wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 14
- 2
@kapitankebabownik: dzięki :)
- 1
Zainspirowani przez komentarz @Asarhaddon i pewna memiczną ćmę. Może być ciekawa lampka na koniec ( ͡º ͜ʖ͡º)
#diy #handmade #heheszki
#diy #handmade #heheszki
źródło: comment_mXdaC32pMU7Meph7ujXBOMSXFNMt6ZtV.jpg
Pobierz- 3
Oczy jak żywa!
źródło: comment_lX1MeIoeMBwy44EH6GGZKxg6ljhNPUWf.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via iOS
- 10
Co tak jakie #wy kiedy tu się czapka ze szturmowcem tworzy!!!
Jedni mają jakie białka, inni kodeinę (na kaszel!)
Bedzie tak: kaszmir, wełna, akryl.
Czapa na główkę 56-58 cm
80 dukatow.
Jedni mają jakie białka, inni kodeinę (na kaszel!)
Bedzie tak: kaszmir, wełna, akryl.
Czapa na główkę 56-58 cm
80 dukatow.
źródło: comment_sKfen01DbM1hygBjp6jVmxK5x10pXLB0.jpg
Pobierz- 3
Udało się skończyć lampę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Kilka problemów po drodze wystąpiło, ale nic czego nie dało się przeskoczyć.
W całości wykonana ze szkła z recyklingu, szyby z drzwi oraz jednej ze starego okna xD
Następna będzie lampa - książka. Już nawet wycięta, ale zabrakło szerokiej taśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#chwalesie #diy #handmade #rekodzielo
Kilka problemów po drodze wystąpiło, ale nic czego nie dało się przeskoczyć.
W całości wykonana ze szkła z recyklingu, szyby z drzwi oraz jednej ze starego okna xD
Następna będzie lampa - książka. Już nawet wycięta, ale zabrakło szerokiej taśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#chwalesie #diy #handmade #rekodzielo
źródło: comment_E2jNEEx7noYPJDfvbo7wCWeuhsRA5Bt3.jpg
Pobierz- 21
@szklo-na-warsztacie: fajna, taka ozdobna, nie świecąca za mocno ;)
- 11
Podziękowanie dla rodziców na moim weselu. Wyszydełkowałam ich laleczki i dodałam słodkości (。◕‿‿◕。)
#handmade #rekodzielo #szydelkowanie #diy #slub #wesele
#handmade #rekodzielo #szydelkowanie #diy #slub #wesele
źródło: comment_FM7hC0H0cdar7cJwNy1aSJlCHSCMDIQb.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 76
Takie ładne Kitku nie daje pracowac...
Pytacie o ceny czapek - czapki z wełna niezależnie od rozmiaru (a niech mi tak bedzie :p) 70 pln
Mieszanki wełny z kaszmirem. O!
A
Pytacie o ceny czapek - czapki z wełna niezależnie od rozmiaru (a niech mi tak bedzie :p) 70 pln
Mieszanki wełny z kaszmirem. O!
A
źródło: comment_DCZJTpeEVlw5BOUJy3R3Dafamkm5pEG6.jpg
Pobierz- 3
@FasolaSzparagowa: smaczna tez!
konto usunięte via iOS
- 2
Mireczku i Mirabelki mam pytanie...a właściwie zastanawiam się czy i jak mam się rozliczyć z naszym szanownym urzędem...
Dziergam ponad 80 czapek w tym roku (dla domu dziecka, dla osob niepełnosprawnych z rożnych ośrodków). Nie chciałabym mieć problemów z powodu braku rozliczenia.
Nie zarabiam na tym, oddaje za friko.
Jak to ugryźć?
Dziergam ponad 80 czapek w tym roku (dla domu dziecka, dla osob niepełnosprawnych z rożnych ośrodków). Nie chciałabym mieć problemów z powodu braku rozliczenia.
Nie zarabiam na tym, oddaje za friko.
Jak to ugryźć?
źródło: comment_bv5O7418B04k3oQ2tb9JWEXAuWH4ujyo.jpg
Pobierz- 1
@NIEKONWENCJONALNA: Da ro wi zna
- 1
@Namarin: od darowizny sie podobno cos jednak płaci (info od pani ze skarbowki)
konto usunięte via iOS
- 16
Zatoki chcą mnie zabić, ale czapke trzeba dziergać...
Bedzie ładny wzorek:3
Wełna plus kaszmir
#handmade #robotkireczne #rysujzwykopem
Bedzie ładny wzorek:3
Wełna plus kaszmir
#handmade #robotkireczne #rysujzwykopem
źródło: comment_maB7vdLB8nJOUOpma2UYyGMFDuxoUkhp.jpg
Pobierz- 1
@Mlichal: a w jakim takie dają :p? Sama namazałam sobie piórem :p
- 1
konto usunięte via iOS
- 10
- 1
Poka te wzory
- 1
@nacpanazielonka: Zależy od motka, jego grubości i grubości szydełka.
konto usunięte via iOS
- 15
W przerwie flamaster i pióro.
Bedzie Czapusia.
Nie ma herbaty. Kto zrobi?
#handmade #rysujzwykopem #morze
Bedzie Czapusia.
Nie ma herbaty. Kto zrobi?
#handmade #rysujzwykopem #morze
źródło: comment_O2cRVorE919TouVXokLX34Wh5PVfB4uq.jpg
Pobierz- 1
@root8: owocowa :3
@NIEKONWENCJONALNA: dobrze, ale poproszę rękawiczki, bo jak Ci oddam herbatkę to nie będzie mnie miało co grzać w ręce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via iOS
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@They_stole_my_puzzle: wez pieska
- 1
@They_stole_my_puzzle: oj :(
konto usunięte via iOS
- 20
- 1
@Neytiri: robie polslupkami kończąc ścisłym, a czasami ślimakiem. Ale teraz bede testować splot waflowy xd
@NIEKONWENCJONALNA też robię polslupkami jakoś bardziej mi podchodza Ten splot to powinien nazywać się gofrowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 94
#pirografia #diy #rekodzielo #handmade #chwalesie #art
#alfonsmucha #artnoveau
#mar0ukscraps
Spring, Afons Mucha
Wypalanka na sklejce 40x60cm, gr.
#alfonsmucha #artnoveau
#mar0ukscraps
Spring, Afons Mucha
Wypalanka na sklejce 40x60cm, gr.
źródło: comment_LbGpuOIF7f6SQZMeKSJt9sUOvSOYWZeh.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@mar0uk masz talent, myslalas żeby robić dziary?
- 2
@88chaos-STAR: chyba za bardzo bym się bała, że komuś zrobię krzywdę na całe życie :)
konto usunięte via iOS
- 3
Włóczka dla antyszczepionkowcow.
Serio...
Ja zawsze w tych pięknych dyskusjach pytam w co drodzy anty są poubierani. Zwykle w chińskie ciuszki które czesto są srogo zanieczyszczone. Ba...w pampersach też są metale ciężkie.
Dziwie się zatem, że nie chodzą nago, wylacznie po niezaludnionych polanach :3.
A włoczki z takim znaczkiem polecam bardzo bardzo :)
Serio...
Ja zawsze w tych pięknych dyskusjach pytam w co drodzy anty są poubierani. Zwykle w chińskie ciuszki które czesto są srogo zanieczyszczone. Ba...w pampersach też są metale ciężkie.
Dziwie się zatem, że nie chodzą nago, wylacznie po niezaludnionych polanach :3.
A włoczki z takim znaczkiem polecam bardzo bardzo :)
źródło: comment_CUOGrQlN0lBxMx61PgxfK4jw9X5gdfCT.jpg
Pobierz@szklo-na-warsztacie: lepsze u tego czarnego, ten biały jak taki typowy janusz wśród kotów
- 1
- 1
@michaml9995 to jest cięte szkło owinięte specjalną taśmą do witraży. Zaraz będzie lutowane.
@Wredny_Rudzielec dotrzymują towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wredny_Rudzielec dotrzymują towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)













Wloczka, herbata, świnki (。◕‿‿◕。)
#pracbaza #handmade
źródło: comment_Gd6197DNrbQKczBibSW3MRNOcVFk0Um0.jpg
Pobierz