Chińczycy z okazji chińskiego nowego roku mają zmniejszone o połowę koszty ulepszania kart do wersji premium.
Mam nadzieję, że nam też dadzą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greemote: Był PTR i pewnie tak mniej-więcej będzie wyglądał patch. Ale nawet gdyby nie było zupełnie jakiegokolwiek info to co to zmienia? Nie możesz siedzieć, analizować zmian i układać talii pod przyszłego patcha? Raczej mało kto tak robi.

Śmiesznie jest dopiero, gdy wychodzi patch i dalej nie ma patchnotów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kamilm119: Tak, o 15.00 dostaniesz nagrody za poprzedni sezon ( w zależności na jakiej randze zakończyłeś ostatni sezon ) i zaczynasz od początku. Przydzielą ci też połowę punktów MMR, które zdobyłeś ostatnio. Czyli, jeżeli skończyłeś na 4000 MMR to dzisiaj zaczniesz z 2000 MMR.
  • Odpowiedz
Zacząłem grać w gwinta po półrocznej przerwie (choć tym razem wreszcie na swoim komcie) i mam jeden problem: mam mało kart. Dałby ktos propozycje jakiejs sensownej talii na poczatek?
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eru_iluvatar: Na Twoim miejscu wybrałbym deck, którym chcę grać. Powsadzał karty, jakie mam do dyspozycji, a potem powoli deck ulepszał, craftując goldy i silvery. Sporo zależy od tego, jak wygląda Twoja kolekcja. Jeśli np. masz dobre karty Skellige, to może od Skellige warto by zacząć. Pograsz kilka tygodni, otworzysz masę beczek i będziesz miał większe pole manewru.
  • Odpowiedz
@FotDK: Dokładnie tak, uczestnictwo w turniejach to zbyt ważna kwestia by pozostawiać je tylko umiejętnościom, które poprzez nierówną dystrybucję, uniemożliwia słabszym graczom dostanie się do Top graczy. I to Państwo powinno zapewnić każdemu graczowi równy dostęp do uczestnictwa. TURNIEJE PRAWEM, NIE TOWAREM
  • Odpowiedz
@epi: w Gwicie takie sytuacje raczej są mnie spotykane, bo jednak ten poziom gracza, wyczucie czasu, znajomość talii daje przewagę. Jedyna sytuacja na którą nie ma się wpływu to dobór kart na początkach rundy, ale decki które odpowiednio się odchudzają nie mają raczej z tym problemu
  • Odpowiedz
Heartstone, Gwint czy TES Legends, która z tych karcianek najfajniejsza? Grałem w Gwinta w Wiedźminie 3 i bardzo mi się podobał. Raczej nie będę wydawał prawdziwych pieniędzy na karty.
#gry #gwint #hearthstone #teslegends
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szajs To jeśli Ci się podobał to graj w gwinta. Z tego co wiem to grind tam dużo łatwiejszy niż w Hs'ie, w tym drugim trzeba się sporo nagrać, żeby mieć dużą kolekcję
  • Odpowiedz
Chyba nie ma co liczyć, że jutro z patchem dodadzą arenę(,)

czytając forum gwinta można dostać czasem raka od durnych pomysłów

''Proponuję aby została wprowadzona możliwość ofiarowania remisu przeciwnikowi w przypadku gdy ten już spasuje w 3 rundzie, a my mamy przewagę.
Żaden z graczy nie traciłby oraz nie zyskiwał punktów
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpaceMonkey: przetłumacz to na angielski wrzuć na reddita i już wiesz skąd Redzi biorą pomysły do balansowania gry ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio, w każdej grze jest pewien procent debili i trzeba z tym się pogodzić. Na fb jest grupa gwinta, dzień w którym nie postu u nerf jakiejś karty dniem straconym xD. Mało kto pisze o tym żeby dać jakimś kartom buffy/reworki żeby
  • Odpowiedz
Sporo ludzi narzeka na duży poziom trudności w uzyskaniu GM.

Można by to zostawić, ale zlikwidować Pro Laddera i ta ok. 50-tka osób, które zdobędą GM mogłaby iść z automatu do kwalifikacji do turniejów.

Problem krótkiego sezonu by się zminimalizował a poziom Gm byłby adekwatny.

#gwint
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: Ludzie nie mają czasu / umiejętności żeby wbić GM a chcą dostępu do pro laadera, gdzie żeby się liczyć trzeba zagrać miniumum 400 gier w sezonie, a topka robi 1000 - 2000. Zostawmy pro laadera pro graczom.

Coraz bardziej doskwiera to że nie ma areny albo innych trybów typowo dla zabawy. Wprowadzą arenkę to ludzie się tam przeniosą i trochę uspokoi się płacz o pro laddera

  • Odpowiedz
Najgorsza ta gra co zrobiła to usunięcie nienaruszalności złotych kart, resztę wybaczam #gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem że był już o to post ale czym wbić 20 rangę bo dotąd nigdy mi się nie udało.tylko nie krasnale czy nekkery
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach