• 1
@dj_mysz 140 chyba dawno nie grałem z racji właśnie tego że się ekipa popsula i znudziło mi się trochę, no import export daje kasę ale 100 razy robienie tego samego jest nudne w opór
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@dj_mysz wtedy byś GTA kupował na dysku ( ͡º ͜ʖ͡º) ale bardzo bym chciał żeby w szóstce były dwa miasta o odmiennym klimacie, inne pojazdy by jeździły w nich, inna zawartość sklepów, może nawet ceny inne. Dwa światy w jednej grze.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy są osoby, które bardzo lubią Wiedźmina i bardzo lubią GTA?
Ja np. nie znoszę fantastyki (nie licząc horrorów bo to jakby co innego) w grach i filmach. Kupiłem Wiedźmina 3 i przeszedłem jakieś 20% bo mimo tego, że gra jest dobrze zrobiona itd. to mnie tak nudzi głównie przez ten element fantastyki. Im więc smoków, stworów i innych tego typu rzeczy tym bardziej mnie gra czy film nudzi.
Za to
brillantsolutions - Ciekawe czy są osoby, które bardzo lubią Wiedźmina i bardzo lubią...

źródło: comment_7dbiKnYMpTKhFbWT7RHhdprElkNz8Xg5.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #kiciochpyta

Mam problem, 2 lata temu grałem w GTA V ale przestałem bo nie mogłem znaleźć nowych misji :(

Dziś wczytałem stan gry i mam 31% i nadal nie mogę znaleźć misji :( Ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach