mirki, jak to jest z tymi banami na gta v online? xD gram sobie od 2 tygodni i wszystko spoko, w ciągu ostatnich 3/4 dni grałem dosyć sporo i zarobiłem jakieś 1,5 mln $. dzisiaj wychodzę z gry i patrzę, a tu ban na miesiąc. bez opisanego powodu, po prostu. jedyna sytuacja, gdzie w lobby miałem cheatera to, gdy od razu po respie każdy wybuchał (po dwóch takich śmierciach włączyłem tryb pasywny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdybym go wtedy zgłosił i wyszedł z sesji to cokolwiek by to zmieniło?


@Pndpkf: sądząc po tym, że od 3 lat tak robię i jeszcze nie wyłapałem bana a Ty grasz od 2 tygodni ledwo i już go masz to tak - sądzę, że to trochę zmienia.
  • Odpowiedz
@Pndpkf: Dziwne, gram od 3 lat, nie cheatuję, nie exploituję, nie uciekam z sesji jak pojawi się cheater. Nigdy nie miałem bana.
A tu kolejny, co dostał bana za niewinność.

  • Odpowiedz
#komputery #pcmasterrace #gtav #grafikakomputerowa #gry #pomoc #pytanie #informatyka
1.Ostatnio gralem w gtav na mniej niz srednich, przez 2 godziny bylo wszystko ok, potem zaczelo sie zacinac po kilku sekundach, zatrzymywanie gry na poczatku pomagalo na kilkanacie sekund, a potem w ogole.
2.Na win7 filmy chodza plynnie, ale w zwolnionym tempie, w przegladarkach i grach.
Na tym
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, może ktoś z was bawi się w #roleplay - Na #gtav startuje pierwszy Polski serwer Hard-RP https://lsvrp.pl/ 24 marca. Z autorskim skryptem na platformie RAGE:MP. Serwer opiera się na pisanym RP, nie można mylić z niesławnymi voice RP! Jeżeli ktoś z was dobrze wspomina serwery RP z SA-MP, to tutaj macie coś podobnego w odmłodzonej odsłonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serwer zapowiada się ciekawie, skrypty miałem okazje testować a mnóstwo ludzi czeka na start. Nie ma co dyskutować, SAMP niestety odchodzi do lamusa, a wypierają go nowsze platformy. Także i ja zapraszam, warto spróbować ;)
  • Odpowiedz
@Lepki: Wszystkie na jakimś fivem. RAGE jest relatywnie nową platformą mp pod gtav i jeszcze żaden polski serwer nie miał tu swojej premiery. Rozgrywka toczy się w Paleto Bay, dlatego nie będzie efektu miasta duchów, gdzie spotykasz jednego gracza na dwie godziny rozgrywki na serwerze. Mała mieścinka, w której wszystko się zawiera.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja mam to skrzywienie, że jak "chase music" zaczyna się od 3 gwiazdek pościgu to sobie specjalnie tyle nabijam aby posłuchać? ( ͡ ͜ʖ ͡)
#rockstar #gtav #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam w planach zakup gta v na pc ale nie wiem na jaka platforme sie zdecydowac, czy steam czy od rockstara :/ pudelkowa duzo tansza niz ta steamowa ale czy sa jakies wieksze korzysci posiadania steamowej wersji? Jak z updejtami itp. #steam #gtav #pcmasterrace #pc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MbraY: Steam. Na Social Clubie aktualizacje są wadliwe a dodatkowo SC nie potrafi czasem poprawnie sprawdzić spójności plików. Już nie mówiąc, że wersja na Steam jest bezpieczniejsza (konta na Social Clubie masowo kradną).
  • Odpowiedz
#gtav #xboxone

Wytłumaczy mi ktos jak grac w Gta online? Jak znalesc ekipe czy rozne napady albo wyscigi?

A może ktoś chce zagrac z nowicjuszem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Paletka paaanie, chętnie wytłumaczymy. Wyposaż się w TeamSpeaka i dołącz do naszej ekipy: http://tplc.qrix.eu/teamspeak codziennie o 20 gramy różne tryby (w tym często wyścigi), a w pozostałym czasie gramy na sesji swobodnej. Ja jestem z reguły po 18:00 ale Panie i Panowie zbierają się już o wiele wcześniej
  • Odpowiedz
Mirasy mam pytanie odnośnie realizacji bonu prepaid do microsoft store. Mam bon na 100 zł i chciałbym kupić gta V, obecnie mam pod konto podłączony paypal. Szukam jak najtańszej opcji kupna tej gry z możliwością wykorzystania bonu, słyszałem coś o zakupach po ustawieniu regionu, pomożecie? Dodatkowo widzę, że są wersje gta z dodatkami do online, warto brać z jakimś dodatkiem?

#xboxone #gtav #gtaonline
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakaś przerwa w działaniu usługi przypominania hasła, czy ukradli mi grę? #gtav Bardzo dawno się nie logowałem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do tego rockstar zastosował zajebiste zabezpieczenia, że zmieniasz maila i przejmujesz konto bez jakiegokolwiek potwierdzenia.


@Lepki: masakra, nic dziwnego, że sporo kont zmieniło właścicieli. Cóż, u mnie bonusowo na koncie znalazły się L.A. Noir i Max Payne 3. XD
  • Odpowiedz