@Kamson_San: polecam zestaw: najprostszy ekspres ciśnieniowy plus spieniacz mleka. Łatwiej utrzymać czystość i nic się nie psuje.

Młynek może być tez osobno albo ręczny albo automatyczny.
  • Odpowiedz
  • 0
@luckbox07 dzięki, ale mam, mi i żonie taka kawa nie smakuje ;/ i dużo zabawy, a mogę mieć za darmo ekspres tylko muszę wybrać jakiś to szkoda nie skorzystać ;)

@arturs u pracy mam jura niby ok , ale np Saeco też wytrzymał 10lat w pracy ;)
  • Odpowiedz
Cześć smakosze #kawa #kawatime Dziś pytanie z innej beczki - używacie jakiś syropów smakowych? Przypadkowo znalazłem przepis na kawę z syropem cynamonowym i cynamonem :D Zastanawiam się czy jest sens inwestować w takie syropy ew. inne wspomagacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię w miarę mocną kawę z mlekiem i tak się zacząłem zastanawiać nad spróbowaniem czegoś nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sunny-d ja używam w pracy, testowałam już różne.
Warto spróbować, tylko pytanie jakiej firmy chcesz kupić, czy lubisz slodzic kawę?
Polecam Ci też mieszanki chai z coffeedesku, matche, mleko slodzone.
Tak jak mówię, warto próbować i samemu określić co Ci odpowiada, a co nie
  • Odpowiedz
@Fostrzyk: Dlatego buntowniku :)
"Coś jest szczególnego w małej łodzi rzuconej na szeroką przestrzeń morza. Nad tymi istotami, które wyrwały się z objęć śmierci, zdaje się wisieć szaleństwo. Gdy stracisz swój okręt z oczu, zdaje ci się, że zginął dla ciebie cały świat; ten świat, który cię stworzył takim, jakim jesteś i opiekował się tobą. To tak, jak gdyby dusze ludzi pływających po tym bezdennym bezmiarze uwolnione były ze wszystkich
  • Odpowiedz