wpisy
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Pupak nie, założenie jest, że wszystko będzie się trzymać na lutach, bez żadnych ramek, profili. Skoro szkatułki i serwetniki mogą, to stojąca lampka chyba też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy prostopadłościan, dwie ścianki jak widać, a dwie tylko przezroczyste/fakturowane, węższe. Wszystkie miały być takie jak widać, ale zarżnąć się można na tych drobiazgach. Następnym razem będzie mniej, a większe ;)
No ale na razie ta trzeba skończyć.
Na razie robimy to w warunkach domowych, warsztat dopiero w bólach urządzam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co robiłeś? :>
No ale na razie ta trzeba skończyć.
Na razie robimy to w warunkach domowych, warsztat dopiero w bólach urządzam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co robiłeś? :>
konto usunięte via iOS
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@WINOGROON: po prostu nie właz na moje wpisy. Bedzie Ci w zyciu lżej. Pozdrawiam
konto usunięte via Android
- 1
@NIEKONWENCJONALNA ja natomiast nie pozdrawiam
konto usunięte via iOS
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 3
@NIEKONWENCJONALNA: Suwalszczyzna.
Póki co niestety nie możemy ze względu na pracę niebieskiego, ale po 2-3 latach jak będzie wykwalifikowany to będzie mógł prosić o przeniesienie do oddziału w Gdańsku. ;)
Póki co niestety nie możemy ze względu na pracę niebieskiego, ale po 2-3 latach jak będzie wykwalifikowany to będzie mógł prosić o przeniesienie do oddziału w Gdańsku. ;)
konto usunięte via iOS
- 31
Dlaczemu moje wpisy znikaja?
Pozdrawiam Rickiem :3.
#zeby #rickandmorty #handmade #szydelkowanie #seriale
Pozdrawiam Rickiem :3.
#zeby #rickandmorty #handmade #szydelkowanie #seriale
źródło: comment_wUQJ26Maf9lOgqBFxk7LdvYzECJSq1U5.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 35
- 1
- 1
@NIEKONWENCJONALNA: dałbym różowej :D
- 1871
Z racji tego, że na pewno macie już dość wszystkich wpisów o wykop party robię #rozdajo - jeden z breloków ze zdjęcia do wylosowania dzisiaj do 18 - wysyłka na mnie, tylko patosteamy nie biorą udziału - kij wam (celowo z małej litery #pdk) w oko dzbany.
Ogarnąłem już miejsce do spania w Poznaniu, w tym tygodniu czeka mnie jeszcze dokończenie ok 200 breloków, gotowy na #
Ogarnąłem już miejsce do spania w Poznaniu, w tym tygodniu czeka mnie jeszcze dokończenie ok 200 breloków, gotowy na #
źródło: comment_YdWhkmlASZ3dt9UU8qG0tfdKzmTCi1zR.jpg
Pobierz- 31
Tak, one też trochę świecą :)
źródło: comment_12ZEhNhodwbGrjRMXgXbMf2skUjYQ0lg.jpg
Pobierz- 0
@cypisek84 ok dzięki, na pewno tam zajrzę
W Pasmanterii Bocian (jest w Leclercu i chyba również w Tesco) nie ma.
Najtańszy będzie sznurek wędliniarski. Kilkanaście złotych, znajdziesz na Allegro.
W Lublinie nie trafiłam na sklep/stoisko z szerokim wyborem sznurków.
Najtańszy będzie sznurek wędliniarski. Kilkanaście złotych, znajdziesz na Allegro.
W Lublinie nie trafiłam na sklep/stoisko z szerokim wyborem sznurków.
- 1696
konto usunięte via iOS
- 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
@NIEKONWENCJONALNA: to te słynne obrączki na sisiorka?
- 1
Mozg mi nie działa. Narysuj to xd
Grają już Last Christmas czy to jeszcze za wcześnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Instagram
#kiciochszyje <— tag do obserwowania
#tworczoscwlasna #handmade #rekodzielo
#kiciochszyje <— tag do obserwowania
#tworczoscwlasna #handmade #rekodzielo
źródło: comment_eQ3gNJ1MPceVABSclCbVQqwrHedGkFav.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1636
Czas na obiecane #rozdajo zimowej czapeczki wykonanej z wełny i akrylu (obwód czapeczki to 56-58 cm).
1. Przedmiotem wygranej jest zimowa czapka z wełną 56/58 cm.
2. Losowanie jutro (14.10.2018) o godzinie 21 - wystarczy zostawić plusik :33
3. Wysyłka we wtorek :333
Bawcie
1. Przedmiotem wygranej jest zimowa czapka z wełną 56/58 cm.
2. Losowanie jutro (14.10.2018) o godzinie 21 - wystarczy zostawić plusik :33
3. Wysyłka we wtorek :333
Bawcie
źródło: comment_miNhfuy1hKmLAjTLua7ypyFpX0WIfRR9.jpg
Pobierz- 24
Wzorek z bliska :3
źródło: comment_bXSBBBRNepFtJybY9jOY61oFBKOHx1Bu.jpg
Pobierz@NIEKONWENCJONALNA: Fajna bombelmyca
konto usunięte via iOS
- 12
Chyba zrobie drugiego konika. Bo po co spac czy seriale oglądać...
#amigurumi #konie #szydelkowanie #handmade
#amigurumi #konie #szydelkowanie #handmade
źródło: comment_WCq0bTXWZFY8Ekc1PzljADwN1E7Z5W6I.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@radekrad: uczy sie chodzić
konto usunięte via iOS
- 168
- 4
@Babazkebaba: moze wiązana lub takaż klipsem do kurteczki xd
@NIEKONWENCJONALNA: oooo to jest myśl może wytrzyma dwa sezony :p
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 82
Chyba udziergam jeszcze kilka, albo zrobię takiego w formacie xxl i będę zabierać go ze sobą wszedzie. O!
#starwars #gwiezdnewojny #handmade #diy #szydelkowanie
#starwars #gwiezdnewojny #handmade #diy #szydelkowanie
źródło: comment_JBZBGSKH6YBfwVgSlqDHwyTzIGA4u5kK.jpg
Pobierz@NIEKONWENCJONALNA: czemu mu wydziergałaś pomidora na brzuszku?
- 2
@Artron: Dziekuje :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 11
Zamówiona przez ośmiolatka..
Zgodnie z rysunkiem :D
#czapka #zimowaczapa #handmade #diy #z-------------j
Zgodnie z rysunkiem :D
#czapka #zimowaczapa #handmade #diy #z-------------j
źródło: comment_Lr16nXlw0Nnp7D6578RmN5WvYlYZeiqQ.jpg
Pobierz- 2
@ElCidX: zabrali
- 1
(ʘ‿ʘ)




















Dzierganie sweterka :p
#morze #gdynia #handmade
źródło: comment_D9lCx0hP41TeWHqL4I3PqwAJ5FlkKAh6.jpg
Pobierz