Kolarzino
Mirki grające w #gtav, w jaki sposób przenieść save z wersji "witaminkowej" na wersję rockstarową, tak aby wszystko hulało? Próbowałem w moich dokumentach pogrzebać, ale coś nie chce działać, a nie chce mi się drugi raz przechodzić gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- Cronox



























