Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
#dziendobry mircy i mirkowe
Czas na #kawa #kawatime
Pisałem kiedyś w komentarzach gdzieś pisałem, że nie robię za wiele lekcji online dla swoich uczniów - tak, jestem tym złym nauczycielem, co tylko wysyła zadania
No ale też je opracowuje, a w miarę możliwości też siadamy z klasami online - tylko to zależy od ich chęci i nastawienia
Czas na #kawa #kawatime
Pisałem kiedyś w komentarzach gdzieś pisałem, że nie robię za wiele lekcji online dla swoich uczniów - tak, jestem tym złym nauczycielem, co tylko wysyła zadania
No ale też je opracowuje, a w miarę możliwości też siadamy z klasami online - tylko to zależy od ich chęci i nastawienia
- 0
@regis667: dokładnie, i myślę, że powinien być przesunięty na LO. Nie twierdzę, że licealista nie ma zdobyć wiedzy ogólnej - tylko, żeby była ona realizowana w inny niż obecnie sposób. Bo jaki jest sens, żeby według nowej podstawy programowej z chemii, licealista miał zakuwać symbole powłok w konfiguracji elektronowej, jak nie wie po co, ani mu się to nie przyda później. Albo po co ma znać szereg związków chemicznych dla
- 0
Zgadza sie, system o ktorym mowisz dziala chyba w USA, w szkolach oni sami wybieraja 'specjalizacje' juz po zapoznaniu sie z zajeciami.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Naturmensch hahha
- 1
#muzyka #ambient #islandia #kawatime
I pij swą kawusie w słoneczku :3
[ Amiina - In The Sun ]
#usiadzminasluchawkach
I pij swą kawusie w słoneczku :3
[ Amiina - In The Sun ]
#usiadzminasluchawkach

- 2
@kapuczina_corki_somsiada: u mnie kawy były już dzisiaj 3.
A teraz kiełbaska. Zdarza się mnie ze 2 razy w roku tylko najpierw muszę się znieczulić browarami żeby świnina przeszła mi przez gardło :-)
A teraz kiełbaska. Zdarza się mnie ze 2 razy w roku tylko najpierw muszę się znieczulić browarami żeby świnina przeszła mi przez gardło :-)
źródło: comment_15896513897QYQrMhNKESrKv9UqjUx2j.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Luceeek: Co za ekspres?
- 0
@michal_gol: Delonghi dedica
konto usunięte via Android
- 0
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: mówię, że miły pan ze słuchawki brzmiał jak automat, tak miał wyćwiczoną gadkę. Jestem pewien, że większa część jego mózgu spała podczas wykonywania pracy. Nazywam to efektywnością :D
I nikt więcej do mnie nie dzwoni, ale nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nikt więcej do mnie nie dzwoni, ale nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
- 0
@kuraku: ikea ;)
- 2
@kapuczina_corki_somsiada po wypiciu kawki
źródło: comment_1589457031W6nmNt9iwi2Tesf2meUbaH.gif
Pobierz- 5
@kapuczina_corki_somsiada: ociebaben :O
@kapuczina_corki_somsiada: Jest napracowanko
Znacie jakąś dobra kawkę bezkofeinową 100% arabica? Bo czasem lubię sobie wypić trzy pod rząd ale nie lubię mieć zawału
#kawa #kawatime #kiciochpyta
#kawa #kawatime #kiciochpyta
@0________0: W ofercie ma teraz całkiem niezłą Coffeelab z siedzibą palarni w Warszawie
https://www.coffeedesk.pl/product/11232/Coffeelab-Kolumbia-Tello-Decaf-Kawa-Bezkofeinowa
https://www.coffeedesk.pl/product/11232/Coffeelab-Kolumbia-Tello-Decaf-Kawa-Bezkofeinowa
@0________0: piję do dnia dzisiejszego java coffee
@BurakSuchodolski: Ja tam lecę do koronapraczy i będę grał wirusami w Piłę xD
- 1
@kaosha: swój swojego nie rusza :)
swój swojego nie rusza :)
@kapuczina_corki_somsiada: Awww :3 Tak, wspierałeś w wielu trudnych momentach. Dziękuję ʕ•ᴥ•ʔ
- 1
@Vladimir_Kotkov: Ja kiedyś w pracy popijałem kawą tabletkę z magnezem i miałem czyste sumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nogi też mnie nie bolały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nogi też mnie nie bolały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@samokost-amschtal: No nie wiem, ten który sobie zamówiłeś jakiś trefny był.





















źródło: comment_15898864205P7gcjvK4BRx7CCuIYgCnH.jpg
Pobierz