Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie grałem 2 dni i dziś po zalogowaniu miałem tylko jedno zadanie. Wcześniej nie było tak, że dostawało się jedno zadanie dziennie i przechodziły na kolejne dni?

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3. Jeżeli frakcja, którą wesprzesz wygra Pojedynek, otrzymasz reprezentującą jej kolory ramkę oraz 100 Pyłu Meteorytowego.

4. Najbardziej lojalni dowódcy, którzy w trakcie wyzwania wesprą swoją frakcję zwyciężając co najmniej 30 potyczek, otrzymają ramkę swojej frakcji nawet jeśli ostatecznie przegra ona w Pojedynku.


Małe zmiany w pojedynku frakcji.
https://www.playgwent.com/pl/news/14231/aktualizacja-powracaja-pojedynki-frakcji
#gwent #gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImbaChobo: I data końcowa to czwartek, 1 lutego. Chyba ją przesunęli. I dobrze, bo inaczej ciężko byłoby zrobić 30 potyczek.

Ogólnie zmiana IMHO na plus, jedyny problem jaki widzę, to że się wypstrykają z ramek albo kiedyś będzie problem, bo będzie można dostać drugą taką samą.
  • Odpowiedz
Do listy rzeczy, które nie działają w Gwincie tak jak zdawałoby się, że powinny działać można dopisać kolejną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wincm: Tak, teoretycznie gdyby Borkh był na zwarciu to powinien najpierw on spalić, a dopiero potem Sukkub przeciągnąć. Ale jak się okazuje istnieje jakiś dziwny wymiar poza planszą, który pozwala przeciągnąć największą jednostkę i uniknąć spalenia, co jest optymalnym zagraniem.
  • Odpowiedz
To już przesądzone że NG wygra ? Bo wujek Janusz nie wie na kogo postawić, zwłaszcza że ma przerwę od #gwint. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dojechałem wszystkie nekkery przeciwnika, który grał oczywiście pożerką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zbuffował i sklonował go ani razu i chyba się popłakał dzieciaczek. Prawdopodobnie wykorzystał jakiś bug i nie zaliczyło wygranej gierki... Szkoda, że nie zrobiłem screena może by dostał bana, a nicku nie pamiętam ( ͠° °)
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cholera granie jedną kartą w gwint nudzi się po jakiś czasie. A a beczki dzienne tylko te same karty rzucają.
Bez kasy nie ma wygrasy
#gwint
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekam na koniec sezony narazie stoję z jedna talią na 10tej randze i nie idzie dalej. Zostaje często skontrowany na moje krasnale.


@oscarus: Eee, stanąłeś na 10 randze i to krasnalami, które są obecnie jedną z najmocniejszych talii? (Domyślam się, że nie masz jej optymalnej, ale mają również mocne brązy, które są tanie). Coś robisz źle i to bardzo źle. Przecież na 10 randze nie da się stanąć, tam się
  • Odpowiedz
Zauwazylem ze ostatnio strony z deckami do Gwinta strasznie kuleja. Nie to zebym z tego nie korzystal, chociaz staram sie grac wlasnymi taliami, to co raz mniej wychodzi nowych deckow wartych uwagi. Ludzie uprali sie, ze alchemia Nilfgaardu i krasnale Brouvera to szczyt wszystkiego i w ogole OP i jestem najlepszy na swiecie a generalnie ladder kreci sie wlasnie w przeremblu tych dwoch frakcji. Jak w HS mamy Highlandera i Cube'a to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"NAGRODY OGÓLNE ZA OGLĄDANIE GWINTA NA TWITCHU
(wymagania, które muszą spełniać streamy na Twitchu żeby nagradzać widzów znajdziesz w FAQ)"

A ja w FAKU nic nie widzę odnośnie kanałów na twitch, ktoś może wyjaśnić jakie to kanały ?
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A propo JJpasaka to mimo permabana może grać dalej mecze ze znajomymi(czyli moglby np zapisywac sie do turnieji i grac w nich) i może kupować beczki za pieniądze xDDD
Oni nawet kogoś zbanować porządnie nie potrafią xD
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz to już wiem dlaczego tak się opóźniają patche i łatanie bugów jeśli zajmują się serwisami społecznościowymi. Ciekawe czy mirko też przeglądają ( ͡º ͜ʖ͡º)

Can we all stop hating on xXx for a moment? I mean, yes, he is a colossal fake cunt, moneysucking parasite, and selfish prick. But he is one of the few representations of the gay community in gwent.


#gwint #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rushsaint: Że obaj gracze mają w 3. rundzie "nazistowskie" 88? Ja już sporo gram, a takiej sytuacji nie kojarzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast jeśli chodzi Ci o remis, to zdarza się całkiem często, podwójny remis należy do większych rzadkości, ale przy dłuższym stażu też można trafić.
  • Odpowiedz
@epi: przecież to by kompletnie uwaliło ten archetyp. Ludzie płaczą bo teraz w końcu odkrywka zrobiła się grywalna, taki Unicorn Morvran trochę to zawsze było, a teraz ma potencjał i jest całkiem fajną talią po prostu
  • Odpowiedz
@oscarus: Jeśli gra ma sprawnie i szybko łączyć w pary do pojedynków, to obecny system jest najlepszy z możliwych. Bierze bowiem pod uwagę tylko MMR (rozgrywki casualowe mają ukryty MMR, ale on tam jest) i na jego podstawie dobiera przeciwników. Jeśli chciałoby się do tego dorzucać kolejne warunki, takie jak poziom, posiadane karty, czy jeszcze coś innego, to niestety zaowocowałoby to wzrostem średniego czasu oczekiwania na grę.
  • Odpowiedz