Mirki grające w #gtav, w jaki sposób przenieść save z wersji "witaminkowej" na wersję rockstarową, tak aby wszystko hulało? Próbowałem w moich dokumentach pogrzebać, ale coś nie chce działać, a nie chce mi się drugi raz przechodzić gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nightmail: obydwoje macie rację

The vehicle's front fascia is based on the fourth generation Nissan Skyline GT-R (R33), while the side, rear, and general shape of the car takes inspiration from the third generation Nissan Skyline GT-R (R32), and the tail lights are from the fifth generation Nissan Skyline GT-R (R34).
@Qrix: Tak też zrobiłem. Tylko dlaczego nie mogę wejść od razu do online? Dlaczego to tyle trwa? Smutne jest to, tym bardziej, że ludzie wydają na to badziewie kupę kasy. Ja bym na to nawet włosów łonowych za to coś nie dał. Single jest spoko można zagrać. Chociaż historia słabsza moim zdaniem niż po przednich częściach. Ale to online to jakaś porażka. Nawet już nie będę próbował tam wejść bo nie
Takie pytanie. Zacząłem znów grać w #gtav tym razem na #ps4. Poprzednio, gdy grałem na #xbox360 znalazłem jakiś ukryty garaż, gdzie było dużo nietypowych, drogich aut. O ile mnie pamięć nie myli, garaż w okolicy gdzie mieszka Franklin na początku gry. Teraz nie mogę go znaleźć. Kojarzy ktoś coś takiego ? Może to był jakiś błąd w grze bo generalnie cała gra mi się zablokowała, gdy Trevor uprowadził czyjąś Żonę i
@mistrz_tekkena Gdybym ja dzisiaj zaczynał od zera to bym starał się uzyskać jakikolwiek biznes pasywny na początek i go ulepszyć (bunkier, wytwórnie w klubie motocyklowym). Gdy będą ulepszone, to hajs robi się tam sam - wystarczy co jakiś czas kupić zasoby. W czasie oszczędzonym na wożeniu zasobów można robić coś aktywnego. Najbardziej opłacalny jest magazyn paczek ale jest on przy tym mega nudny i opłaca się dopiero jeśli kupujesz największy z magazynów,
@memfis91: Wyobraź sobie że każda strona - wykop, serwery Rockstara - ich adres w rzeczywistości to nie jest "wykop.pl" tylko np. 185.66.120.38.

Ktoś wymyślił DNSy by ludzie nie musieli pamiętać adresów stron w postaci cyferek, tylko bardziej przyjazne nazwy tekstowe.

DNSy to takie serwery, co zamieniają Twoje wpisane w przeglądarkę "wykop.pl" na 185.66.120.38.

Zanim wpisałeś te nowe DNSy, to miałeś inne (pewnie domyślne, od UPC). Widocznie UPC w tabeli mapowania nie
@Qrix:
Najgorsze? Chyba widać nie grałeś w Polowanie na Rhino albo Biegacza.
Ogólnie nie wiem czemu Cockstar wciąż wypuszcza te tryby - idą w ilość a nie jakość i potem większość z nich to #!$%@? (albo pomysł kompletnie do dupy albo nawet jak pomysł jest okej to balans jest #!$%@? jak w przypadku Minaturowych wyścigów gdzie jedynym zbalansowanym powerupem był samochód rampa).
Dobre tryby można policzyć na palcach jednej ręki (Linia