Jak Mirki idzie wbijanie rangi? Ja jak na razie wbiłem z 8 na 14. W tym sezonie planuje wbić noobową 21 a może nawet to 10 000 xD

#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie wbiłem poszczególne rangi w sezonie stycznia a nie dostałem ramek ani tytułów, one są rozdawane dopiero później czy ja mam jakiś błąd. Do tego widzę, że niektórzy w ramkach mają ich 54 a ja 51, nie mam tego piwka i smoka jak można było je zdobyć?
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co oni mają z tym zmienianiem nazw kart przy każdej możliwej aktualizacji?

Susza to teraz "Sirocco z Korath" - kto będzie używał tej nazwy xD

Klątwa brzydoty, to klątwa umy - tu trochę rozumiem

Alghula
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shomon: Obczaj sobie kanał na YouTube Repelmer, typ gra praktycznie samymi deckami spoza mety, które nie dość, że sprawiają wiele frajdy, to całkiem się sprawdzają.
  • Odpowiedz
@kmornick: Eredin, Ciri: Nova, Caranthir, Yennefer:Klatwy (mozna wymienic na cos innego, mi pomaga), Geralt: Igni

Kuchta, Przadka, Szepciucha, Przeraza, Runa potworów, Gniazdo Potworow

x2 wszystko: Jezdziec Gonu, Wojownik Gonu, Utopiec, Archespor, Barbegazi, Ogar dzikiego gonu, lodowy troll, trzaskajacy mroz
  • Odpowiedz
Dlaczego oni wszystko tak strasznie skracaja, rozumiem ze ramke sezonowa powinien miec kazdy skoro sa takie wymagania - troche naplucie na graczy ktorzy byli regularnie w topce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint
Grając na dotykowym ekranie, można spasować przeglądając zagrane karty lub cmentarz. Już trzeci raz się tak zrobiłem w wała w ostatniej rundzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to normalne, że np. w hearthstonie moja karta graficzna ma temp. około 50 stopni, a w gwincie 80?

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: Była problemem który rozwiązali zmieniając trzęsienie. Gdy rozwiązali to zmieniając coś w Itlinie to @Pally i ja zarobilibyśmy sobie więcej skrawków bo posiadamy akurat po dwie sztuki. O to chodziło. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz