Więcej trybów? Lepsze rozwiązania techniczne?


@snajp511: tak i tak, do tego wytrzymalsza podzespołowo, jak pijesz cappuccino to równie dobrze sprawdziłaby się caffeo solo & perfect milk za ~1600 zeta
  • Odpowiedz
#kawa #kawatime #rozdajo #swieta

Dzień dobry Mirabelki i Mirasy!
Dziś piątek 13-go, ale wcale nie musi być pechowy (chyba, że jesteście templariuszem i żyjecie w 1307 roku).

Mamy dla Was dziś świąteczne rozdajo. Wśród plusujących wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas zestaw prezentowy w wersji de luxe (fota poniżej).
kawokado_pl - #kawa #kawatime #rozdajo #swieta

Dzień dobry Mirabelki i Mirasy!
Dz...

źródło: comment_X9RZGy6IkfwYWhehuZslKNb4GMM0KXs2.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę nad zakupem kawiarki. Przejrzałem internet, poczytałem blogi i inne przemyślenia ekspertów i biorąc pod uwagę moja żonę rozważam zakup GAT Gatpuccino. Mam indukcje, często trafiam na opinie, że gaz lepszy. Co wy na to? Ktoś miał styczność z tym dziełem na prąd?
#kawa #kawatime #kawiarka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elguaje z indukcją i kawiarkami są dwa problemy.
Pierwszy to że niektóre płyty mogą nie wykryć kawiarki ze względu na jej rozmiar.
Drugi to że indukcją grzeje pulsacyjnie nie stale tak jak gaz przez to ekstrakcja kawy może być zaburzona.
Pytanie czy wyczujesz różnice między gazem a indukcją. Ja tam różnicy za bardzo nie czuje.

Tematy z kawą zaczynają wchodzić na poziom "audiofilski" a przecież chodzić o to żeby cieszyć się
  • Odpowiedz