O cholera, ale miałem partię. Szkoda że nie jestem znanym streamerem, wysłałbym twitcha do play of the month ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gram sobie spokojnie eksperymentalnymi elfami pod wielokrotne palenie pożogą, kontra szpiedzy nilfgaard, również z modyfikacjami, o czym póżniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ostatnia runda, po około 100 pkt na stole u każdego, po 4 karty każdy. U mnie ostał się krag zywiołów, uma, Shiruu, Elf strzelający 3+1. Obaj wcześniej
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@irecky fajnie się to czyta a jeszcze bardziej chce zobaczyć, ale jedna uwaga, karta którą nazywasz "krąg żywiołów" nazywa się "krąg przywołań" ;) i to prawdopodobnie ostatnie godziny gdy będziemy spotykać ją na laaderze po patchu straci na popularności ;)
  • Odpowiedz
Ja tam myślę, że jutro wprowadzą arenę i może poprawią wygląda cmentarza/wybory kart. Wskazywać by mogło na to właśnie opóźnienie, bo jednak zwykła zmiana cyferek przy kartach i mechaniki szpiegów nie powodowałaby problemów technicznych zwłaszcza, że na ptr wszystko śmigało.
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CDPR to jednak amatorzy
miał być hype jest rozczarowanie
zamiast wielu widzów na twitch
nikt tego nie transmituje
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach