Wszystko
Najnowsze
Archiwum
15
Wanna bez ramy

Targi Autostrada Polska 2016 i prezentacja (od 43 sekundy) między innymi naczepy bez ramy firmy KH-Kipper.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
@MenToSCK: 199 zł, origins edition
- 1
Mirki planuje kupić sobie #rower . Znalazłem model z dobrym osprzętem i w przystępnej cenieLazaro integral v3. Jednak w moim mieście nie ma go w sklepach, a nie chce brać w ciemno. Czy ktoś z #kielce ma ten model i będzie skłonny go pokazać za powiedzmy dobre piwko?:>
@batmanck: znajdź jeszcze eries 2016. Lazaro mają długie ramy, więc weź na to poprawkę (rozmiary zawyżone o 1-2 cale).
@batmanck: mam v3 sprzed 3 lat, nie narzekam, do tej pory daje rade :-) za te pieniądze nic lepszego jeśli chodzi o nowy sprzęt nic się nie kupi, ale z tego co widze trochę podrożał na sezon, zawsze w październiku/listopadzie ceny spadają
- 2
- 1
No moje kochane #kielce udało się! Zmiana się udała! Odwołaliśmy dziada co marnował kasę, nie będzie już budował nowych pomników, zatrudniał swoich kolegów w urzędach i spółkach, nie będzie już więcej udawał że szuka inwestora dla swojego prywatnego klubu piłkarskiego! Nareszcie koniec z betonowaniem całego miasta, koniec z prywatnym portem lotniczym! W końcu ktoś przyjdzie kto ściągnie do Kielc inwestorów, otworzy nowe miejsca pracy, nie pozwoli żeby Ci młodzi ludzie
@svatco: a nie pomyślałeś, że może ci co nie poszli głosować byli za tym żeby on został?
- 2
@artur1792: Pomyślałem, 596 osób zagłosowało tylko za W.L. a 26982 przeciw niemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie pomyślałeś że zanim coś napiszę to sprawdzam informacje na ten temat?
Swoją drogą kim trzeba być eby agitować do niegłosowania z wyborach.
Swoją drogą kim trzeba być eby agitować do niegłosowania z wyborach.
To co? Lubawski zostaje w #kielce ?
@BlackTabby: Jeszcze jak
- 2
@piahu: faktycznie
źródło: comment_9lflhU27Ov9S9426BWCDfkqb6CVovU42.jpg
Pobierz#kielce
Przypominam o referendum. Byłem przed chwilą kolejek nie ma, szybko idzie, ale ludzie mimo wszystko wchodzili i wychodzili.
Jeden krzyżyk i bęc! 2 minuty góra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto pamiętać że potrzeba tylko/aż 24,84% żeby referendum było ważne, więc każdy głos się liczy bez względu na umiejscowienie krzyżyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przypominam o referendum. Byłem przed chwilą kolejek nie ma, szybko idzie, ale ludzie mimo wszystko wchodzili i wychodzili.
Jeden krzyżyk i bęc! 2 minuty góra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto pamiętać że potrzeba tylko/aż 24,84% żeby referendum było ważne, więc każdy głos się liczy bez względu na umiejscowienie krzyżyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
5
Kielczanie odwołają prezydenta? Trwa referendum

O godz. 7 rozpoczęło się referendum w sprawie odwołania przed końcem kadencji prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego.
z- 0
- #
- #
- #
- 1
@Seru: możesz zaoferować siebie kierowcom ciężarówek.
@Seru: z borkowa jeździ 200coś (coś jak zwykły autobus, ale się płaci przy wejściu). Musisz sobie ogarnąć rozkład samemu bo nie mam czasu. Do tego jakieś busy itd zawsze są.
Ale komunikacja miejska nie kursuje w godzinach 22-6 (czy coś takiego).
Ale komunikacja miejska nie kursuje w godzinach 22-6 (czy coś takiego).
75
10 dni - tyle wytrzymały hamaki w Parku Miejskim w Kielcach
Nie jestem z Kielc, ale myślę, że warto nagłośnić sprawę i dorwać złodziei.
z- 11
- #
- #
- #
- #
4
Morderca zostaje wypuszczony przez sąd.
Patologia w togach.
z- 1
- #
- #
- #
- #
17
Piotr K., podejrzany o zabójstwo Karola Piróga, kibica z Kielc na wolności!

Sąd Apelacyjny w Krakowie uwzględnił zażalenie obrońcy Piotra K. podejrzanego o zabójstwo kibica z Kielc i wypuścił mężczyznę na wolność! Jak mogło dojść do takiej sytuacji, że wypuszczono człowieka od lat poszukiwanego w Polsce i Europie? Szereg błędów popełniły kielecki sąd i prokuratury.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
wieje wiatr
#kielce
#kielce
@wuju84: burza a nie wiatr
- 1
- 6



















#pytanie