Mam pytanie wbiłem poszczególne rangi w sezonie stycznia a nie dostałem ramek ani tytułów, one są rozdawane dopiero później czy ja mam jakiś błąd. Do tego widzę, że niektórzy w ramkach mają ich 54 a ja 51, nie mam tego piwka i smoka jak można było je zdobyć?
#gwint
#gwint






















#gwint