Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Co by nie mówić o balansie, to artyści zdają się być co raz lepsi w tym co robią
https://imgur.com/a/sZH5X
#gwint
https://imgur.com/a/sZH5X
#gwint
To mi wygląda na nowego Jaskra, według mnie ta postać ma zdecydowanie za mało kart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
źródło: comment_YGjaZ4yU0J7Ery9wbnZGkJwlF52fLhG7.jpg
Pobierz- 11
@leedss Wyrwałem chwasta.
Ciekawe...
#gwint
#gwint
źródło: comment_ClO5IBNQwzw44uNgo9xWh8gUytb37i4m.jpg
Pobierz- 1
@epi: Niekoniecznie, musisz mieć sporo szczęścia żeby wylosować karty z kilku frakcji które ze sobą współgrają. ( dla przykładu Henselt + Nekker Wojownik ) Dlatego umożliwili losowanie kart z całej puli, dla różnorodności. Dużo kart jest martwa lub bardzo słaba, jeżeli nie kombi się z innymi.
- 2
@epi: dokładnie na tym polegają arenki/draft żeby talia była totalną loterią. Czasami trochę się podenerwujesz że przeciwnik dostał więcej złotych kart, czasami ty będziesz w lepszej sytuacji ;)
Draft jest do zabawy, oglądania na streamach i w różnych kompilacjach najlepszych momentów a nie do gry "na poważnie" Jeżeli masz się denerwować że dostaniesz "gównianą" talię to nie ma sensu tego włączać
Draft jest do zabawy, oglądania na streamach i w różnych kompilacjach najlepszych momentów a nie do gry "na poważnie" Jeżeli masz się denerwować że dostaniesz "gównianą" talię to nie ma sensu tego włączać
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kolejny PTR ( który potrwa do poniedziałku ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla nieobytych:
To enter the test realm, you have to be logged in via GOG Galaxy client. Click “MORE” (next to the PLAY button) and choose “Settings”. Switch the Beta Channels to “on” and then choose “OBT PTR” channel. You can start playing right after the new build is downloaded."
#gwint
Dla nieobytych:
To enter the test realm, you have to be logged in via GOG Galaxy client. Click “MORE” (next to the PLAY button) and choose “Settings”. Switch the Beta Channels to “on” and then choose “OBT PTR” channel. You can start playing right after the new build is downloaded."
#gwint
Szpiedzy nie będą się odpalać po 1 rundzie, burza powiedział że to fake news.
#gwint
#gwint
@Pally i jak przegrasz coina w talii która nie gra szpiega to pozostaje Ci się modlić żeby przeciwnik go nie miał a jak trafisz na Skellige z Olgierdem i Morkvargiem to przegrane pierwszej rundy oznacza że nie masz żadnej możliwości żeby odrobić kartę.... Zajebista zmiana.
- 1
@Pally: no to teraz coinflip będzie nie do odwrócenia, świetnie...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@epi
To szukasz rozwiązania w złym miejscu, problemem jest Harcownik który ulepsza zamiast wzmacniać i jego combo z tymi kartami, a nie one same w sobie
a swoją droga to i tak mało tych nerfów krasnali, miałem nadzieje, ze coś zrobią z barclayem, paulie i hattorim (╯︵╰,)
To szukasz rozwiązania w złym miejscu, problemem jest Harcownik który ulepsza zamiast wzmacniać i jego combo z tymi kartami, a nie one same w sobie
@soltysek: Zbyt mały nerf dla Iorvetha i trzęsienia ziemi. Cieszy niewielki buff dla Seltkirka, chociaż w porównaniu z Iorvethem nadal jest żartem, a nie złotą kartą. Najciekawsza zmiana to chyba ta ze zdradą. Ciekawe, czy będzie lepsza niż obecnie.
czy zauważył ktoś, że Letho Królobójca nie niszczy Królowej Krabopająków? wydaje mi się, że to bug
#gwint
#gwint
- 1
#gwint Czy Cahir wskrzesi naszego własnego Uzurpatora?
To jak to jest z tą bitwą frakcji? Trzeba wygrać ileś tam gier, żeby dostać ramkę zwycięskiej?
#gwint
#gwint
- 0
@jestemmimas: Wystarczy wygrać jedną grę wygraną frakcją. Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymasz ramkę to albo grasz Nilfgaardem albo wygrywasz 30 gierek potworami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
@shilkax a co , jak sie okaze ,ze nagle wiekszosc bedzie chciala miec ramke potworow ,i zagra 30 gier potworami , skutkiem czego potwory wygraja wojne ? xD
- 4
Ale mnie ten #gwint w-----a. Odbijam się między 3500 i 4000 mmr od kilku dni...
#gwint dagona i unseen eldera można tylko stworzyć czy jest w nagrodzie za robienie jakichś wyzwań?
- 2
- 1
konto usunięte via Android
- 5
@ZdepresowanyKot Nie nie, to tłumaczenie @ejadaz689 - zapytał mnie, czy może przetłumaczyć i wrzucić na reddit, a ja wyraziłem zgodę. Widziałem i mnie cieszy, że ludziom aż tak się spodobało :D
@Queltas: @greemote zrobił ostatnio bardzo fajnego mema
https://www.wykop.pl/wpis/29470179/wiem-ze-troche-pozno-ale-dopiero-teraz-mi-to-przys/
Zapytałem się czy mogę przetłumaczyć i wrzucić na reddit
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/7t7zoj/how_things_in_cdpr_are_going/
Nie spodziewałem się, że aż tyle upvotów z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chyba nawet przebije inny mem który zrobiłem kiedyś tam https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6n9unq/you_vs_the_guy_she_tells_you_not_to_worry_about/ )
https://www.wykop.pl/wpis/29470179/wiem-ze-troche-pozno-ale-dopiero-teraz-mi-to-przys/
Zapytałem się czy mogę przetłumaczyć i wrzucić na reddit
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/7t7zoj/how_things_in_cdpr_are_going/
Nie spodziewałem się, że aż tyle upvotów z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chyba nawet przebije inny mem który zrobiłem kiedyś tam https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6n9unq/you_vs_the_guy_she_tells_you_not_to_worry_about/ )
Kruci trafiłem chyba na jakiegoś buga( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rzuciłem igni na rząd gdzie najsilniejsze byłe 2 karty po 23 punkty, a geralt spalił tylko jedną.
#gwint
Rzuciłem igni na rząd gdzie najsilniejsze byłe 2 karty po 23 punkty, a geralt spalił tylko jedną.
#gwint
- 2
- 0
@chrsec: Harald vs Eithne


















#gwint
źródło: comment_85tsXrEJ9O0EBpXHGZioQu7xxUymBeb3.jpg
Pobierz