Eeej... ale wiecie, że te "przecieki" to tak naprawdę kompilacja artów, które nie zostały wykorzystane do tej pory. Wszystkie są publicznie dostępne na wszelkiej maści stronach typu Deviantart, Behance, ArtStation i portfolio artystów mniej lub bardziej współpracujących z CDPR. Niektóre z nich już były wykorzystane do innych celów. Po prostu jeden człowiek zebrał je do kupy, a pelikany łykają to jako przecieki i już wymyślają nowe frakcje.
#gwint
MartinCh - Eeej... ale wiecie, że te "przecieki" to tak naprawdę kompilacja artów, kt...

źródło: comment_85tsXrEJ9O0EBpXHGZioQu7xxUymBeb3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Niekoniecznie, musisz mieć sporo szczęścia żeby wylosować karty z kilku frakcji które ze sobą współgrają. ( dla przykładu Henselt + Nekker Wojownik ) Dlatego umożliwili losowanie kart z całej puli, dla różnorodności. Dużo kart jest martwa lub bardzo słaba, jeżeli nie kombi się z innymi.
  • Odpowiedz
@epi: dokładnie na tym polegają arenki/draft żeby talia była totalną loterią. Czasami trochę się podenerwujesz że przeciwnik dostał więcej złotych kart, czasami ty będziesz w lepszej sytuacji ;)

Draft jest do zabawy, oglądania na streamach i w różnych kompilacjach najlepszych momentów a nie do gry "na poważnie" Jeżeli masz się denerwować że dostaniesz "gównianą" talię to nie ma sensu tego włączać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny PTR ( który potrwa do poniedziałku ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla nieobytych:

To enter the test realm, you have to be logged in via GOG Galaxy client. Click “MORE” (next to the PLAY button) and choose “Settings”. Switch the Beta Channels to “on” and then choose “OBT PTR” channel. You can start playing right after the new build is downloaded."

#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pally i jak przegrasz coina w talii która nie gra szpiega to pozostaje Ci się modlić żeby przeciwnik go nie miał a jak trafisz na Skellige z Olgierdem i Morkvargiem to przegrane pierwszej rundy oznacza że nie masz żadnej możliwości żeby odrobić kartę.... Zajebista zmiana.
  • Odpowiedz
@epi

a swoją droga to i tak mało tych nerfów krasnali, miałem nadzieje, ze coś zrobią z barclayem, paulie i hattorim (,)


To szukasz rozwiązania w złym miejscu, problemem jest Harcownik który ulepsza zamiast wzmacniać i jego combo z tymi kartami, a nie one same w sobie
  • Odpowiedz
@soltysek: Zbyt mały nerf dla Iorvetha i trzęsienia ziemi. Cieszy niewielki buff dla Seltkirka, chociaż w porównaniu z Iorvethem nadal jest żartem, a nie złotą kartą. Najciekawsza zmiana to chyba ta ze zdradą. Ciekawe, czy będzie lepsza niż obecnie.
  • Odpowiedz
@jestemmimas: Wystarczy wygrać jedną grę wygraną frakcją. Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymasz ramkę to albo grasz Nilfgaardem albo wygrywasz 30 gierek potworami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gwint dagona i unseen eldera można tylko stworzyć czy jest w nagrodzie za robienie jakichś wyzwań?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: @greemote zrobił ostatnio bardzo fajnego mema
https://www.wykop.pl/wpis/29470179/wiem-ze-troche-pozno-ale-dopiero-teraz-mi-to-przys/
Zapytałem się czy mogę przetłumaczyć i wrzucić na reddit
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/7t7zoj/how_things_in_cdpr_are_going/
Nie spodziewałem się, że aż tyle upvotów z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chyba nawet przebije inny mem który zrobiłem kiedyś tam https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6n9unq/you_vs_the_guy_she_tells_you_not_to_worry_about/ )
  • Odpowiedz
Kruci trafiłem chyba na jakiegoś buga( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rzuciłem igni na rząd gdzie najsilniejsze byłe 2 karty po 23 punkty, a geralt spalił tylko jedną.
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach