Oglądam właśnie z opóźnieniem stream z nowego trybu. Czekałem bardzo na draft. Jak tylko zaczęli wybierać karty powiedzieli, że losowe karty do wyboru mogą być premium niezależnie od kolekcji. Tryb draftu zazwyczaj charakteryzuje się tym, że losuje z całej puli ale ich rozwiązanie co do premium zupełnie mi się nie podoba. Zdecydowanie preferuje to w HS, gdzie jeśli posiadasz złotą kartę to w arenie dostajesz również złotą, a jeśli masz cały złoty
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
@soltysek: Każdy, kto jest trochę bardziej rozgarnięty od średnio inteligentnego szympansa i ma 150 złota. xD
- 1
Fajne. To znaczy ja się pewnie będę trzymał z daleka od tego trybu bo średnio lubię areny w karciankach, ale ta muzyczka i tło, i kolory robią klimacik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serca z Kamienia miały świetny klimat i fabułę, a Gaunter to już w ogóle jedna z lepszych postaci w Wiedźminie, więc cieszę się że postanowili zrobić tryb z nim powiązany. Jeszcze jakby mówił coś do nas
- 2
@SpaceMonkey: w aktualnym buildzie na PTR, to się jeszcze może zmienić
- 2
@soltysek: xD
źródło: comment_qk4QEIAYRM9OcBCf5SVwgEcSOQNLPaAh.jpg
PobierzDo du... Stream
#gwint
#gwint
losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu
#gwint
#gwint
- 0
@Greemote: dokładnie o to chodzi w arenie ;) to jest tryb do zabawy, robienia klipów na twichu i kompilacji najśmieszniejszych zagrań.
Do grania competitive masz rankedy albo jeszcze bardziej pro laader (chociaż nie zawsze ;) )
Do grania competitive masz rankedy albo jeszcze bardziej pro laader (chociaż nie zawsze ;) )
- 0
@soltysek: Wiem wiem, niczego jeszcze nie hejtuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu tej losowości jest więcej, niż się spodziewałem. Tak tylko śmieszkuję
- 2
czym tu grać? stare swimowe cursed sk zaprowadziło mnie do 9 rangi, ale to chyba kres możliwości ;/ #gwint
- 0
@Pioter83: pioter podaj mnie talię
teraz przesiadłem się na elf swarm
@Carramba666: trzeba przyznać, że talia fajna, też nią sobie pogrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na razie mało czasu na granie więc ranga dopiero 14 here.
Czy podczas wojny frakcji wyświetli mi się komunikat, że zdobyłem daną nagrodę, czy trzeba liczyć zwycięstwa?
#gwint
#gwint
nowy pojedynek frakcji https://playgwent.com/en/news/15371/scoiatael-or-skellige-who-will-win-the-new-faction-challenge
ST już wybrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
ST już wybrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
@SpaceMonkey: Tu jeszcze nagrody:
źródło: comment_YS51QuIF1WE6YUh3taosa5LjDAGhxbpq.jpg
Pobierz- 2
Powiem tak, używanie assire w mirror matchach jest trudne bo nie wiemy które są nasze karty a które przeciwnika...
#gwint
#gwint
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: zdradzę ci sekret tylko innym go nie rozpowiadaj, karty wroga podświetlają się na czerwono (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 4
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Powiem tak, granie w grę jest trudne, gdy się nie wie, jak gra działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wróciłem nie dawno do gry, podział na jednostki zasięgowe itp został zlikwidowany? Wytłumaczy mi ktoś jak to teraz wygląda?
#gwint
#gwint
konto usunięte via Android
- 4
@ONBananaOFF Oczywiście że ma, GIgni, Iorveth, Zdrada to tylko kilka kart dla których ustawienie w rzędach ma znaczenie
konto usunięte via Android
- 5
@Gensiorek Czyli ładujesz jednostki w jeden rząd bo i tak można wybrać igni który spalić? Mahakhamski dwójniak, zatrute ale, każde zagrożenie i korzyść mają znaczenie dla ustawienia. Wszystko jest po coś :)
- 5
@haxxx: Boaty McBoatface xD
Co to za talia z której są dwie ciri nova? Ktoś zarzuci linkiem?
#gwint
#gwint
Niesamowicie przyjemnie mi się gra NG alchemy z Jankiem i Tojadem, gdzie mamy praktycznie 5 złotych kart
#gwint ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: @Queltas: zwykłe alchemy tylko, że pewnie Janek zamiast Runy, a Tojad zamiast Vilgeforza.
Ja gram klasycznym alchemikiem i właśnie przed chwilą rozniosłem w pył wersję z Jankiem i Tojadem.
Jak dla mnie wersja Janek/Tojad jest gorsza, bardzo łatwo ją obejść i jest o wiele mniej ''konsekwentna''.
No ale co kto lubi.
Ja gram klasycznym alchemikiem i właśnie przed chwilą rozniosłem w pył wersję z Jankiem i Tojadem.
Jak dla mnie wersja Janek/Tojad jest gorsza, bardzo łatwo ją obejść i jest o wiele mniej ''konsekwentna''.
No ale co kto lubi.
@cyrulik1 alzur double cross
- 10

@SpaceMonkey: Po ostatnim sezonie nauczyłem się że gracze st to oportuniści bez honoru, nawet na causalach musieli grać tym ścierwem, a Cesarstwo Nilfgaardu? To co innego? Kultura, cywilizacja, pełen profesjonalizm i zorganizowanie.
- 8
@karmaisabitch: wszystko poszło na nadgodziny dla pracowników xD
New game mode coming to GWENT
CD PROJEKT RED, creators of The Witcher series of games, invite media and gamers to watch the upcoming GWENT developer stream, where a new way to play The Witcher Card Game will be announced.
The stream will take place this Tuesday, February 13th, 9:00 PM CET on the official CD PROJEKT RED Twitch channel.
Also
CD PROJEKT RED, creators of The Witcher series of games, invite media and gamers to watch the upcoming GWENT developer stream, where a new way to play The Witcher Card Game will be announced.
The stream will take place this Tuesday, February 13th, 9:00 PM CET on the official CD PROJEKT RED Twitch channel.
Also
9:00 PM CET
@Pally: Ale późno, ostatnio turniej się chyba zaczął o 16. Chyba burza faktycznie przekazuje te wszystkie skargi rethazowi xD
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Opłaca się już tworzyć jakieś decki czy poczekać jeszcze te kilka dni na stabilizację mety
#gwint
#gwint
- 6
@sebalit: Nie opłaca. Gram bez decków do kolejnego patcha, bo znowu coś s-------ą i scrapsy się zmarnujo.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


















#gwint
Stawiam, że po prostu po jakimś czasie zmienią system na mniej przyjazny, ludzie się podburzą, po jakimś czasie zapomną i będzie git.