Udało się skończyć lampę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kilka problemów po drodze wystąpiło, ale nic czego nie dało się przeskoczyć.
W całości wykonana ze szkła z recyklingu, szyby z drzwi oraz jednej ze starego okna xD

Następna będzie lampa - książka. Już nawet wycięta, ale zabrakło szerokiej taśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#chwalesie #diy #handmade #rekodzielo
szklo-na-warsztacie - Udało się skończyć lampę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Kilka problemów po drodze...

źródło: comment_E2jNEEx7noYPJDfvbo7wCWeuhsRA5Bt3.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczku i Mirabelki mam pytanie...a właściwie zastanawiam się czy i jak mam się rozliczyć z naszym szanownym urzędem...

Dziergam ponad 80 czapek w tym roku (dla domu dziecka, dla osob niepełnosprawnych z rożnych ośrodków). Nie chciałabym mieć problemów z powodu braku rozliczenia.
Nie zarabiam na tym, oddaje za friko.

Jak to ugryźć?
N.....A - Mireczku i Mirabelki mam pytanie...a właściwie zastanawiam się czy i jak ma...

źródło: comment_bv5O7418B04k3oQ2tb9JWEXAuWH4ujyo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Włóczka dla antyszczepionkowcow.
Serio...
Ja zawsze w tych pięknych dyskusjach pytam w co drodzy anty są poubierani. Zwykle w chińskie ciuszki które czesto są srogo zanieczyszczone. Ba...w pampersach też są metale ciężkie.
Dziwie się zatem, że nie chodzą nago, wylacznie po niezaludnionych polanach :3.

A włoczki z takim znaczkiem polecam bardzo bardzo :)
N.....A - Włóczka dla antyszczepionkowcow.
Serio...
Ja zawsze w tych pięknych dyskusj...

źródło: comment_CUOGrQlN0lBxMx61PgxfK4jw9X5gdfCT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach