@morti92: Jedyne fajki zza wschodniej granicy jakie próbowałem, to rothmansy z klikiem pomarańczowym i pamiętam, że były wspaniałe. Ale od kiedy kupiłem iqosa wypalone fajki mogę policzyć na palcach, a to i tak podczas jakichś imprez jak nie miałem iqosa przy sobie
  • Odpowiedz
#dziendobry mircy i mirkowe
Czas na #kawa #kawatime

Pisałem kiedyś w komentarzach gdzieś pisałem, że nie robię za wiele lekcji online dla swoich uczniów - tak, jestem tym złym nauczycielem, co tylko wysyła zadania

No ale też je opracowuje, a w miarę możliwości też siadamy z klasami online - tylko to zależy od ich chęci i nastawienia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@regis667: dokładnie, i myślę, że powinien być przesunięty na LO. Nie twierdzę, że licealista nie ma zdobyć wiedzy ogólnej - tylko, żeby była ona realizowana w inny niż obecnie sposób. Bo jaki jest sens, żeby według nowej podstawy programowej z chemii, licealista miał zakuwać symbole powłok w konfiguracji elektronowej, jak nie wie po co, ani mu się to nie przyda później. Albo po co ma znać szereg związków chemicznych dla
  • Odpowiedz
Zgadza sie, system o ktorym mowisz dziala chyba w USA, w szkolach oni sami wybieraja 'specjalizacje' juz po zapoznaniu sie z zajeciami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapuczina_corki_somsiada: mówię, że miły pan ze słuchawki brzmiał jak automat, tak miał wyćwiczoną gadkę. Jestem pewien, że większa część jego mózgu spała podczas wykonywania pracy. Nazywam to efektywnością :D
I nikt więcej do mnie nie dzwoni, ale nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bolały mnie strasznie nogi w nocy, więc sobie zdiagnozowałem miażdżycę przez googla. Okazało się, że to jednak była kwestia kawy - 5 filiżanek w ciągu dnia to jednak trochę za dużo i mi się magnez wypłukał xD

#zalesie #kawatime #kawusia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach