• 2
Jeszcze taki do końca ogarnięty w #gtaonline nie jestem a nie chcę przepierdzielać 200k na głupoty. Dla tego pytanie do was miereczki w co zainwestować te pieniądze by jakoś zarobić.
#gtav #gta5
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To co się dzieje to jest kurva śmieszne... Normalna firma wyłączyłaby serwery aby nikt więcej nie ucierpiał do czasu naprawienia ale nie... Rockstar ma to w dupie i nawet nie wiadomo czy coś z tym teraz robią.
#gtaonline #gtav #gta5
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybkie pytanie. GTA 5 na PC na padzie czy na klawiaturze?

#gtav

GTA V na PC lepiej grać na:

  • Padzie 18.8% (12)
  • Klawiaturze+Myszy 81.3% (52)

Oddanych głosów: 64

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówiąc krótko, zwięźle i na temat mam oryginalne GTA V, pudełkowe, instalowałem je kilka godzin, potem tona aktualizacji no i finalnie nic nie działa oprócz singleplayera, po włączeniu online wyskakuje standardowy komunikat żeby sprawdzić serwery itd, po wdrążeniu sie w temat zrobiłem wszystko (czyli wyłączyłem firewalla, antywirusa, zresetowałem router itd) oprócz odblokowania portów co radzi R*. Jak to zrobić? Mój modem to Horizon. Oto jak wygłąda panel tego modemu, zrobiłem takie coś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To w takim razie gdzieś na stronce supportu jest post ze standardowymi rozwiązaniami typu reinstal social Clubu, może tam coś pomoże
@Dice
  • Odpowiedz
  • 0
@Dice tak samo miałem gdy kilka dni temu kiedy to zainstalowałem wersje pudełkową. W ogóle nie mogłem połączyć z online a nawet samo gta się nie włączyło, komunikat o serwerach był obecny. Po 1-2 dniach wszystko się ogarnęło.
  • Odpowiedz
Siema siema pytanie odnosnie kasy w GTA V , zaczyna dopiero gierke na online czy ktos moze zna jakis dobry sposob na zarobienie kasy ? Jakis glitch moze ? Z gory dzieki za pomoc :D #gtav #gtaonline #gta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bananovsky: Zawsze są haxy.
@Gostas: xD Anticheat rockstara nie istnieje, do tego rozdają bany na tydzień i zabierają ledwo 80% kasy z konta, zostawiając wszystkie samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gry #gtav
Hej, mój komputer jest ogólnie fatalnej jakości, ale z dwa lata temu śmigało mi GTA V na najniższych i rozdziałce HD, stałe 60FPS itd. Po przejściu kampanii, wywaliłem giereczkę i niedawno wpadł mi w ręce oryginał. No big deal, ale pomyślałem, że przejde sobie single jeszcze raz, może z multi się pobawię.

No i tutaj pojawia się problem. Gra jest totalnie unplayable. FPSy nadal mam takie same, ale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach