Sezon niedługo się kończy, obecnie mam 19 rangę, ok 4000mmr. Podrzuci ktoś jakikolwiek w miarę pewny deck by dobić do 20? Nie ma znaczenia frakcja, może być rakowy, cel jest jeden - na w miarę dobrym winratio wbić rangę.

Teraz druga sprawa, niedługo są nerfy, obecnie mam do otwarcia ok 50 beczek, 4k scrapów + 2k w kartach. Karty mam wszystkie grywalne. Czy jak wejdzie patch:
- otwierać beczki licząc na pełne
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmornick do momentu aż nie masz wszystkich kart to otwieraj beczki oczywiście wybierając znerfione karty.

Ja po patchu zawsze pale wszystko co miało nerfa, jak się okaże że nadal gra to tworzę od nowa - nic to nie kosztuje
  • Odpowiedz
Zrobiłem taki filmik pokazujący, jak chciałbym żeby wyglądały wejścia kart legendarnych. To nie są jakieś zajebiste efekty, ale chciałbym żeby poszli w takim kierunku - żeby można było poczuć, że twoja karta legendarna jest potężna i daje satysfakcję.
Możecie napisać, co o tym sądzicie.
#gwint
G.....e - Zrobiłem taki filmik pokazujący, jak chciałbym żeby wyglądały wejścia kart ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lowcapatelni: Nie wspominając już o tym, że jest to zagranie wyłącznie na ostatnią rundę, bo Letho wchodzi bez robienia tempa, a do tego combo wymaga dwóch złotych slotów, które przy bardzo dobrym ustawieniu wchodzą za 60 pkt. czyli 30 pkt na golda, a może być znacznie gorzej, do tego podatność na pożogę i reset. Nie widzę żadnych podstaw do nerfa, więc przestańcie płakać nad każdą mechaniką wokół której nie umiecie
  • Odpowiedz
  • 2
Hmmm.

A jakby z coinflipem zrobić tak:

Pierwszy ruch gracze rzucają jednocześnie. Oczywiście to co położą zobaczą gdy oboje wykonają ruch. Karty z obu stron oczywiście na siebie działają czyli nawet jeśli moja mangonela zbija jakąś "dwójkę" to ona swoje działanie też wykona.

Ten
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MartinCh: Tylko w jednym przypadku masz remis i kartę do przodu (bądź przegraną i dwie), a w drugim przegraną i kartę do przodu (bądź remis i równe karty). Robi różnice.

@FotDK: Natomiast co do systemu - jakiś sens to ma, ale to trochę buff dla talii na wyrzucanie bezpośrednich punktów, a nerf dla silników. Trochę szkoda, obecnie i tak silniki są na gorszej pozycji. Ale wraz z jakimś
  • Odpowiedz
@bizonsky: Sezon 30 dni jest ok, tylko coś z przyznawaniem mmr albo ilością zdobywanych punktów trzeba zrobić. Bo masz sporo racji. Ja chętnie pograłbym te pro potyczki, ale nie chce mi się męczyć z graniem całymi dniami i wbijaniem w obecnych warunkach gm, bo i poświęcić mogę mnóstwo czasu i nic nie ugra. Każdy woli utrzymywać teraz pozycję i sobie wbić elegancki awatar letho zamiast tryhardować i ryzykować jakiś lose
  • Odpowiedz
Skończyła mi się talia. Myszowór nie dobrał żadnej karty, ale dwie musiałem odrzucić (°°
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@irecky pisz do supportu bo to na 100% jest błąd. Jeżeli nie masz 2 kart w talii to umiejętność Myszowora nie powinna się odpalić tylko powinien wejść na stół za swoje punkty.

Serio zglaszajcie takie błędy, warto też podać w formularzu mail kontaktowy bo czasami chcą o coś dopytać. Jak zgłaszałem błąd na PTR to wymienilismy w sumie chyba z 10 wiadomości.
  • Odpowiedz
  • 3
Runewards:StrategyCardGame

Jak ktoś nie może się doczekać #gwint na komórki - niezła podróba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach