Tanio sobie policzyli za arenę - obawiam się, że niewielu ludzi będzie kupować wejścia za dolary. Czasem się zastanawiam, czy CDPR wychodzi na swoje przy grze tak bardzo przyjaznej dla f2p.
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartleby: Możliwe, że dzięki kampaniom się utrzymają.
Stawiam, że po prostu po jakimś czasie zmienią system na mniej przyjazny, ludzie się podburzą, po jakimś czasie zapomną i będzie git.
  • Odpowiedz
Oglądam właśnie z opóźnieniem stream z nowego trybu. Czekałem bardzo na draft. Jak tylko zaczęli wybierać karty powiedzieli, że losowe karty do wyboru mogą być premium niezależnie od kolekcji. Tryb draftu zazwyczaj charakteryzuje się tym, że losuje z całej puli ale ich rozwiązanie co do premium zupełnie mi się nie podoba. Zdecydowanie preferuje to w HS, gdzie jeśli posiadasz złotą kartę to w arenie dostajesz również złotą, a jeśli masz cały złoty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Rusathagu jestem za szczególnie, że też zachęci to do ulepszania kart nie granych w ranked
Ale bez przesady, że już skopali jak to jeszcze w ogóle nie wyszło :>
  • Odpowiedz
Fajne. To znaczy ja się pewnie będę trzymał z daleka od tego trybu bo średnio lubię areny w karciankach, ale ta muzyczka i tło, i kolory robią klimacik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serca z Kamienia miały świetny klimat i fabułę, a Gaunter to już w ogóle jedna z lepszych postaci w Wiedźminie, więc cieszę się że postanowili zrobić tryb z nim powiązany. Jeszcze jakby mówił coś do nas
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greemote: dokładnie o to chodzi w arenie ;) to jest tryb do zabawy, robienia klipów na twichu i kompilacji najśmieszniejszych zagrań.

Do grania competitive masz rankedy albo jeszcze bardziej pro laader (chociaż nie zawsze ;) )
  • Odpowiedz
czym tu grać? stare swimowe cursed sk zaprowadziło mnie do 9 rangi, ale to chyba kres możliwości ;/ #gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem nie dawno do gry, podział na jednostki zasięgowe itp został zlikwidowany? Wytłumaczy mi ktoś jak to teraz wygląda?
#gwint
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gensiorek Czyli ładujesz jednostki w jeden rząd bo i tak można wybrać igni który spalić? Mahakhamski dwójniak, zatrute ale, każde zagrożenie i korzyść mają znaczenie dla ustawienia. Wszystko jest po coś :)
  • Odpowiedz
Niesamowicie przyjemnie mi się gra NG alchemy z Jankiem i Tojadem, gdzie mamy praktycznie 5 złotych kart
#gwint ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: @Queltas: zwykłe alchemy tylko, że pewnie Janek zamiast Runy, a Tojad zamiast Vilgeforza.
Ja gram klasycznym alchemikiem i właśnie przed chwilą rozniosłem w pył wersję z Jankiem i Tojadem.
Jak dla mnie wersja Janek/Tojad jest gorsza, bardzo łatwo ją obejść i jest o wiele mniej ''konsekwentna''.
No ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: Po ostatnim sezonie nauczyłem się że gracze st to oportuniści bez honoru, nawet na causalach musieli grać tym ścierwem, a Cesarstwo Nilfgaardu? To co innego? Kultura, cywilizacja, pełen profesjonalizm i zorganizowanie.
  • Odpowiedz
New game mode coming to GWENT

CD PROJEKT RED, creators of The Witcher series of games, invite media and gamers to watch the upcoming GWENT developer stream, where a new way to play The Witcher Card Game will be announced.

The stream will take place this Tuesday, February 13th, 9:00 PM CET on the official CD PROJEKT RED Twitch channel.

Also
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opłaca się już tworzyć jakieś decki czy poczekać jeszcze te kilka dni na stabilizację mety
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach