Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 2
Na ile to jest legitne?
http://allegro.pl/gta-5-v-online-pc-kasa-money-pieniadze-cash-vip-i7210956699.html
#gtav #gta5
http://allegro.pl/gta-5-v-online-pc-kasa-money-pieniadze-cash-vip-i7210956699.html
#gtav #gta5
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@pieczarrra: legitne są tylko Shark Cards, które są dość drogie. Lepiej zebrać się do kupy w ekipie i samemu zarobić, a da się. A teraz trwa fala banów.
- 1
GTA V na PC lepiej grać na:
- Padzie 18.8% (12)
- Klawiaturze+Myszy 81.3% (52)
@krojcol: Klawiaturka + jazda na padzie
- 1
Mówiąc krótko, zwięźle i na temat mam oryginalne GTA V, pudełkowe, instalowałem je kilka godzin, potem tona aktualizacji no i finalnie nic nie działa oprócz singleplayera, po włączeniu online wyskakuje standardowy komunikat żeby sprawdzić serwery itd, po wdrążeniu sie w temat zrobiłem wszystko (czyli wyłączyłem firewalla, antywirusa, zresetowałem router itd) oprócz odblokowania portów co radzi R*. Jak to zrobić? Mój modem to Horizon. Oto jak wygłąda panel tego modemu, zrobiłem takie coś
To w takim razie gdzieś na stronce supportu jest post ze standardowymi rozwiązaniami typu reinstal social Clubu, może tam coś pomoże
@Dice
@Dice
@Dice tak samo miałem gdy kilka dni temu kiedy to zainstalowałem wersje pudełkową. W ogóle nie mogłem połączyć z online a nawet samo gta się nie włączyło, komunikat o serwerach był obecny. Po 1-2 dniach wszystko się ogarnęło.
- 1
@bananovsky: Zawsze są haxy.
@Gostas: xD Anticheat rockstara nie istnieje, do tego rozdają bany na tydzień i zabierają ledwo 80% kasy z konta, zostawiając wszystkie samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gostas: xD Anticheat rockstara nie istnieje, do tego rozdają bany na tydzień i zabierają ledwo 80% kasy z konta, zostawiając wszystkie samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bananovsky bierz udział w podwójnie premiowanych akcjach np wyścigi, dołącz do Ekipy TPLC pomożesz w paru sprzedażach i będzie dobry legalny hajs
#gry #gtav
Hej, mój komputer jest ogólnie fatalnej jakości, ale z dwa lata temu śmigało mi GTA V na najniższych i rozdziałce HD, stałe 60FPS itd. Po przejściu kampanii, wywaliłem giereczkę i niedawno wpadł mi w ręce oryginał. No big deal, ale pomyślałem, że przejde sobie single jeszcze raz, może z multi się pobawię.
No i tutaj pojawia się problem. Gra jest totalnie unplayable. FPSy nadal mam takie same, ale
Hej, mój komputer jest ogólnie fatalnej jakości, ale z dwa lata temu śmigało mi GTA V na najniższych i rozdziałce HD, stałe 60FPS itd. Po przejściu kampanii, wywaliłem giereczkę i niedawno wpadł mi w ręce oryginał. No big deal, ale pomyślałem, że przejde sobie single jeszcze raz, może z multi się pobawię.
No i tutaj pojawia się problem. Gra jest totalnie unplayable. FPSy nadal mam takie same, ale
- 1
56
Mod GTA V NaturalVision Remastered wprawia w zachwyt grafiką

Modyfikacja GTA V NaturalVision Remastered została właśnie udostępniona. Mod do Grand Theft Auto V czyni grafikę w grze znacznie piękniejszą, jednocześnie nie zwiększając wymagań sprzętowych produkcji studia Rockstar!
z- 26
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Chętny ktoś porobić napady w GTAV online? Jak tak to dodawajcie RadiatedWheel71
#gtav
#gtav
- 1
https://www.greenmangaming.com/games/grand-theft-auto-v/ - Po dodaniu do ksza gra za 15funtów (75zł!)
#gry #gta #gta5 #gtav #cebuladeals ?
#gry #gta #gta5 #gtav #cebuladeals ?
@krojcol: kupiłem za 65zł ponad rok temu, nie pamietam gdzie, możliwe, że też na tej stronie. Cenę 75-80 dość często widuję na łowcach gier
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
http://allegro.pl/grand-theft-auto-gta-5-v-pl-pc-rockstar-klucz-24-7-i7171607240.html ktoś zna tę firmę? Cena podejrzanie niska, a komentarze pozytywne.
#gta5 #gtav
#gta5 #gtav
- 6
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1122
Komentarz usunięty przez moderatora
- 516
@destructivedetroit: Może jest generator do tego. Ale, oczywiście, aby napisać taki generator, również trzeba być p-----m.
Probowal ktos z Was grac w Role Play?
#gtav
#gtav
https://www.g2a.com/pl-pl/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017 Legit?? Będzie polska wersja? #g2a #gtav




























#gtav #gta5