Zrobiłem taki filmik pokazujący, jak chciałbym żeby wyglądały wejścia kart legendarnych. To nie są jakieś zajebiste efekty, ale chciałbym żeby poszli w takim kierunku - żeby można było poczuć, że twoja karta legendarna jest potężna i daje satysfakcję.
Możecie napisać, co o tym sądzicie.
#gwint
Możecie napisać, co o tym sądzicie.
#gwint






















Teraz druga sprawa, niedługo są nerfy, obecnie mam do otwarcia ok 50 beczek, 4k scrapów + 2k w kartach. Karty mam wszystkie grywalne. Czy jak wejdzie patch:
- otwierać beczki licząc na pełne
Ja po patchu zawsze pale wszystko co miało nerfa, jak się okaże że nadal gra to tworzę od nowa - nic to nie kosztuje