kto wie jak to jest z kursami spawania? Jakie techniki są najpraktyczniejsze i najlepsze dla początkujacych? Myślałem nad nauczeniem się podstaw chociaż, zawsze coś do CV. Ile godzin na to trzeba poświęcić? I czy jest opcja gdzieś w #kielce na taki kurs po godzinach szkolnych? Bo chwilowo chodzę jeszcze do technikum.
#spawanie #wenoktospowiedz #pracaspawaczamnieprzeistacza
#spawanie #wenoktospowiedz #pracaspawaczamnieprzeistacza
@3Vw7GkZLSZ46OrVi: 135
@3Vw7GkZLSZ46OrVi: obecnie rynek jest zapełniony spawaczami "z urzędu" lub "po kursach" nie mających wykształcenia/pracy w branży metalowej, później taki przychodzi z pretensjami "po uj wyyebałem 2,5 kafla na kurs, skoro nawet na migomat nie mogę patrzeć tylko na kątówkę".
Kwoty netto to od 1600 w górę (Polska B), bo ile można dać dla łepka co szlifuje blachy?
Jesteś elektrykiem, zrób lepiej świadectwo SEP do 1kV
Kwoty netto to od 1600 w górę (Polska B), bo ile można dać dla łepka co szlifuje blachy?
Jesteś elektrykiem, zrób lepiej świadectwo SEP do 1kV
- 19
@przeziomka Powodzenia :p
@przeziomka Sprawdzone wiele razy, efektywność pracy rośnie kilkukrotnie :D
Dzięki, przydadzą się, życzę sukcesów!
Dzięki, przydadzą się, życzę sukcesów!
- 4
11
Policjanci kupili chłopcu rower. Rodzina straciła w pożarze dorobek życia

Policjanci z Końskich oraz tamtejszy MOPS kupili rower Kubie, chłopcu, którego rodzina straciła w pożarze sporą część dorobku życia. Poza rowerem uzbierano też pieniądze na pełne wyposażenie do łazienki oraz kilka drobnych prezentów dla rodziny. Są też dobre psy!
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#kielce #prawojazdy
EJ bo może ja źle jeżdżę, a wszyscy inni dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest takie skrzyżowanie https://goo.gl/maps/YxTWKK6891M2 i tak ja sobie rozumuje to tak że auta z lewego pasa które skręcają mogą się ustawić tylko na lewym pasie, a auta z prawego pasa(środkowego) tylko na środkowym bo skrajny prawy jest dla autobusów. Tak jak na obrazku;
bo kurczę co tamtędy jeżdżę
EJ bo może ja źle jeżdżę, a wszyscy inni dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest takie skrzyżowanie https://goo.gl/maps/YxTWKK6891M2 i tak ja sobie rozumuje to tak że auta z lewego pasa które skręcają mogą się ustawić tylko na lewym pasie, a auta z prawego pasa(środkowego) tylko na środkowym bo skrajny prawy jest dla autobusów. Tak jak na obrazku;
bo kurczę co tamtędy jeżdżę
źródło: comment_ckMpDe1TNBdcpsKn30CdFOb7iG90iGqe.jpg
Pobierz- 7
@sunsu-sun: Mogą zmienić pas, ale jak to robią to muszą ustąpić pojazdom znajdującym się już na tym pasie.
- 2
@artur1792: @sunsu-sun: Ogólnie to po Kielcach jakieś niedorozwoje jeżdżą, jakieś Janusze i Grażyny co dostają szoku i nie wiedzą co zrobić jak się zaświeci zielone światło. W sumie to jak się zaświeci czerwone to też nie wiedzą... Jadąc po Kielcach samochodem tylko się w------m, dlatego wolę jechać rowerem i mieć w dupie to, że Janusz szuka biegu na zielonym - ustawiam się pierwszy na światłach i często jak
Panowie i Panie :)! W czwartek wybieram sie na wczasy, i potrzebuje jakiejs kamerki moze jakies xiaomi yi? Chyba ze polecacie cos innego? Gdzie kupic zeby do srody dotarla? Moze ma ktos cos na sprzedaż w Kielcach? Przydałby sie tez jakis kijek? Pomóżcie :)!! #xiaomi #gopro #yi #kielce #aliexpress
- 2
- 1
@przemoprzemek: Kupowane w Chinach kamerka koło 65$ ,akcesoria w tym linku to najbadziewniejsze jakie tylko są więc około 15$ także powiedzmy całość 320 zł.
- 8
Ode mnie filmik, parę fotek i tekstu o kieleckim Telegrafie. Jak ktoś z Warszawy, i ogólnie Mazowsza, szuka miejscówki na 1-dniowy #downhill #mtb to zdecydowanie polecam. Link: http://www.blogmtb.pl/2016/06/kielce-telegraf-swietne-miejse-na-rower.html #kielce
źródło: comment_EscptECtH0YlQKg1zyblEVaDIZu0VbK9.jpg
Pobierz508372 - 345 = 508027
Po zeszłotygodniowej przejażdżce z @metaxy zapragnąłem wyskoczyć gdzieś dalej, zwłaszcza że w ostatnim czasie wiecznie szukałem wymówek, wiecznie coś mnie powstrzymywało.
Wyjazd 3:30, piękny wschód słońca, ale noce wciąż za chłodne na krótki rękaw, trzeba było mocniej kręcić. Jadę DK78 z Tarnowskich Gór w stronę Jędrzejowa. Droga świetna, często metrowe asfaltowe pobocze. W okolicach Siewierza i Zawiercia pierwsze podjazdy, które sprawnie wciągam dzięki przygotowanemu przez ukochaną śniadania
Po zeszłotygodniowej przejażdżce z @metaxy zapragnąłem wyskoczyć gdzieś dalej, zwłaszcza że w ostatnim czasie wiecznie szukałem wymówek, wiecznie coś mnie powstrzymywało.
Wyjazd 3:30, piękny wschód słońca, ale noce wciąż za chłodne na krótki rękaw, trzeba było mocniej kręcić. Jadę DK78 z Tarnowskich Gór w stronę Jędrzejowa. Droga świetna, często metrowe asfaltowe pobocze. W okolicach Siewierza i Zawiercia pierwsze podjazdy, które sprawnie wciągam dzięki przygotowanemu przez ukochaną śniadania
źródło: comment_BizmBRqylgyyEsCxU70SmYai1EpsrVUQ.jpg
Pobierz- 1
- 1
@musol: w piekoszowie jest skup elrktrosmieci
Ma ktos namiar na domki/jeden duży domek w Sielpii? Jedzie nas 8 osób, w większości ośrodków rezerwują tylko rodzinom z dziećmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wakacje #kielce #kiciochpyta
#wakacje #kielce #kiciochpyta
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@lubiesernik: ja mam kumpla któremu poszła cała elektronika w domu przez piorun
- 1
@Niegazzowany: Na wsi to ma sens, jak jebnie w napowietrzną za trafo to może usmażyć elektrykę w domu, w mieście nie ma co się spinać.
Pada deszcz
#kielce
#kielce
@JewishFriend: nie pada a n--------a
@JewishFriend: dzięki, co ja bym bez Ciebie zrobił
Macie prąd? #kielce
konto usunięte via Android
- 1
@deadskinmask: W Wąchocku mam. Mogę trochę przywieźć w wiaderku.
- 0
@deadskinmask: mam agregat
IV Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza w Miedzianej Górze - Tor Kielce
Termin 30.07
Kto ma blisko, a więc #kielce być powinien,
kto ma ciut dalej...
Termin 30.07
Kto ma blisko, a więc #kielce być powinien,
kto ma ciut dalej...
źródło: comment_6WLG0NX2mjjTLjekNgeFtDHXDd4LISpA.jpg
Pobierz- 1
- 1
@pamietamfanzonuna: to jeden dzien i bez opłat :P
@Nightshade: e jak bez opłat, jak https://www.facebook.com/events/506240392745473/
Koszt: 290 zł.
Cześć, jeżdzę Volvo s40II 2.0D 2004r. Za jakiś czas będę mięsięcznie jeździł ~1600km. Zastanawiam się wobec tego nad chiptuningiem auta - ponoć zwiększa moc i obniża spalanie (bardziej zależy mi na tym drugim). Problem w tym że auto ma przejechane do tej pory 300 000km i nie wiem czy taki tuning nie będzie dodatkowym obciążeniem i nie będzie eksploatował auta bardziej niż zwykle? Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie? Jeżeli znacie też
- 2
@Vegonator: jeśli już to zmiana mapy i tyle. Ale sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy ma to sens. Ja jakoś nie jestem przekonany do takich modyfikacji. Czy to jest warte tych kilku/kilkunastu km
@Vegonator http://www.chiptuning-lodz.pl
Pamiętaj o jednym, żadnych boxów z allegro, bo to tuning dla idiotów, którym nie szkoda auta. Porządny chip dostosowuje się indywidualnie do każdego silnika. Chłopaki w TC robią swoje, ale czasem jest problem z dostaniem się do nich ze względu na terminy.
Pamiętaj o jednym, żadnych boxów z allegro, bo to tuning dla idiotów, którym nie szkoda auta. Porządny chip dostosowuje się indywidualnie do każdego silnika. Chłopaki w TC robią swoje, ale czasem jest problem z dostaniem się do nich ze względu na terminy.
- 2
Zapraszam serdecznie :)
#kielce
#kielce
źródło: comment_4QY4yShXNcFeM2zZvZRoR9GSQ8JdOaUA.jpg
Pobierz



























