Jako ze juz dawno kfc nie jadlem a bylem glodny zobaczylem wpis https://www.wykop.pl/wpis/26888327/jadl-ktos-xd-pizza-kfc/ i zainspirowany checia zjedzenia czegos nowego i szybkiego, zamowilem sobie z dostawa do domu bo zimno i w za cholere nie chce mi sie wychodzic i troche tez #nerwica
Wiec dostawa przyszla z malym opoznieniem, ale po 25min w koncu kierowca jakos dojechal pod dom i odebralem paczke zarciem. No dobra spoko sobie pojem no i otwieram paczke
Wiec dostawa przyszla z malym opoznieniem, ale po 25min w koncu kierowca jakos dojechal pod dom i odebralem paczke zarciem. No dobra spoko sobie pojem no i otwieram paczke

























Cholera nie mogłem sie powstrzymać i zamowilem promocyjny kubełek z #kfc z #pizzaportal i go okaszaniłem na kolacje :( najgorzej. to miało chyba z 1500 kalorii... jako ze redukcja mocno, to ile jutro rano musze przebiec km żeby go spalić? To moja kolejna wpadka. Zazwyczaj po średniej pizzy na noc biegnę 15km. Czemu to cholerstwo jest takie smaczne?! ヽ