Jaki ekspres do kawy? Zależy mi na tym, żeby oprócz espresso i całej reszty wymyślnych kaw oferował również zrobienie zwykłej kawy do kubka. I albo źle patrzę, albo na rynku za wiele takich nie ma? W Euro ledwo wybór kilku sztuk:
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe,stosowanie-kawy!ziarnista,automatyczne-przygotowywanie!kawa-xl.bhtml

#ekspresdokawy #kawa #kawatime #sprzetagd #agd
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malinowy_krol: w tej cenie dostaniesz melitte caffeo solo & perfect milk, ale trzeba troche bawić się z tym ekspresem
pełny automat który jest przyzwoity w tej cenie to mellita passione ot za 2199 i masz możliwość zrobienia wszystkich wymienionych przez @Crea kaw + jeszcze 5 innych
  • Odpowiedz
@enforces: W sumie dobry deal jak ktoś i tak robi zakupy. Tylko z tego co czytam wciąż nie ma jakiejś zastępczej kapsułki wielorazowego użytku. Ale może jak ekspres się spopoularyzuje to coś się pojawi. Ja mu chyba dam szansę, skoro za darmo :)
  • Odpowiedz
@josedra52: 2 galony to dużo? Amerykańscy "truckersi" mają kubki na kawę o pojemności min 52 uncji (i drugi taki sam na energetyka), które uzupełniają na każdym postoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki jaki polecacie ekspres kolbowy do kawy? Nieduży, bez młynka, w miarę niedrogi, rodzice mają De Longhi Dedica, ale może ktoś z Was ma jakiś inny i może polecić/odradzić.
Drugie pytanie to o młynek do kawy, czy to jest taki gamechanger czy zmielona kawa na miesiąc do przodu styknie?
#kiciochpyta #kawa #kawatime #heheszki dodaje heheszki dla zasięgu na chwilę ( ͡° ͜ʖ
Adams_zgr - Mirki jaki polecacie ekspres kolbowy do kawy? Nieduży, bez młynka, w miar...

źródło: comment_1589924941jXAD0MWPFS03g72IUzmQg2.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@COFFEEPLANT: Zależy jak definiujesz zajebiście i nie-zajebiscie zmieloną kawę. Ten młynek, który wkleiłem zrobi 99% roboty potrzebnej normalnemu konsumentowi kawy. Jak się jest smakoszem jakichś Kopi Luwak czy innego premium towaru za setki $ to zrozumiem potrzebę czegoś więcej, ale też nie ma co hipsterzyć bez potrzeby.
  • Odpowiedz