Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kapuczina_corki_somsiada: to gitara basowa a nie elektryczna
@kapuczina_corki_somsiada: dobra dobra już nie p-----l
- 95
- 42
- 30
@kapuczina_corki_somsiada: Jeśli mogę, to dziś też się przyłączę. :)
- 2009
#kawa #kawatime #rozdajo #swieta
Dzień dobry Mirabelki i Mirasy!
Dziś piątek 13-go, ale wcale nie musi być pechowy (chyba, że jesteście templariuszem i żyjecie w 1307 roku).
Mamy dla Was dziś świąteczne rozdajo. Wśród plusujących wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas zestaw prezentowy w wersji de luxe (fota poniżej).
Dzień dobry Mirabelki i Mirasy!
Dziś piątek 13-go, ale wcale nie musi być pechowy (chyba, że jesteście templariuszem i żyjecie w 1307 roku).
Mamy dla Was dziś świąteczne rozdajo. Wśród plusujących wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas zestaw prezentowy w wersji de luxe (fota poniżej).
źródło: comment_X9RZGy6IkfwYWhehuZslKNb4GMM0KXs2.jpg
Pobierz- 25
@kawokado_pl: moderatorów? xD
- 25
@karkolomny_dziurkacz: Dokładnie - tagi. Podeślij namiary na pv, wyślemy paczkę niespodziankę.
konto usunięte via Android
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PyraPrzeznaczenia: Dzień dobry PyraPrzeznaczenia
- 24
konto usunięte via iOS
- 1
Co ciekawego można dodać do kawy żeby poprawić jej smak? Odpadają węglowodany i cukier.
#kawatime #pytaniedoeksperta
#kawatime #pytaniedoeksperta
@kiedysjuzmialemtukonto: kawa z pomarancza( serio) jest fajna
@kiedysjuzmialemtukonto: smażona wołowina mielona, marynowane filety śledziowe, sól
pe de ka
pe de ka
- 4
( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_BfyBxgzSmzqIbK52tFXPrySuzYz081pw.jpg
Pobierz@trzymampuszkazadwauszka: Pięknie. Niestety w mojej robocie codzienność. Najlepsze są nauczycielki które we wrześniu przypominają sobie o opróżnieniu kasetki z fusami już białymi od pleśni zalegającymi od czerwca xD
Jaki ekspres do kawy polecacie? Myślałem nad tym: Ekspres KRUPS Dolce Gusto #kawa #kawatime #ekspresdokawy #barista #pytanie #kiciochpyta
źródło: comment_1XAeSGhRus7RTRLFq0jFyjmhmAOnYKmw.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 79
@RichKidOfSnapchat: na pewno nie na kapsułki.
- 28
Raczej które pastylki wybieracie. Wszystkie te "ekspresy" to przepływowe podgrzewacze do wody, różniące się jedynie pastylkami do nich.
@przemoprzemek: Każda niearomatyzowana się nada. Im droższa tym mniej śmieci i młynek dłużej wytrzyma.
etiopia
@trzymampuszkazadwauszka:
o kurczę, to jedyna odmiana, która mi od początku niezbyt podeszła, ale tak serio nie podeszła - dokończyłem bo jednak ma ciekawy smak i czasami miałem ochotę na coś innego, ale ogólnie nie dla mnie toto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kapuczina_corki_somsiada: słuchałam troszku lekkiego metalu, ale senności nie pogoniłam, trza dotrwać do wieczora. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WujekGraczyk: tak się kończy bezsenność doprowadzająca do pobytu na nocnej, ech, do czego niewypoczęty umysł jest zdolny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WujekGraczyk: tak się kończy bezsenność doprowadzająca do pobytu na nocnej, ech, do czego niewypoczęty umysł jest zdolny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 10
- 2
@stulejka-z-przerzutami: To do łóżka, marsz.
konto usunięte via Android
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PyraPrzeznaczenia: jak sobie z tym radzisz? Czy masz myśli samobójcze?
- 2
@korporacion no jakoś sobie radzę
można powiedzieć, że na co dzień mam się na tyle źle, że jakieś pojedyncze złe wydarzenia nie robią na mnie wrażenia
można powiedzieć, że na co dzień mam się na tyle źle, że jakieś pojedyncze złe wydarzenia nie robią na mnie wrażenia
@elguaje: niby w czym gaz lepszy? Ludzie p------ą bo są przyzwyczajeni a prąd to szatan.
@elguaje z indukcją i kawiarkami są dwa problemy.
Pierwszy to że niektóre płyty mogą nie wykryć kawiarki ze względu na jej rozmiar.
Drugi to że indukcją grzeje pulsacyjnie nie stale tak jak gaz przez to ekstrakcja kawy może być zaburzona.
Pytanie czy wyczujesz różnice między gazem a indukcją. Ja tam różnicy za bardzo nie czuje.
Tematy z kawą zaczynają wchodzić na poziom "audiofilski" a przecież chodzić o to żeby cieszyć się
Pierwszy to że niektóre płyty mogą nie wykryć kawiarki ze względu na jej rozmiar.
Drugi to że indukcją grzeje pulsacyjnie nie stale tak jak gaz przez to ekstrakcja kawy może być zaburzona.
Pytanie czy wyczujesz różnice między gazem a indukcją. Ja tam różnicy za bardzo nie czuje.
Tematy z kawą zaczynają wchodzić na poziom "audiofilski" a przecież chodzić o to żeby cieszyć się
@kapuczina_corki_somsiada tak jest, pora jest odpowiednia i nie ma co odkładać na później tej decyzji: mielić, parzyć i pić!
@kapuczina_corki_somsiada taki szary, pochmurny dzień ratuje tylko kawa! A jaki być ta pięknie... :3
konto usunięte via Android
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























wstępnie mamy dwa modele:
https://www.al.to/p/242381-ekspres-do-kawy-delonghi-ecam-22110b-magnifica-s.html
https://www.al.to/p/441161-ekspres-do-kawy-philips-ep5333-10-lattego.html
Jakieś rady co do tych dwóch?
Kawy
@snajp511: tak i tak, do tego wytrzymalsza podzespołowo, jak pijesz cappuccino to równie dobrze sprawdziłaby się caffeo solo & perfect milk za ~1600 zeta