#komputery #pcmasterrace #gtav #grafikakomputerowa #gry #pomoc #pytanie #informatyka
1.Ostatnio gralem w gtav na mniej niz srednich, przez 2 godziny bylo wszystko ok, potem zaczelo sie zacinac po kilku sekundach, zatrzymywanie gry na poczatku pomagalo na kilkanacie sekund, a potem w ogole.
2.Na win7 filmy chodza plynnie, ale w zwolnionym tempie, w przegladarkach i grach.
Na tym
1.Ostatnio gralem w gtav na mniej niz srednich, przez 2 godziny bylo wszystko ok, potem zaczelo sie zacinac po kilku sekundach, zatrzymywanie gry na poczatku pomagalo na kilkanacie sekund, a potem w ogole.
2.Na win7 filmy chodza plynnie, ale w zwolnionym tempie, w przegladarkach i grach.
Na tym





































@Pndpkf: sądząc po tym, że od 3 lat tak robię i jeszcze nie wyłapałem bana a Ty grasz od 2 tygodni ledwo i już go masz to tak - sądzę, że to trochę zmienia.
A tu kolejny, co dostał bana za niewinność.