Mirki z #kielce , możecie polecić jakąś dobrą pizzę z opcją dowozu? Jadłem już z kilo mąki i była rewelacyjna, ale czas realizacji jest bardzo długi, macie coś innego?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Jest mi strasznie przykro, gdy jestem zmuszana mówić do swoich pacjentek "proszę poczekać" albo "teraz nie mam czasu". Na oddziałach musimy pracować za dwie lub trzy, bo brakuje kadry - nikt nie chce tak pracować. Kocham swoją pracę, ale nie wyobrażam sobie, że resztę swojego życia spędzę w takich warunkach. Chciałam zwrócić uwagę, że taka sytuacja dotyczy również innych zawodów medycznych. Jesteśmy fundamentem opieki zdrowotnej i to od nas zależy zdrowie
lewactwo - - Jest mi strasznie przykro, gdy jestem zmuszana mówić do swoich pacjentek...

źródło: comment_z3YXVIN3eMCQyXBalpOQLq3PpXpQrAf3.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karmajkel-nowak: Kto na tym zdjęciu odszedł od łóżka? Kasia wczoraj była w pracy 12,5 godziny, dzisiaj też tyle samo będzie, jutro idzie na noc a pojutrze znów na 12 godzin na dzień. Musi w pracy zostawać pół godziny dłużej, bo w trakcie dyżuru nie ma czasu na uzupełnianie dokumentacji. Często nawet nie ma kiedy kanapki zjeść, o ciepłym posiłku może sobie pomarzyć. Kiedyś to p--------e jak się z tym nic
  • Odpowiedz
Cześć Miruny i Mirabelki, 25-26.06 w Kielcach jest impreza GameOn, także tego... Jakby ktoś chciał to wejściówki do wygrania facebook/yalupl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konkursy #kielce
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poleci ktoś jakieś miejsce gdzie można postrzelać bez przypału/przypadkowych przechodniów/bezpiecznie? :> Strzela ktoś u nas?

#wiatrowki #kielce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kielce Witam mirki poleci ktoś sprawdzoną szkołę językową do języka angielskiego w Kielcach?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ropppson: swoją drogą, troche smutnym jest to, że w przypadku gdyby faktycznie odpierdzieliło sie coś niefajnego i nadano by sygnał alarmowy syreną, jakieś 90% ludności stwierdziło by że, 'ło jakieś święto jest?/ pali się, straż jedzie, ale pewnie dyżurny coś odwala bo dziwnie trąbi'
  • Odpowiedz
Dzisiaj otwarcie kina letniego w Bohomass. Start 20:00
Piątek 03.06.2016 – Mechaniczna pomarańcza
Sobota 04.06.2016 – Wyścig
Niedziela 05.06.2016 – Incepcja
#kielce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to #kielce nie będą miały tym razem Sabatu Czarownic bo nie ma hajsu, ale don Lubawski na Korone i na swoją sieć znajomych na stołkach to ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) a szkoda, bo mimo że ok 1mln takie widowisko to przyjemnie było jak się pojawiało coś o CK w TV, ale co tam, oby do 12 czerwca ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@svatco: akurat Sabat jest sponsorowany przez Jarubasa i Lubawski nie ma z tym nic wspólnego. Widowisko? To jest żenada, nie pod względem promocji i artystycznym. Kupić biletu się nie da. Rozdawane są hordą urzędasów, pociotków urzędasów i im potomnym. Z puli kilku tysięcy biletów w zeszłym roku w konkursach można było zdobyć około 150 biletów. Resztę ROZDANO. Wystarczyłoby zorganizować ten koncert robiąc tradycyjną sprzedaż biletów, z pewnością widownia by się
  • Odpowiedz
@galaxie500: Alternatywa, która się pojawia jest żałosna. Wolę żeby było jak jest niż pseudopolityków którym się marzy bycie prezydentem. Lubawski jest jaki jest, miewa głupie pomysły ale w ogólnej ocenie jego wieloletnie rządzenie miastem jest w mojej ocenie pozytywne.
  • Odpowiedz
#kielce
Będziecie iść na referendum 12 czerwca? Ja dzisiaj dostałem taką gazetkę informator kielecki i wow jak się poczyta zarzuty wobec lubawskiego...ja chyba jednak pójdę.
Swoją drogą Lubawski rządzi już 12 lat ȍ ̪ ő
30 mln na własne, publiczne, prywatne lotnisko które nie powstanie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach