#kawa #kawatime #dziendobry
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Miłego poranka Wykopki i smacznej kawusi tym co wstali ( ͡° ͜ʖ ͡°). A najebusy dalej spać xD
#kawa #kawatime #dziendobry
#kawa #kawatime #dziendobry
źródło: comment_15903091609v3YEbuCK0naa83iVJdpE3.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 0
mirki pomocy, na Dzień Mamay córka wymyśliła, że kupimy mamie/rozwej ekspres do kawy, budżet to 600 +-, czy w tej kwocie kupie ekspres kolbowy? bo o takim właśnie żona kiedys wspominała
#dzienmatki #dzienmamy #kawa #kawatime #ekspresdokawy
#dzienmatki #dzienmamy #kawa #kawatime #ekspresdokawy
- 1
@mbostr: Wiesz co lepiej kupić? Jak nie chesz iśc w koszta... To kup dripper https://www.coffeedesk.pl/product/1008/Hario-Zestaw-V60-Dripper-And-Pot-Red-Drip--Serwer--Filtry
Można w tym zrobić naprawdę dobrą kawę, chociaż też by się przydał w miarę dobry młynek tak za 300zł~~
Można w tym zrobić naprawdę dobrą kawę, chociaż też by się przydał w miarę dobry młynek tak za 300zł~~
- 2
@mbostr: DOBRA TO KUP PATELNIE DO NALESNIORÓW xD
- 2
@Fostrzyk: taki ma być :)
- 0
Jaki ekspres do kawy? Zależy mi na tym, żeby oprócz espresso i całej reszty wymyślnych kaw oferował również zrobienie zwykłej kawy do kubka. I albo źle patrzę, albo na rynku za wiele takich nie ma? W Euro ledwo wybór kilku sztuk:
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe,stosowanie-kawy!ziarnista,automatyczne-przygotowywanie!kawa-xl.bhtml
#ekspresdokawy #kawa #kawatime #sprzetagd #agd
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe,stosowanie-kawy!ziarnista,automatyczne-przygotowywanie!kawa-xl.bhtml
#ekspresdokawy #kawa #kawatime #sprzetagd #agd
- 12
źródło: comment_1590221029ZX4lcPyYJGCZckc9ipCntW.jpg
PobierzKtórym Karolem jesteś dzisiaj?
- 1 5.6% (4)
- 2 5.6% (4)
- 3 15.3% (11)
- 4 9.7% (7)
- 5 11.1% (8)
- 6 6.9% (5)
- 7 12.5% (9)
- 8 9.7% (7)
- 9 23.6% (17)
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
Chciałbym zaprezentować Państwu efekty długotrwałego odkamieniania ekspresu octem
( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałbym zaprezentować Państwu efekty długotrwałego odkamieniania ekspresu octem
( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1590150635YLUtRDp8JTxVIBznSMpiUW.jpg
Pobierz- 1
@ptasiek2 aż tak źle nie, ale tanio nie było, 580 zł. Jeżeli macie ekspresy to odkamieniajcie je odkamieniaczami do ekspresów, nie muszą być oryginalne byle z przeznaczeniem do ekspresu. Nie wlewajcie octu bo mówiąc w skrócie, zrobicie sobie r--------l w ekspresie.
- 1
@YogiYogi raz w miesiącu tabletka i wszystko będzie git
- 3
@kapuczina_corki_somsiada: sam jesteś :P
@kapuczina_corki_somsiada: dwudzionek to najlepsze słowo
1
Kawa dla cukrzyka - - Blog - natualna kawa a cukrzyca

Kawa dla cukrzyka - jej wybór to nie lada problem. Na jaką kawę powinny postawić osoby borykające się z cukrzycą? Jaka naturalna kawa dla cukrzyka?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 0
#kawa #kawatime
#ekspresdokawy
Jaki ekspres z młynkiem do 1500zl?
Sencor ses9010 coś warte jest?
Ponawiam hehehe
#ekspresdokawy
Jaki ekspres z młynkiem do 1500zl?
Sencor ses9010 coś warte jest?
Ponawiam hehehe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@malinowy_krol: w tej cenie dostaniesz melitte caffeo solo & perfect milk, ale trzeba troche bawić się z tym ekspresem
pełny automat który jest przyzwoity w tej cenie to mellita passione ot za 2199 i masz możliwość zrobienia wszystkich wymienionych przez @Crea kaw + jeszcze 5 innych
pełny automat który jest przyzwoity w tej cenie to mellita passione ot za 2199 i masz możliwość zrobienia wszystkich wymienionych przez @Crea kaw + jeszcze 5 innych
- 5
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@kapuczina_corki_somsiada: Spóźniony, ale dziś bez kawy się nie obejdzie. Ja tam jest tam schowany z tyłu, w górach, skusiły mnie te Bieszczady. I tak was z tych Bieszczad widzę.
źródło: comment_1589987517LHqalPGVYh0MvNzwATKbXR.jpg
Pobierz- 4
W pewnym sensie to promocja #cashback i można odebrać w #biedronka darmowy ekspres do kawy Delta https://zakupersi.com/promocja/darmowy-ekspres-do-kawy-delta-od-biedronka-promocja-cash-back/
#cebuladeals #zadarmo #rozdajo #kawa #kawatime #promocje
#cebuladeals #zadarmo #rozdajo #kawa #kawatime #promocje
@enforces: W sumie dobry deal jak ktoś i tak robi zakupy. Tylko z tego co czytam wciąż nie ma jakiejś zastępczej kapsułki wielorazowego użytku. Ale może jak ekspres się spopoularyzuje to coś się pojawi. Ja mu chyba dam szansę, skoro za darmo :)
- 1
pojechałem o 5:45 :) ale tylko byłem ja
https://allegro.pl/oferta/ekspres-cisnieniowy-kolbowy-delonghi-ec8-1-8400278387
Zrobię tym dobrą kawę, czy nie ma szans? Pije tylko czarną, raz dwa razy dziennie. Na co patrzeć przy zakupie?
#ekspresdokawy #kawatime
Zrobię tym dobrą kawę, czy nie ma szans? Pije tylko czarną, raz dwa razy dziennie. Na co patrzeć przy zakupie?
#ekspresdokawy #kawatime
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@josedra52: 2 galony to dużo? Amerykańscy "truckersi" mają kubki na kawę o pojemności min 52 uncji (i drugi taki sam na energetyka), które uzupełniają na każdym postoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki jaki polecacie ekspres kolbowy do kawy? Nieduży, bez młynka, w miarę niedrogi, rodzice mają De Longhi Dedica, ale może ktoś z Was ma jakiś inny i może polecić/odradzić.
Drugie pytanie to o młynek do kawy, czy to jest taki gamechanger czy zmielona kawa na miesiąc do przodu styknie?
#kiciochpyta #kawa #kawatime #heheszki dodaje heheszki dla zasięgu na chwilę ( ͡° ͜ʖ
Drugie pytanie to o młynek do kawy, czy to jest taki gamechanger czy zmielona kawa na miesiąc do przodu styknie?
#kiciochpyta #kawa #kawatime #heheszki dodaje heheszki dla zasięgu na chwilę ( ͡° ͜ʖ
źródło: comment_1589924941jXAD0MWPFS03g72IUzmQg2.jpg
PobierzMłynek bardzo dużo zmienia, chociaż z młynkiem elektrycznym za 200-300 zł to nie poszalejesz.
@COFFEEPLANT: Jak to nie? XD
Ja mam ten https://m.ceneo.pl/7403218
Albo poprzedni model, nie pamiętam dokładnie. Praktycznie nie do zajechania, mielenie zajebiste i kosztuje poniżej 200.
@COFFEEPLANT: Zależy jak definiujesz zajebiście i nie-zajebiscie zmieloną kawę. Ten młynek, który wkleiłem zrobi 99% roboty potrzebnej normalnemu konsumentowi kawy. Jak się jest smakoszem jakichś Kopi Luwak czy innego premium towaru za setki $ to zrozumiem potrzebę czegoś więcej, ale też nie ma co hipsterzyć bez potrzeby.
@Agaress: tylko szkło kolejne umyc muszę
źródło: comment_1589894913tVybGMHCBPvEP6Wa1NalNC.jpg
Pobierz@Fostrzyk: Cholllera, to muszę sobie kierowcę znaleźć tylko!
























Melancholia?
źródło: comment_15903199811S3yqlAWtDoQDKlLmCKWKw.jpg
Pobierzźródło: comment_1590320168B4BVHmIzxjZt6EcHgPcmub.gif
Pobierz