Mirki planuje kupić sobie #rower . Znalazłem model z dobrym osprzętem i w przystępnej cenieLazaro integral v3. Jednak w moim mieście nie ma go w sklepach, a nie chce brać w ciemno. Czy ktoś z #kielce ma ten model i będzie skłonny go pokazać za powiedzmy dobre piwko?:>
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@batmanck: mam v3 sprzed 3 lat, nie narzekam, do tej pory daje rade :-) za te pieniądze nic lepszego jeśli chodzi o nowy sprzęt nic się nie kupi, ale z tego co widze trochę podrożał na sezon, zawsze w październiku/listopadzie ceny spadają
  • Odpowiedz
No moje kochane #kielce udało się! Zmiana się udała! Odwołaliśmy dziada co marnował kasę, nie będzie już budował nowych pomników, zatrudniał swoich kolegów w urzędach i spółkach, nie będzie już więcej udawał że szuka inwestora dla swojego prywatnego klubu piłkarskiego! Nareszcie koniec z betonowaniem całego miasta, koniec z prywatnym portem lotniczym! W końcu ktoś przyjdzie kto ściągnie do Kielc inwestorów, otworzy nowe miejsca pracy, nie pozwoli żeby Ci młodzi ludzie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur1792: Pomyślałem, 596 osób zagłosowało tylko za W.L. a 26982 przeciw niemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie pomyślałeś że zanim coś napiszę to sprawdzam informacje na ten temat?
Swoją drogą kim trzeba być eby agitować do niegłosowania z wyborach.
  • Odpowiedz
#kielce
Przypominam o referendum. Byłem przed chwilą kolejek nie ma, szybko idzie, ale ludzie mimo wszystko wchodzili i wychodzili.
Jeden krzyżyk i bęc! 2 minuty góra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto pamiętać że potrzeba tylko/aż 24,84% żeby referendum było ważne, więc każdy głos się liczy bez względu na umiejscowienie krzyżyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są najlepsze, tanie metody przejazdów między #kielce a okolicznymi wsiami jak np. Borków? Będę w tamtych okolicach ze znajomymi i planujemy raz czy dwa razy wyskoczyć na noc na miasto, więc samochód odpada. Jest jakiś przewóz osób, #taxi #uber w tamtych okolicach?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seru: z borkowa jeździ 200coś (coś jak zwykły autobus, ale się płaci przy wejściu). Musisz sobie ogarnąć rozkład samemu bo nie mam czasu. Do tego jakieś busy itd zawsze są.
Ale komunikacja miejska nie kursuje w godzinach 22-6 (czy coś takiego).
  • Odpowiedz